USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Єремеєв сам у себе виграв тендер на поставку палива

1 Квітня 2014 11:44
Компанія «Вог Рітейл» луцького бізнесмена Ігоря Єремеєва виграла конкурс на поставку 188 тисяч літрів бензину А-95 для Одеської залізниці.

Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі держзакупівель.

За партію палива Одеська залізниця заплатить 2,5 мільйона гривень, ціна 1 літра палива згідно з договором становить 13 гривень 20 копійок з ПДВ.

Примітно, що в конкурсі крім ТОВ «Вог Рітейл» брала участь ще тільки одна компанія - МПП «ВК Імпекс», яка, згідно з даними ЗМІ, належить тому ж Ігорю Єремєєву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
H8C18 Показати IP 1 Квітня 2014 11:57
Кому "війна"(криза) - а кому мати рідна!:(
люблю себе любімого Показати IP 1 Квітня 2014 12:29
ВУНДЕРКІНД НОМЕР 2
опиум Показати IP 1 Квітня 2014 12:40
коментар було видалено
паливо Показати IP 1 Квітня 2014 12:42
Де підземний перехід? БАЛАБОЛ І БРЕХУН...
Оля Показати IP 1 Квітня 2014 12:46
Полішук і бандит номер один. Чого правий сектор не візьметься за нього у нього кримінал наяву.Всі люди працюють не влаштовані, або зарплата в конвертах і копійки.А ще як їх гнобить.Такі афери проводить постійно і нічого так має бути.Бандидатм широка дорога у нашій країні.Давно тюрма плаче за такими ворюгами
тиць здиць до Оля Показати IP 1 Квітня 2014 12:50
чого брехати і казати ЩО ВСІ ЛЮДИ НЕ ОФОРМЛЕННІ???? Повідомляю: ми всі офіційно працюємо, зарплата в нас велика і вся прозора, а не в конверті!
я до тиць здиць Показати IP 1 Квітня 2014 16:18
Ти про що і навіщо брешеш! Таки в конвертах , ваші ж родичі про це розповідають!!!
Р.S до тиць здиць Показати IP 1 Квітня 2014 16:40
ну от ви самі себе чуєте.В кого в Континіумі офіційно з.п. висока .Якщо вилизуєте Єрьомі Ж...у то вже хоч не через пресу.А те за ними плаче тюрма то це факт,але їх ніхто не посадить бо вони всі владні органи спонсорують.
ванДизель до Оля Показати IP 1 Квітня 2014 14:38
А де ви бачили, щоб ПС до когось з олігархів мав справу? У них охорона є і може шмальнути... :)
Paulo до Оля Показати IP 2 Квітня 2014 11:27
Якось він виступав перед колективом і був противником ЗП в конвертах, обіцяв з цим боротись. Виходить, що це колектив звідкись бере ці конверти, а він не вкурсі???
Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2014 12:50
Єрємєєв, Івахів, - їх місце в тюрмі. А краще, дати їм мінімальну зарплату, кімнату в гуртожитку, і хай повільно зд**ть, як і ми всі. Пограбували Україну, а зараз невідь-які патріоти стали. Стидно за такий цвіт нації, за всіх нас стидно.
дубокол до Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2014 16:03
Ігароня то ти? Все ніяк не заспокоєшься?:)
Сонячна Показати IP 1 Квітня 2014 13:43
як чого ПС не візьметься, шановна Ольго? бо вони ж мабуть френди)
Правдоруб Показати IP 1 Квітня 2014 15:06
Патріоти Єрємєєв, Івахів, що Ви зробили для України, яку Ви нахабно розграбували, вчиняючи різного роду правопорушення. Необхідно у вказаних осіб націоналізувати всі їх награбовані статки, а потім влаштовати їх на роботу в ЖЕК, з мінімальною зарплатою, і щоб квартиру ще за цю зарплату знімали.
rider Показати IP 1 Квітня 2014 18:16
нічьо будуть там де і всі . . . .)
ДПА Показати IP 1 Квітня 2014 21:02
Да гроші цих двох козлів повністю зароблені на відшкодуванні намальованого ПДВ та на отримані величезних кредитів які не поверталися і не будуть повернені!
Лучанка Показати IP 1 Квітня 2014 21:26
Дійсно позор таким патріотам, які все життя граблять Україну !!! Тюрма плаче за такими олігархами.... завжди так не буде...
закон Показати IP 1 Квітня 2014 22:30
Маневичі довбані.І треба було таке падло вибрати?
Родюк Показати IP 2 Квітня 2014 00:13
всраний полішук