USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яценюк хоче ліквідувати ОДА

25 Березня 2014 15:07
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував ліквідувати обласні держадміністрації.

Про це Яценюк заявив сьогоднi, передає Еспресо.TV

З його слів, функції ОДА передадуть мiсцевим виконкомам. Центральную владу на місцях будуть представлять префекти.

Яценюк також зазначив, що префекти будуть здiйснювати нагляд за законнiстю, натомість у прокуратури цю функцiю заберуть.

Також він зазначив, що буде збiльшена доля податкiв, якi залишаться в мiсцевих бюджетах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Солдат Показати IP 25 Березня 2014 15:18
Поважаю і підтримую рішення Яценюка - давно пора скоротити дармоїдів!!!
громада до Солдат Показати IP 25 Березня 2014 15:42
Ага! І керувати вами будуть самоврядці Гузь, Пирожик і вся їхня братія?! Ну-ну...
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 15:30
ТА НЕВЖЕ ДІЙШЛО????7 ЧИ ЦЕ ПІАР ПЕРЕД ВИБОРАМИ????7 ЩОСЬ СУМНІВАЮСЬ ЩО ЧИНОВНИЧКИ ДАДУТЬ ЦЕ ЗРОБИТИ ВЖЕ КОЛИСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ПРОБУВАВ...
11111 Показати IP 25 Березня 2014 15:42
давно вже пора
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 15:47
Ось це вірно.В нас 9 поверхів спиногризів
вікторор Показати IP 25 Березня 2014 16:32
підтримую думку. треба ж якость тих корупціонерів здихуватись щоб їх менше було
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 16:49
В общем логика ясна. Была госАДМИНИСТРАЦИЯ, т.е. орган, наделенный полномочиями принимать самостоятельные решения. О широте этих полномочий можно рассуждать, можно их ограничивать или расширять, но ИХ НЕЛЬЗЯ ОТМЕНИТЬ полностью. Вот этого и боится яйценюх. Как бы не нарешали чего лишнего часом. Поэтому заменяем администрацию ИСПОЛКОМОМ, который не будет ничего решать. Он же исполнительный, вот и будет ИСПОЛНЯТЬ, что ему скажут. И все пучком. По сути, регионы садят на короткий поводок. Причем со строгим ошейником. Так-то.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 09:43
И ВЕРХОВНУЮ РАДУ ТОЖЕ