USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Юнак, який «розплатився» в барі сувенірними грошима, погрожує арт-директору закладу

21 Лютого 2018 07:00
Чоловік, який у барі "П`ятниця" розплатився фальшивими грішми і втік із закладу погрожує розправою арт-директору закладу Андрію Мацкевичу, який раніше виклав фото порушника і записи камер спостереження в Facebook.

Зокрема чоловік вимагає, аби Мацкевич видалив записи та листування в інтернеті, йдеться на сторінці Андрія у Facebook.

«Доброго часу дня друзі. Публікую переписrу з «дитиною» котра «помилково» розрахувалася вчора не тими грошима у барі "П'ятниця". Одна чесність та порядність, а не хлопчик», - написав Мацкевич.

Далі він зазначив, що молодик спочатку стверджував, що ця ідея взагалі належала його дівчині, однак пізніше зізнався, що все придумав сам. Крім того Мацкевич додав, що молодиком "вже займаються".

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що юнака звуть Дмитро Б.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
петро Показати IP 21 Лютого 2018 07:52
не мужик а сопля цей фальшивомонетчик
Анонім до петро Показати IP 12 Червня 2018 21:09
Ну если ти даже не понимаеш, кто такой фальшивомонечтик, или катала, то извини родной, нас с тобой не по пути
Любі свині Показати IP 21 Лютого 2018 07:59
Бикота.... Але такі швидко обломуються.
гиги Показати IP 21 Лютого 2018 08:11
недолугий поліщуцький клоун)))
Анонім до гиги Показати IP 12 Червня 2018 21:10
а в глаза мне это скажеж при встрече?)
. Показати IP 21 Лютого 2018 08:36
Оце ж воно позорище. С*икло мале
чех Показати IP 21 Лютого 2018 08:38
Якщо цей "ПЕРЕЛЯК" такий борзий і сміливий нехай сьогодні ввечері зайде у вищезгаданий заклад і скаже теж саме нам в обличчя:-#
Анонім до чех Показати IP 12 Червня 2018 21:12
Ребята, я даже могу прийти к вам и сплесать ламбаду, и ищё раз нажратся на 1000 грн, но только это уже буду не я, а мой брат, такой же ЛУЦКИЙ БИДЛО, КАК И Я!!!))))
ТТ Показати IP 21 Лютого 2018 08:52
Ось таких "організаторів" і породжує порошенківська демрмократія. Землі під ногами не чують від "свабоди і пальота мислей"! Видно не таких плодів очікувала НАЦІЯ від революції Гідності!!!!
безкоштовна допомога Показати IP 21 Лютого 2018 09:06
Вже надоїли такі телепні!!! Вони і справді думають що їм завжди все буде сходити з рук?
Просто до безкоштовна допомога Показати IP 21 Лютого 2018 13:51
Да
Анонім до безкоштовна допомога Показати IP 12 Червня 2018 21:14
А нам п**уй мы безпредельщики, и делаем то шо мы хотим, а на всех, и на всё остальное, нам по**й
Бидло Показати IP 21 Лютого 2018 09:11
пацан к успеху шел, фарту, масти, ауе.
Просто Показати IP 21 Лютого 2018 09:32
Так йому і є дійсно пох. Оскільки в нас хіба закони правопорядку є? В нас тільки «євро бляхи» об?ирати можуть і то не завжди, а ще п’яних «намагатись» штрафувати. Зара що не зроби правозахисники ще офіціанта винними зроблять, а поліцію каторжниками, які знущаються над дитинкою, яка ліки приймає з дитинства бо вдарилась не так як треба. Гидко мля.. І не забувайте за ту курку, яка була з ним! Та тоже розуму не більше.
жесть Показати IP 21 Лютого 2018 09:47
мда.... рідкісний паршивець
Бодя Показати IP 21 Лютого 2018 11:42
Бешта тільки в переписці такий чьоткий або з компанією таких самих недолугих "НАРМАЛЬНИХ ПАЦАНОВ". А один він звичайний заляканий хлопчик. З "славою" на все місто просто боїться щоб ця інфа не дійшла до його батьків бо сварити будуть,позор для родичів. Прострелити він може хіба що з рогатки яку сам виготовить. Бо на справжню зброю грошей в нього нема і ніколи не буде. Як що він в кафе немає чим заплатити нещасних декілька сотень грн. То де він візьме кошти на справжню зброю. Діма,Бешта ще зі школи був таким псевдокрутим,
лучанин до Бодя Показати IP 21 Лютого 2018 12:22
Бодя.. прояви ще ту курку що з ним була )) місто має знати свої хуроїв..)
Лара Кроун Показати IP 21 Лютого 2018 17:03
За?цяв малюк, злякався, от з нього і поліз словесний понос ))) Г*мно мале невиховане, мало його в дитинстві по дупі лупили
LuBart Показати IP 22 Лютого 2018 17:10
А нікого не здивувало, що він розрахувався іноземною валютою?
апаапп Показати IP 22 Лютого 2018 18:13
а шо за падрУгЄнція з ним була, давайте ссилку,...