USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Євро-2016: німецькі вболівальники напали на українців

12 Червня 2016 20:18
Група агресивно налаштованих фанатів німецької збірної напала на українців у французькому місті Лілль.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на видання iSport.

Німці вибігли з фаєрами на площу і почали бійку з українцями. У хід пішли стільці з літних майданчиків.

На щастя, французька поліція зреагувала дуже оперативно. Сутичку вдалось втихомирити.

При цьому агресивним німцям вдалось дуже швидко втекти з місця сутичок — їх переслідують працівники поліції. Українці ж залишаються на площі.

Нагадаємо, сьогодні, 12 червня, у французькому місті Лілль відбудеться перший матч збірної України на Євро-2016. Наші хлопці зіграють з німецькою збірною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 12 Червня 2016 21:01
Мало їм 45...вирішили зненацька нарасти..сподіваюсь наші трохі навішали бундесам..
Анонім Показати IP 12 Червня 2016 21:19
То є агенти Путіна.
123 Показати IP 12 Червня 2016 21:19
Ну що, синку? Помогли тобі твої ганси?
Анонім Показати IP 12 Червня 2016 21:26
І тут нам накдали.... та скільки вже можна бути п..дарасами
Анонім до Анонім Показати IP 12 Червня 2016 22:57
Ну так з сьогоднішнього дня вже ж офіційно! Підставляйте попи, бо іде Європа!
Лучанин до Анонім Показати IP 12 Червня 2016 23:33
П.дарас тут тільки ти
Анатоль_ Показати IP 12 Червня 2016 22:47
Німаки то сила! Нам з німаками не тягатися
777 Показати IP 12 Червня 2016 23:04
М**яяя, вот облом то! Мы что, зря всей страной фрау Меркель в жопу целовали???
Всезнайко Показати IP 13 Червня 2016 07:55
Ну так, наші фани грозні, коли їх не менше 50000, як на майдані.
13 Показати IP 13 Червня 2016 10:43
Всі обличчя закриті. Зразу видно що це передіте російське бидло