USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Швидкого вмовляли піти, а він погрожував порвати рапорт. ВІДЕО

12 Березня 2014 18:21
Віктор Швидкий «здав» пост очільника волинської міліції після півгодинних перемовин.

Нагадаємо, Правий сектор Волині підготував лист до міністра МВС Арсена Авакова про те, що волиняни не підтримують кандидатуру Віктора Швидкого в якості начальника обласного управління МВС і прийшов до Віктора Швидкого з вимогою написати рапорт.

До приміщення управління через лави людей у цивільному, які, вочевидь, були працівниками міліції, впустили по 5 представників організацій, які виявили своє невдоволення. Це були представники Правого Сектору, Самооборони, Автомайдану, ветеранів ВДВ та Афганістану.

Пустили також представників преси. Віктор Швидкий чекав усіх перед залом засідань, а не в своєму кабінеті. Він не захотів пройти до кабінету, бо, мовляв, там усі не помістяться.
)

Активістів така відповідь не влаштувала. Йому почали говорити, що ситуація починає загострюватися, і натякнули, що з «ним може бути те, що було з Башкаленком». Нагадаємо, під час штурму обласного управління МВС 19 лютого, колишнього очільника облдержадміністрації Олександра Башкаленка виявили в кабінеті тодішнього керівника обласної міліції Олександра Терещука. Коли Башкаленко відмовився писати заяву на звільнення, його кинули в розлючений натовп, де його побили, згодом повели на сцену, облили водою і прикували наручниками до сцени. Потім його, начебто, повезли в підвал ОДА, але, як з’ясувалося згодом, відпустили.

Після перемовин перед залом засідань і розмов про те, що Швидкого можуть і занести в кабінет, активісти з пресою і Віктором Швидким спустилися до приймальні. Виявилося, що ключів він приймальні у того немає. Опісля, коли приймальну таки відкрили, він запевнив, що не має ключів від кабінету, і в кабінеті немає його особистих речей. Згодом він сказав, що в кабінеті таки є його верхній одяг, але де ключі, він не знає.

Віктору Швидкому запропонували зателефонувати Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, та він відмовився.

Після кількадесят хвилинних перемовин Віктор Швидкий запропонував залишити приймальну, мовляв в самоті напише рапорт на звільнення. Утім присутні цього робити відмовилися.

Згодом ключі від кабінету таки віднайшлися. Віктор Швидкий зайшов туди сам і за кілька хвилин виніс рапорт на ім’я міністра.

«Прошу звільнити мене з посади начальника УМВС Волинської області та з органів внутрішніх справ за власним бажанням, заради зняття суспільної напруженості в нашій області», - йдеться у тексті.

Керівник Правого Сектору на Волині Павло Данильчук спершу хотів вийти з приміщення разом зі Швидким. Але він відмовився це робити і пригрозив, що порве заяву. Павло Данильчук зайшов до кабінету разом з ним і за кілька хвилин дав команду активістам вийти з обласного управління МВС. Разом з собою він взяв копію рапорту.
)


Згодом Данильчук зачитав заяву усім, хто чекав знадвору. На фасад будівлі наклеїли наліпку з текстом «Правий Сектор. Об’єкт під охороною». По тому всі розійшлися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Юля Показати IP 12 Березня 2014 18:17
коментар було видалено
99 Показати IP 12 Березня 2014 18:26
фокус не пройшов.
Лучани Показати IP 12 Березня 2014 18:27
Ну ми вже бачили, ЯК пс вміє "вмовляти"!!!!!!!!!!!
Любомль Показати IP 12 Березня 2014 18:42
МОЛОДЦІ ПРАВИЙ СЕКТОР - ТА ЦЬОГО швидкого, НА НАРИ !!!
Роман до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 18:46
МолодцI??
Аналітик до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 19:51
Якщоти схвалюєш такі вчинки, звернись до психіатра. Такі вчинки категорично не схвалює Європа, це глумління над правами людини і здійснюється в інтересах Россії. За таких фюрерів як Данильчук з його оточенням. яка є бандою, нас називають на сході і в Криму коричневою чумою, Крим ми вже втратили через таких *** , чекайте російські танки на Волині
4554 до Аналітик Показати IP 12 Березня 2014 21:07
Історично Крим не наш, крим татарський, а вони сидять - вичікують. (Це на рахунок землі), а все що на ній стоїть то є РОСІЙСЬКЕ, вихід? То хай бомблять і нищать, а тоді здивимся, що заспівають КОБЗОНИ та інші щирі юдоукраїнці.
До Аналітика до Аналітик Показати IP 12 Березня 2014 22:58
Поясни це тим мертвим Героям з Небесної Сотні! Хабарникам не місце при владі! Наша влада повинна це зрозуміти і не ставити хапуг на посади!("Такі вчинки категорично не схвалює Європа, це глумління над правами людини ")Правий Сектор зобов"язаний це робити поки цього не зрозуміють у Києві
Віктор до Аналітик Показати IP 14 Березня 2014 12:57
Європа схвалює вираження занепокоєння та погрози введенням санкцій. Ми повинні йти своїм шляхом. Через таких недолугих безхребетних "аналітиків" до влади прийдуть такі ж злодії , і жертва наших Героїв буде марною!
Рома до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 21:27
Цікаві роздуми на рахунок ПС _ http://www.day.kiev.ua/uk/blog/politika/praviy-sektor-zbiraietsya-na-shid-dlya-chogo
Аналогично до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 21:38
Правий сектор -НА НАРИ!!!
Любомлю до Любомль Показати IP 13 Березня 2014 00:03
Недоумок скоро будеш кашляти правому сектору за проживання в прикордонній смузі а схід і Росія буде показувати цей безлад на заході і тішитись що вони залишили попросили Росію захисти від цих дибілів. І будеш ти жити в волинській губернії і виносити горшки з під европейців за 200 євро!!!!
))) до Любомль Показати IP 13 Березня 2014 10:27
ПС чітко працює на дорозвал країни. всі, хто жодного разу не в'їхав дєбілу Пашечці між очі, до цього докладаються.
Ліснкик до Любомль Показати IP 13 Березня 2014 11:14
І його на нари, а потім і Вас на нари, і всіх на нари... за те, що не працюєте, не підтримуєте, не оплакуєте, або неголосно оплакуєте, і таких причин можна знайти безліч. Закон вмер, хто сильніший, той слабшого до роботи, або на нари.... Ось і все. Закон сили натовпу переміг. Хаос. Лісників лише не чіпайте, вони ж бо люди добрі і користь несуть лісу.
Українець Показати IP 12 Березня 2014 18:46
А хто такий данильчук він сам себе від усіх обрав?
Гетьман Показати IP 12 Березня 2014 18:54
Такі, як Данильчук, майбутнє України !!! Слава Україні !
Добрий до Гетьман Показати IP 12 Березня 2014 19:01
Скоро це "майбутнє" захоче твою жінку собі призначити, а тебе будуть його друзяки тримати. Це вони вміють!!!
Хаха до Гетьман Показати IP 12 Березня 2014 20:47
Да ладно:))
Оригінал до Гетьман Показати IP 13 Березня 2014 11:21
Не майбутнє, а ганебне сьогодення без майбутнього. Він ж не каже що робити, кого призначатим, бо не знає, а хто б що не робив, - знову не так, а як, він не знає. Спочивай з миром, Україна!!!
Добрий, та не завжди Показати IP 12 Березня 2014 18:58
Молодець Данильчук!!! Всіх поставив на коліна! І не знайдеться ж нікого, хто просто вріже тобі між очі? Гадаю, що скоро найдеться...
Рожищанин Показати IP 12 Березня 2014 18:59
в криму свій ГОБЛІН Аксьонов а в нас свій Дулюк
молодці то молодці, Показати IP 12 Березня 2014 19:09
але до суддів ви чомусь не ходите, а там самий розплідник корупції, не дивлячиь на їх зарплати, в багатьох навіть руки в крові
Баннед до молодці то молодці, Показати IP 13 Березня 2014 10:26
Это так по-правосекторски просто. Выборочная люстрация наблюдается. А судьи далжше бабки берут. Прокуроры дальше на Лексусах ездят.
лучанин Показати IP 12 Березня 2014 19:09
Люстрацію прокурорів!!!!!!!!чого ви тролите міліціонерів!!!!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 12 Березня 2014 19:26
ні сільських рад і їх голів навколо Луцька Ківерець та Рожищ
Павло Показати IP 12 Березня 2014 19:20
Ви реально майданівці і правий сектор замахали!!!!Даїшники навіть з майдановцями стоять і ловлятьна фару в Луцьку!Чого вони не включають проблискові маячки!!!????????виж такі правильні і за справедливість!!!
Волиняка Показати IP 12 Березня 2014 19:21
Хлопці молодці.Так тримати. головне щоб не захворіли на зіркову хворобу і адекватно оцінювали ситуацію.недопустимо бандитів до влади.В згуртованості наша сила. ПС РЕСПЕКТ
Анонім до Волиняка Показати IP 12 Березня 2014 19:49
Зіркова хвороба???? та в Данильчука і його свити важка форма шизофренії!!! Бандитів сьогодні уособлює Данильчук!!! Хай іде до Криму, патріот-тріпач!!!! Але ж він боягуз!!! Гуртуйтеся з боягузами, він вас безкоштовно віддасть у рабство Росії!!! Сором за таких "хероїв"!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 20:43
Навіщо ж Ви так? Данильчук просто радикал. Не треба його плути з Сашком Білим.
Х до Волиняка Показати IP 12 Березня 2014 19:56
Відкрий очі на сьогоднішній день на Волиніь заправляє банда Данильчука це пята колона по знищенню України
правовий сектор Показати IP 12 Березня 2014 20:14
Той в комуфляжній формі, власник турфірми патріот, ганьба йому, на нари найняв людей на фірму без документів і не платить податки за них !!!
4554 Показати IP 12 Березня 2014 20:47
Швидкий не правий!!!!!! У рапорті мавби написати не прошу, а ВИМАГАЮ, НЕГАЙНО ЗВІЛЬНИТИ, ЗА ВИМОГОЮ ГРОМАДИ!!!!!!!! І не іначе. ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ МВС, хто має бажання повернутись в СИСТЕМУ, - основна вимога!!!!! - повернути до держбюджету вихідну (пенсійну ) допомогу, і в роботі відмовитись від отримання пенсії!!!!! (Для відома, орієнтовно вихідна допомога в ранзі Швидкого це 200 000 - 280 000 грн. , і пенсія 10000 -15000 грн) ????????
Анонім до 4554 Показати IP 12 Березня 2014 21:05
Ні фіга собі.[URL=http://smayli.ru/smile/flagis-289.html][IMG]http://smayli.ru/data/smiles/flagis-289.gif[/IMG][/URL]
Ігор Показати IP 12 Березня 2014 20:47
Генерали фсб довго готували спецомерацію щодо повної некерованості міліції у західному регіоні нашої держави.В них все чудово виходить.Можливо я боягуз а можливо ні.Влада це величезна відповідальність. Не грайтесь в державніст .Україна понад усе....
до ІГОРА до Ігор Показати IP 12 Березня 2014 23:02
Швидкий - хабарник зі стажем, хай думає Київ кого на місця ставить, тоді ПС не буде роботи!
анонім Показати IP 12 Березня 2014 21:00
Скоро правий сектор позвільняє всіх і буде сам сміття вивозити, пекти хліб і т.д. а потім дограються,що скоро російські танки будуть на Волині. А палку перегинати не потрібно, бо люди можуть радо зустріти ці танки.
Отож Показати IP 12 Березня 2014 21:04
Цим молодиком керують із Москви.
Оригінал до Отож Показати IP 13 Березня 2014 11:25
Шкода, що він, "юнат" про це навть не здогадується.
у европі Показати IP 12 Березня 2014 21:14
при спробі налякати полісмена бандюків поклали б зразу перед сходами.але якщо мусора перед зграею наркоманів та автокрадіів на коліна падають то повиганяти а взяти справжніх.які почистять місто від неофашистів.того мабуть данильчук і злякався швидкого.а в суд цей сцикун-крикун не піде бо дядя судья може достроково з переляку когось з піонертабору відпустити.а тоді американськи грошикі не допоможуть
погляд зі сторони Показати IP 12 Березня 2014 21:40
Судячи з того, що не люструють п.п. Гіля, Тімейчука, Романюка та інших "своїх"; "ляльководи" Правого сектора настроєні вкрай патріотично))))))))))))))))))))))))))
3 Показати IP 12 Березня 2014 21:56
Пане Данильчук! Розкажи громаді чому саме ти цим займаєшся? Хто тебе уповноважив ? Цікаво подивитись хто витирав тобі соплі і давав копня до цього хаосу що ти твориш?
XXX Показати IP 12 Березня 2014 22:12
А рядом з Дальничуком,стоит Лималь бывшый бандит,а потом был верующим,а сейчас он смотри вояка правого сектора!!!зброд,который хочет власти!сосать мрази!
не правий сектор Показати IP 12 Березня 2014 22:17
займаються тими хто приходить. і перш за все буде заважати люстрації. а до Данильчука не лізьте за його словами стоїть Небесна сотня.
Тарас до не правий сектор Показати IP 12 Березня 2014 22:27
За дій такого недоумка як Данильчук, поляже ще не одна сотня і якщо ти сприяєш його діям звернись до психіатра необхідно бути добре дебілуватим щоб не бачити можливих наслідків і хто за цим стоїть.
xxx Показати IP 12 Березня 2014 22:22
скоро и он бутит в их числе, фашист хренов!!!
лот Показати IP 12 Березня 2014 22:40
За що Швидкиий боровся на той напоровся.
Без хабарників та ха Показати IP 12 Березня 2014 22:54
Шановні хабарники, зразу видно, як ви швидко активізувалися і виписуєте тут негативні коменти (на жаль, зараз робота всіх хабарників спрямована на дискредитацію ПС, як і робота путіна),якби сьогодні це не зробив Правий Сектор, завтра цього хапугу та хама Швидкого скинув би Майдан! Так що розслабтесь, люди мають довгу пам"ять і ніколи не забудуть скіль ви зробили біди для нашої України! З ПС увесь Майдан!!! Молодці!!!А якщо ця шайка вийде на майдан проти ПС, то буде дуже здивована майданом на підтримку ПС! ПС=Громадська думка!!!
маха Показати IP 12 Березня 2014 23:27
прошу вас підскажіть що доброго зробив швидкий за своєї каденції ??? а нічого . нехай сидить і малих дітей бавить з пенсією 12 тис.
Юлік до маха Показати IP 13 Березня 2014 11:36
Данильчук, позбав таких як Швидкий пенсій у 10 і більше тисяч, хоч щось зроби корисне не тільки для волинян, а й для всієї України, бо своїми виходками ти створюєш образ Бендери
а тим часом Показати IP 13 Березня 2014 00:29
Российский суд объявил меру пресечения «Саше Белому» Ессентукский городской суд РФ заочно арестовал гражданина Украины Александра Музычко, также известного как "Саша Белый". Его подозревают в пытках и убийствах российских военнослужащих в Чечне. Александр Музычко, он же ''Саша Белый'' Об этом сообщил представитель суда. "Ему избрано заочно меру пресечения в виде заключения под стражу", - рассказал представитель суда изданию «Риа Новости». Напомним, ранее сообщалось, что Россия объявила Александра Музычко в международный розыск.
Ірина Гопкало Показати IP 13 Березня 2014 00:55
Вибачте, що втручаюсь в чоловічі розмови... але побачене не відпускає мене... байдужою, а викликає лише огиду... ...перегляньте фільм Володимира Бортко ''Собачье Сердце'' за одноіменною повістю Булгакова... ...де легко можна провести паралелі з ''Шариком'' на чолі зі ''Швондером'' і Правим Сектором та Данильчуком... Хлопці (назвати Вас Чоловіками, неможу, вчинки у Вас не ті...), Ви показуєте себе мало освідченими, жадібними, зависливими БОЯГУЗАМИ невдало прикриваючись іменами загиблих. ГАНЬБА ВАША ЗІТРЕТЬСЯ З ЧАСОМ, А ГРІХ НАВІКИ...! Ім'я своє я не приховую!
волинянка до Ірина Гопкало Показати IP 13 Березня 2014 10:34
ЯК приємно чути вас Ірина, ми жінки завжди були і є мудріші і добріші ніж чоловіки!!!!за нами майбутнє України! ви молодець у своєму висловлювані!!!
дава Показати IP 13 Березня 2014 09:11
Скоро ПС в который входят земли, наркоманы, обиженные властью, и шизофрении будет к вам всем домой приходить и забирать то что им надо, выделять с квартир, забирать бизнес, а крыши ватт их будет УВД и прокуратура с судьями.
1 Показати IP 13 Березня 2014 10:17
Правий сектор ще не награвся, корчать себе не відомо що!!!
Микола Показати IP 13 Березня 2014 10:35
ПС МОЛОДЦІ!!! Швидкий хабарник, якого садити треба в тюрму, а не на посаду. Розслідування і до нього доберуться!
А розслідувати то хт до Микола Показати IP 13 Березня 2014 11:37
Невже Ви думаєте, що хтось із безграмотного ПС зможе, обійнявши відповідну посаду, повідомити про підозру, довести провину у суді, і законно Швидкого, чи Януковича, чи будь кого, - в тюрьму. Та ні. Годі Вам. Навіть і не мрійте. За що боролись? Щоб діяв закон! А в результаті настає ще більший хаос! Схаменіться, "молодці"!
Вася Показати IP 13 Березня 2014 11:23
Хто уповноважив шизофреніка Данильчука висловлюватись від імені громади Волині??? Більшість волинян, які адекватно оцінюють ситуацію в країні та інтелектуальні люди вже не підтримують цей безлад який створює "правий сектор", а також про це свідчить опитування!!! Такими вчинками вони дискримінують самі себе!!! Це злочинці, які зараз гризуться за місця біля корита прикриваючись загиблими! Цілком прогнозованим є те що в майбутньому сама ж громада Волині повстане проти цих "радикалів" та влада, яка є незацікавленою в безладі та за вимогою європейської спільноти - почне вже діяти!! Цікаво одне, хто фінансує тих людей, що входять до правого сектору??? В складі правого сектору куча людей з низьким інтелектуальним рівнем, котрі без грошей і пальцем не пошивелять!!!! Погано, що ці низькоосвідчені люди не розуміють про те що за кошти їх використовують (вічно платити не будуть) такі як Данильчук та його свита, задля місць біля корита!!! Завдяки діям правого сектору ми бачимо, що зараз відбувається в Криму, можлива війна!!!
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 12:08
Переглядаючи це абсурдне відео хочу сказати наступне. Я ВИМАГАЮ звільнити Данильчука, нехай заберається на свою Рівненщину і там керує, а бо ні, взагалі, відкрити на нього справу і посадити його ( а посадити є за що). Взагалі рано чи пізно він дограється і буде за гратами. Цікаво, ПС читає ці коментарі які пишуть звичайні люди, адже прочитавши всі комантарі висновок один: ПС ГЕТЬ, в людей терпіння закінчується і вже як ми повстанемо проти ПС, то будуть вони тікати далеко !!!!! ПС моніторте інтернет, статті та відгуки людей. Ви що не бачите, що людей ви дістали і вас ніхто не підтримує!!!!!! Досить говорити від імені людей, волинян. ВИ нам не плтрібні ідіть на завод чи де інде і займіться роботою, попрацюйте як звичайні люди, і не поводьте себе як КОЗЛИ, хоча приставку "як" можна було б і не писати.
666 Показати IP 13 Березня 2014 13:20
данильчук а за яки кошти ти "пес смердячий"живеш?Ти ж не дня ніде неробив чмошнік
просто я Показати IP 13 Березня 2014 17:30
Думаю треба було дати шанс Швидкому цьому.Ніби нормальний мужик, і пора вже приступати до роботи міліцї нашій і чистити місто від шмаркачів,! А де це проводилось громадське опитування , що Данильчук заявив що громада нехоче Швидкого.? Бачу що тут вже особисті інтереси . Люди, недозволимо керувати нашим містом !
жах Показати IP 13 Березня 2014 17:40
Помився і побрився б той Данильчук. Дуже багато на себе бере. Ніхто і звати ніяк, і дозволяє собі з старшою людиною так поводитись. Народ, чому йому досі пику ненамилять?
Юрій Показати IP 13 Березня 2014 17:58
я проти дій Правого сектору, але реально Швидкого не можна було ставити на посаду начальника оласної міліції, хто служив чи служить в міліції той знає, як при ньому начальник кадрів Остапович за кожну посаду чи звання вимагав хабар у валюті, а за посаду середньої керівної ланки просто захмарні суми, і про це знають всі міліціонери, а Швидкий очолюючи МВС ніби не бачив цього, вірніше не хотів бачити бо був в долі...