USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Ярош звільнив Данильчука

13 Грудня 2014 00:25
Керівництво “Правого сектора” в особі Дмитра Яроша прийняло рішення про припинення повноважень керівника “Правого сектора” Волинської області Павла Данильчука у зв'язку з незадовільною ситуацією в діяльності організації та внутрішньому стані обласного осередку. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Правого сектору».

Виконувачем обов’язків керівника “Правого сектора” у Волинській області призначили Сергія Дружиновича.

До обрання нового керівництва “Правого сектора” у Волинській області діятиме організаційний комітет.

Нагадаємо, Дружинович керує ковельським осередком «Правого сектора» та балотувався у народні депутати на минулих парламентських виборах, зайнявши другу позицію по округу №21.



На фото: Сергій Дружинович
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
Sieger Показати IP 13 Грудня 2014 00:45
Нарешті! Розжалували в рядові, а тепер на передову в окопи! Хай понюхає пороху, щуряка тиловий!
совість до Sieger Показати IP 13 Грудня 2014 01:07
Мудак ти... він то на передовій був, а ти щур дома сидиш і тільки гидоту можеш на людину лити.....
Sieger до совість Показати IP 13 Грудня 2014 01:28
Був. Не заперечую. Але що він там робив? Пофоткався для аватарки в Контакті і для власного піару на крові своїх же земляків перед виборами?
765 до совість Показати IP 13 Грудня 2014 07:15
На передовій був для галочки - щоб отримати мандат та статус учасника АТО. З "Азова" його попросили з "Батьківщини" пішов... Простий хлопець з Торговиці за рік купив квартиру за 80 тис.дол. та машину. Гарні у селян заробітки.... Думай. В активних бойових діях він участі не брав. Згадайте - весь час то туди, то сюди - на ротацію (для збору коштів) їздив, коли хлопці з Волині перебували в зоні АТО. І ніякий він не борець - звичайний собі гопник, який від своїх дій мав особистий зиск. А скільки нормальних хлопців пішли через нього з ПС. Брехун, боягуз та хамло, приписує собі всіляки подвиги, яких не було. На фронт він добровільно не піде, в армію, мабуть не візьмуть, бо складається враження що людинв має жовту картку. Правильно зроби Ярош. Гнати таких. А Данильчуку не завадило б влаштувати народну люстрацію.
до совість до совість Показати IP 13 Грудня 2014 09:09
данильчук був на передовій, але ти поцікався у людей, які були там з ним, як він "воював"
777 до совість Показати IP 13 Грудня 2014 09:14
Мудак -- це ти, те чмо було там, але війни нам не було, бо воно в труси наложило, Данильчук прийди до центру краще сам, бо як зловим -- прикуємо наручниками, шишку запхаємо в одне місце,пів Луцька на тебе зуб мають----ГОТУЙСЯ
Анонім до совість Показати IP 13 Грудня 2014 10:42
де? на глазурних берегах Маріуполя та Херсонщини
Вячеслав до Sieger Показати IP 16 Грудня 2014 21:18
Sieger, ти навіть імені свого назвати боїшсся, с**кун ти с**ний ...! Ти скоріше всього навіт не просто якийсь мент, ображений свого часу Павлом Данильчуком ...!!!! Ти просто МУСРОР ...! А по нашому - сміття ти смердюче !!!!! Так, що ліпше рота свого гнилого не відкривай, і без тебе сьогодні дость смороду навкруги ...! А будеш далі смердіти то підеш навіть не в смітник, а в Брище буде твоя нова домівка ...
Володимир Показати IP 13 Грудня 2014 02:01
Данильчук - кращий агент Путіна на Волині.
лучанин до Володимир Показати IP 13 Грудня 2014 08:34
сам ти агент путіна. Данильчук один з не багатьох політиків які щось пробують робити для людей.доречі Луцьк без гарячої води мав залишитись ще з травня але за втручання Данильчука лучяни мали змогу митись в теплій воді до серпня
Хлоп до лучанин Показати IP 13 Грудня 2014 10:24
То вiн так скакав, що навiть динамо-машина не справлялася з його потужнiстю...
Анонім до лучанин Показати IP 13 Грудня 2014 10:43
Данильчук хватить тобі прикриватисья бін нікамми "совість " та "лучанин"
Саша Показати IP 13 Грудня 2014 06:26
Щн мабуть і базу на Світязі помагав розбирати, а де цей уш...пок,що розказував що там буде реабілітаційний центр? Як до браконєрів то бистро приїхали а тиждень базу розбирали то так бідний і не знав....
Вячеслав до Саша Показати IP 16 Грудня 2014 21:35
Дуже цікаво, що ти, Сашко, зробив для суспільства позитивного, крім того, що брудом когось полити намашгаєшся ?
лучанин123 Показати IP 13 Грудня 2014 06:59
Тролятиною потянуло))),да всі решта разом взяті депутати луцької ради меньше зробили за Данильчука
Вячеслав до лучанин123 Показати IP 16 Грудня 2014 21:37
Та це мусорки ображені Павлом хвоста свого задерти знову намагаються ...! Варто напевно буде вже відрубати його раз і назавжди ...!
дідо Показати IP 13 Грудня 2014 07:01
Ригівсько-міліцейська мафія нехай не радіють. Правий сектор є і буде на Волині.
))) до дідо Показати IP 13 Грудня 2014 18:17
будет, как очередной партийный проект. но такое тупое г...но даже им не нужно. пашуся, суши сухарики.
свідймїц Показати IP 13 Грудня 2014 07:08
коментар було видалено
Арсен Показати IP 13 Грудня 2014 07:34
Це ще, як мені здається, не кінець. Ще піде помста від принижених і скривджених людей, від міліціонерів, чиновників, людей, яких він викинув ні за що. Менти не пробачать. І правильно: під одну гребінку всіх не можна чесати. За все в цьому житті треба відповідати.
123 Показати IP 13 Грудня 2014 08:17
Башкаленко, Поліщук - дуже серйозні, жорсткі і злопам'ятні люди, які ніколи не прощають. Павло! Частіше оглядайся і не ходи пізно ввечері сам...
патріота до 123 Показати IP 13 Грудня 2014 09:02
коментар було видалено
люстрація Показати IP 13 Грудня 2014 08:39
Треба міняти прописку, їхати кудись далеко, міняти імідж, робити пластичну операцію (натягнути шкіру і на жопі вузлом завязати). З будь-якого становища завжди є вихід. А квартиру продати і гроші віддати в монастир за молитви. Вона на користь не піде.
Василь Показати IP 13 Грудня 2014 08:43
А ще є Сидор і Колісник. Теж грошей не пошкодують на "виховні роботи" для Пашки.
Штефан, Луцьк Показати IP 13 Грудня 2014 08:56
Дружиновича знаю добре, іще із минулих часів. Хороший хлопець. Боєць. Вітаю!
патріота Показати IP 13 Грудня 2014 09:00
Певно, кросівки гламурні Пашці простити не можуть... Тепер хай начувається убогий:-)
патріот Показати IP 13 Грудня 2014 09:49
А тимощук ким буде? Руслан которий. Чи так і залишиться в ролі придурка? Він же - замєстітєль? Чи теж викинули?
аа Показати IP 13 Грудня 2014 10:06
Данильчука на КОЛІНА!!!! ще сцена поки стоїть............ і нехай розкаже про бурштин та розібране межигірря волинське яке він розібрав......
Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 10:09
Ви всі диванні воїни і перці обговорювати людей в неті. Поїдьте хоть один на схід і просто побудьте там, не напісявши в штани.А потім напишіть що ви доброго зробили для Луцька.
Хлоп до Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 10:27
А що гарного зробив для Луцька Данильчук? Окрiм зiрки ютуба та росiйських новин про подii в Луцьку, звичайно...
Анонім до Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 10:47
немає в твоїх писулькаж жодної логіки "поїдь на схід і скажи що зробив для луцька". Тормоз, Луцьк на заході. Чи ти може хочеш сказати поїхати на схід, зайнятись там мародерством, і потім повернутись до Луцька і придбати в новобудові біля податкової квартиру? А що твій паша для Луцька зробив, чи для Волині.... А вибач, зробив, УМВС приміщення розтрощив, і Столяра оперативні справи попалив
Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 10:35
Ну тобто ти вважаєш Сидор, Колісник,бурштин і т.д. це нормальні речі? Я не говорю що він святий, але людина із своєї сторони попробувала ламати якісь мутні схеми. А ми простий затурканий народ живемо, нас з кожним днем нагинають все більше і більше , а ми мовчимо
Хлоп до Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 10:43
Ну "поламала" людина цI схеми: про наслiдки розповiсти чи вiдомi тобi? Воюй, не мовчи!((
777 до Демчук А. Показати IP 14 Грудня 2014 11:28
Не ламати схеми, а перерозподілити.
Анонім Показати IP 13 Грудня 2014 10:48
коментар було видалено
ІМХО Показати IP 13 Грудня 2014 11:22
Як на мене, Данильчук є уособленням всієї мерзенності та нікчемності тих постреволюційних подій, які сьогодні розгортаються в країні. Це людина, яка нахабно прийшла до влади, нахабно брехала іншим, займаючись рекетом і мародерством, як, з рештою, і весь Правий Сектор. Сьогодні багато хто з тих, хто приймав участь в революційних подіях, розчарувались в тому, що трапилось. Минуть роки, розчаруються й інші. Висновок один - на горбах українців знову вийхали до влади ті, кому це було вигідно. Коли вже, нас дурних, життя навчить? Ту хтось заїкається про третій майдан, - якщо таке трапиться, всім адекватним рекомендую вийхати з України, оскільки третього шабашу не витримає ані суспільство, ані економіка. Нас тупо перетворять на Джибуті чи Конго.
історик Показати IP 13 Грудня 2014 11:54
якби такий як данильчук не громили б в областях міліцію, та інші органи то в києві падли вистріляли б весь майдан.а так добре розкололи ПС, усунули лідера.керуй далі як хоч.а ви народ плачне як покращується ваше життя.
месник до історик Показати IP 13 Грудня 2014 13:05
Тут з вами не згоден! Насилля породжуэ насилля! Як ви кажете всіх перебили би на майдані,а їх і перебили, тільки вже не Януковц,і а свої же Порошенківці, тільки не на майдані а на ато!А на рахунок погромі, то громили не Владу а нашу же домівку, за ремонт якоїми платимо і будемо платити зі свого карману!
))) до історик Показати IP 13 Грудня 2014 18:19
вы это расстрелянным на майдане ментам расскажите. утро 20 февраля началось с их побоища. впрочем, это уже не важно. заказчики первого отстрела уже расправились с остальными.
*** Показати IP 13 Грудня 2014 12:04
Респект! Маємо ще одного, який прийшов до влади, побігавши з банданою на голові - Лапіна. Зараз ті придурки, які за нього голосували побачать що він зробить для них і для міста...
аяяй до *** Показати IP 13 Грудня 2014 13:59
ага а за Ляшка одні ерудити голосували і цвіт нації
месник до аяяй Показати IP 13 Грудня 2014 18:22
Да з Ляшком народ прогадав)))) його тепер і люструвати неможливо! Бо він від цього задоволення отримаэ)))))
тупий поліщук до *** Показати IP 13 Грудня 2014 20:34
Зірчасте ти наше, не про місто народний депутат має дбати, не про грамадські вбиральні, а створювати нормальні закони і правильно їх ухвалювати.
українець до *** Показати IP 14 Грудня 2014 05:35
лапін скоро відкриє лавку -бурштину
месник Показати IP 13 Грудня 2014 12:04
Всім привіт! Моя думка на це все така! Правий сектор, організація яка у більшій своїй частині фінансувалася за рахунок незаконних справ у тому числі і видобутку бурштину.Після вбивства Сашка Білого, появилися нові браткі' ' Аваковци'', під тиском яких , "Ярошівці' масово почали втрачати свої позиції, у тому числі і на Волині. Ярош бачучи що ситуація виходить з під контролю, просто тепер кидаэ своїх побратимів які багато знають ! Тільки тут логіка проста, навіщо морати свої руки прибираючи свідків? Простіше лишити жертву підтримки, та віддати на побиття тим , кому Данильчук вже встиг насолити! А їх багато в Області. Від офіцера Башкаленка до сепаратистів Кононовичів!!!
устим до месник Показати IP 14 Грудня 2014 04:52
Брєд Шарікова
месник до устим Показати IP 14 Грудня 2014 10:27
Бред це крушити та захоплювати будинки та грабити! Знущатися над людьми і харчуватися кровавими грошима! Це брэд!!!!!
Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 12:13
Добре, я поважаю думку кожного, ну напишіть свою пропозицію на вихід із цієї ситуації. чи далі мовчати і говорити що добре живемо?
месник до Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 12:25
Вихід з цього положення простий! Прилюдно признати свої помилки! Вибачитись перед тими кого образив, та запропонувати свою думку у розвитку нашого краю.Саме головне діяти.І нарешті вибити собі з голови дикунські методи розправи! З ними в цивілізоване суспільство не війдеш
Анонім Показати IP 13 Грудня 2014 12:35
Методи ПС можливо не найкращі ну згадайте часи правління ялинковича, йшла революція, а їм було пофіг на нас вони приймали свої закони. Тоді 16 січня не вистачало закону про кастрацію чоловіків, а так вони все прийняли. Якби не бомбили на той час УМВС по областях то на майдані в Києві всіх перестріляли. Цивілізація звичайно потрібна, але коли людии цього не розуміють потрібно переходити до інших методів.
месник до Анонім Показати IP 13 Грудня 2014 12:49
А чим відрізняються методи Януковича від методів ПС? Да нічим! Да і цікаво виходить! Представники ПС ще до створення організації кришували бурштин! При чому, не без дозволу Януковича!
))) до Анонім Показати IP 13 Грудня 2014 18:20
вам мало трупов? янукович тут при чем вообще? идите со своим маразмом к психиатру.
Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 12:36
Ну напиши свою пропозицію конкретно
месникА чим відрізня до Демчук А. Показати IP 13 Грудня 2014 12:54
Треба їхати до Авакова на прийом! Це эдина людина яка ще взмозі йому допомогти( Це при умові що Данильчук видасть всю інформацію публічно! Тоді напевно Ярош не ризикне його тронути, а на рахунок тих кому насолив Данильчук, треба вести розмову тільки з ними. Краще зробити ворога другом, ніж від своїх отримати ніж в спину
пр Показати IP 13 Грудня 2014 12:40
коментар було видалено
класика Показати IP 13 Грудня 2014 12:47
мавр зробив свою справу - мавр може піти, правда тепер за безпеку безпрєдєльщика ніхто й ломаного гроша не поставить...
234 Показати IP 13 Грудня 2014 13:30
тікай, Паша, тікай, поки ще не всі прочитали цю новину. На Волині в тебе багато "шанувальників".
аяяй Показати IP 13 Грудня 2014 13:56
може вже годі нападати і погрожувати людині . до якої донедавна багато хто звертався і просив допомоги,якою лякали владців і змушували йти на зустріч людям
правда. Показати IP 13 Грудня 2014 14:16
коментар було видалено
психолог-криміналіст Показати IP 13 Грудня 2014 15:12
Данильчуку просто не вдасться вийти з ситуації. Кругом кримінал: ліс, "межигіря", будинок міліції, башкалєнко, сидор, "участь" у війні, шантаж і вимагання, залякування, застосування фізичної сили, протизаконне "вилучення" зброї в міліції при виконанні службових обовязків на цуманському перехресті. Місцева махновщина. Навіть при німцях такого не було. І характерно те, що цей кривдник в моральному і інтелектуальному плані стоїть на 5-10 щаблів нижче тих, кого він кривдив. Самодурство - причина крайньої невихованості. Практично в 90% випадків в основі проявів самодурства залягає низький духовно-моральний розвиток людини - самодура.
бб Показати IP 13 Грудня 2014 15:25
Данильчука на КОЛІНА!!!!
ahnenerbe до бб Показати IP 13 Грудня 2014 16:00
Не тільки данильчука, а ще й гузяку на гіляку, най дадуть відповідь за крадіжки 2004го
голохісп до ahnenerbe Показати IP 13 Грудня 2014 17:31
Ці, хто закликае когось : "на гілляку", розуміють, що на гілляці погано, бо самі там зназодяться і спускаються на землю лише для тог, що б води попити..
13,10,77 до бб Показати IP 6 Березня 2015 21:37
і то точно
месник Показати IP 13 Грудня 2014 16:32
Тут не потрібно бути голослвним! Лінчувти людину особого розуму не треба, в принципі так і робить ПС. Мають бути громадські слухання по питанню призупинення такої організації як Правий сектор! Так як члени організації дискредитували себе в незаконних діях проти суспільства.Чому правоохоронні органи досі не займалися цим? Да тому що боялися і бояться за свої шкури! Да невже сама громада на місцевому рівні не може вирішити питання? Може! І це потрібно робити негайно, допоки Луцьк, не наполонили повністю бандитські угрупування!Звісно я не кажу що, в цій організації всі погані! Знаю і сам кількох хлопців які у зоні ато дійсно воюють, поки їхні побратими набігами трощать майно, принижують людей і грабують!Хочу зауважити що діяти потрібно у рамках закону! Так що справа проста.Нехай Обласна та Міська Ради, збирають громадські слухання, а далі вирішувати вже самим людям!
Михайло Показати IP 13 Грудня 2014 16:51
Такі як Данильчук призвели до масового кровопролиття в Україні, втрати Криму і війни на Донбасі. Родичі загинувших героїв мають право відплатити Данильчукові за втрати рідних!
устим до Михайло Показати IP 14 Грудня 2014 04:59
Можливо Данильчук спить із твоєю бабою, що ти пишеш таку х**ню
Беркут Показати IP 13 Грудня 2014 17:18
Данильчук, ми нічого не забули, і ніхто не забутий. 23 лютого 2014 року, Майдан, коліна, "Беркут", поранені наші хлопці!!!!!!!! Все памятаєш??????? До скорої зустрічі!!!!!
))) до Беркут Показати IP 13 Грудня 2014 18:21
не надо было на колени вставать. надо было загрызть ту падаль еще тогда.
Правда до Беркут Показати IP 14 Грудня 2014 14:45
ребята ми знаем што ви невиновни падаждите еще немножко и правду узнают все
ОМОН Показати IP 13 Грудня 2014 18:56
Данильчук ми скоро прийдем і коліна тобі повивертаєм в другу сторону
Й*оп Твою в р*от Показати IP 13 Грудня 2014 19:26
коментар було видалено
Беркутам Показати IP 13 Грудня 2014 19:29
Беркути! Ви -мразі, сидіть далі по норам! а пашка данильчук - лицемір, і хороший політик, який використав події в Україні задля особистих цілей ( збагачення, влада, початок політ. карєри).
Виктор Федорович про до Беркутам Показати IP 14 Грудня 2014 14:39
Я теж дуже хотив би щоб подии на майдани розслидували и нарешти випливла правда. Ця правда допоможе розставити вси крапки над "и" и в конфликти на сходи. Але це не вигидно нинишний влади бо ж вони видмовились щоб розслидування вела мижнародна слидча група и швиденько поспилювали дерева на Институцький.И на мою думку причетнисть до розстрилив Парубия и Пашинського Порошенка набагато бильша ни будь-якого працивника "Беркуту" серед яких доречи теж чимало вбитих и поранених.Ну небуло вигидно Януковичу який вже фактично погодився на перевибори когось вбивати. Це було вигидно тим хто був невпевнений у своих силах и боявся його реваншу. А так,Янукович "тиран" "вбивця" "диктатор" и фактично политичний труп. Тай у "злочиннисть" його режиму мижнародна спильнота повирила легше бо инших доказив його "злочинности" и необхидности його повалення нинишня влада так и не надала.
Ого Показати IP 13 Грудня 2014 20:24
І чого це ви проти Данильчука так розкаркались. Вас ніхто ні з чого не зніме, бо вас ніде немає
Й*оп Твою в р*от до Ого Показати IP 13 Грудня 2014 21:34
Не в тому річ, не в тому річ... Річ в іншому - цей Данильчук займався бешкетництвом і від його таких недолугих дій постраждало багато людей, точніше багатьом людям він дорогу перейшов, але він мав імунітет - Правосек! Тепер у нього цього імунітету швидше за все немає, більше того, його мабуть свої почнуть травити... Не хочеться думати про те, що його зіллють в темну... а те, що він тепер сам на сам з своїми ворогами, так це... КАТЮЗІ ПО ЗАСЛУЗІ!!!
))) до Й*оп Твою в р*от Показати IP 13 Грудня 2014 23:46
ответ в десятку. думаю, как бы попкорном не удавиться.
ххх Показати IP 13 Грудня 2014 20:46
о це правда!
месник Показати IP 14 Грудня 2014 00:09
Да зробили сьогодні Павлентію піар) Та це не вирішення питання!Данильчуку пофіг на наші з Вами балачки! Хоча перспективка м'яко кажучи в нього не позаздриш!Не розумію тільки одного? Як що Данильчук і справді такий безвинний, чому не вийде в ефір, до людей,не пояснить у чому справа? Чому не відстоюэ свої інтереси перед партіэю?Значить правда у тому що йому пред'явили маэ місце!
інгвар до месник Показати IP 14 Грудня 2014 13:22
це вирішене питання. ще до виборів до павлуші забагато питань назбиралось. але лише тепер чаша терпіння у Проводу переповнилась. і крав би собі і мав би собі, аби не зажирався, а найбільше то його помилка в тому що нерозбірливий у зв'язках, не на того поставив. а у політика, тим більше у націоналіста, нюх має бути гострий... але то з породи тих, хто не тоне. слідкуймо за руками ;)
адекват до месник Показати IP 14 Грудня 2014 22:52
Проспонсоруй ефір - прийде і розкаже.
укроп Показати IP 14 Грудня 2014 05:31
Павло -це тобі урок на майбутнє, людьми, які тобі вірили і були віддані кидатися не можна, можливо на далі ти зміниш свою зверхність та гордість, на більш прекрасні риси, шкода хлопців які наївно тобі вірять.
до беркут Показати IP 14 Грудня 2014 13:18
Ви тепер вже сміливі анонімно погрожувати Данильчуку! Ви сміливі були на майдані стріляти в неозброєних людей! А де була ваша сміливість, коли стояли на колінах і розповідали про десятки тисяч доларів за розстріл безневинних людей. Ви стояли не перед Данильчуком. Переповнена площа лучан дивилася на вас. Що, вже оговталися! Знову голови піднімаєте. Мститися будете і простому люду? Ви херої проти безоружних. Міліція і сві її підрозділи - продажні бандюги, вміють тільки знущатися колективно над одним чоловіком, як це зробили з голим Гаврилюком. Довіри в народу до вас - 0 і влада вашою вже НІКОЛИ не буде! Данильчук не ідеальний, але в лютому в нього вистачило мужності підняти народ у Луцьку на спротив кримінальній владі, яка арештовувала активістів. Дійсно шкода, що через рік після майдану нічого не змінилося, і як писав класик, плодами революції користуються негідники.
))) до до беркут Показати IP 15 Грудня 2014 14:16
шо ти мелеш, хворе? мєнти сильно не допрацювали минулої зими: посадили б або відп...ли б з десяток "чоловік" в області, нічого б не було, ніяких розстрілів та трупів. про...ли держпереворот, про...ли країну. а треба було просто п...ти тварин дурних.
беркут до беркут Показати IP 14 Грудня 2014 22:11
данильчук в лютому підняв бабло а не народ, пропіарився, але скількі мотузці не витись, да пашуня !!!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 10:13
Нарешті позбулися того піарщика Данильчука. Крім скривленої гримаси на обличчі, ненависті до людей в нього нічого доброго немає . Сергію Дружинович буть обєктивний, розсудливий і не рубай з плеча, як твої попєрєдніки. Ти розумаха хлопець, ковельчани тебе поважають і вірять тобі. Хто винен наказуйте але не, як дикарі а цивілізовані люди.. На нас весь світ дивиться.І не позортеся з тими бачками сьгодні ви, а завтра вас.