USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Йому брешуть прямо в очі»: зняли листування нардепа від «Слуги народу» з помічницею Зеленського

3 Грудня 2020 12:23
Нардеп «Слуги народу», глава комітету Ради з нацбезпеки Олександр Завітневич сьогодні в парламенті вів листування з помічницею президента Володимира Зеленського Марією.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Контакт «пом. Президента Маша» попросив Завітневича надіслати супровідні коментарі до документу, який відправив нардеп, щоб президент «розумів мети і завдання».

«Якщо одним реченням: це невелика частина того, що відбувається в секторі безпеки і оборони», – друкував текст «слуга народу».

Завітневич в повідомленні зазначив, що «дуже важливо, щоб Верховний головнокомандувач знав реальний стан справ».

«До нього вони всі ходять часто й інформацію подають, як їм потрібно, комітет ВРУ теж не сліпий і глухий. Вчора спробували трохи про це поговорити, але дехто просто бреше В.О, (ймовірно Володимиру Олександровичу Зеленському. – Ред.) прямо в очі», – додав парламентарій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
И кто не лох? Показати IP 3 Грудня 2020 12:44
А будет ещё терпилой
Прогноз погоди до И кто не лох? Показати IP 3 Грудня 2020 14:06
Це ще півбіди, під кінець каденції йому взагалі світить бути цапом відбувайлом за всі дєлішкі свого любого оточення.
@ до И кто не лох? Показати IP 3 Грудня 2020 17:46
з нього такий вг-командувач....
Лучанин Показати IP 3 Грудня 2020 12:47
Якщо обрати/ призначити / найняти на будь-яку посаду людину, що в ній дупля не в'яже, то що потім дивуватись? Зараз так як Америку всі раптом відкрили. Про це на виборах думати потрібно.
13 Показати IP 3 Грудня 2020 14:56
Казочка для лохів) Прям нічого не бачить і не чує і не знає. Ще в Середньовіччі б можна було повірити. А от в вік цифрових розвинених технологій це просто смішно. В його доступі є вся інформація і дані. Може просто не хоче бачити. Це ще про Путіна так розказують, що він прям бідненький сидить і не в курсі, а все гівно народ простий витворяє прикриваючись його іменем)))
Народна прокуратура Показати IP 3 Грудня 2020 15:38
Сенсація сенсацією, але невже журналісти не мають ні крихти совісті і поваги до особистого спілкування?
777 Показати IP 4 Грудня 2020 18:21
Наш през малость туповат,ну это пол беды,но и окружают его клинические идиоты,а это уже беда....