USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Юні лучанки привезли медалі з Києва

7 Березня 2016 09:00
Відбулася 6–та відкрита першість ДЮСШ Дерюгіних з художньої гімнастики «Імперія юних талантів».

Повідомляють організатори спортклубу.

З 4 по 6 березня в місті Києві тривали змагання. До столиці з’їхалися 75 команд з усіх куточків України.

«Мабуть, такої великої кількості учасників ще не було на жодних попередніх змаганнях, що мали місце в Україні. В Києві Луцьк був представлений тільки нашим «Спорт–Естетом», – повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини один з тренерів клубу «Спорт–Естет» Анна Войнаровська.

Загалом, луцькі гімнастки показали такі результати:

5 місце – Тєрєхова Аня, 2008 рік народження (без предмету + обруч)

4 місце – Дорофєєва Вікторія, 2010 рік народження (бп + м'яч)

4 місце – Шевченко Соломія, 2007 рік народження (бп + м'яч)

2 місце – Шелигіна Софія, 2006 рік народження (бп)

2 місце – Туріашвілі Софія, 2010 рік народження (бп)

1 місце – Костюк Валерія, 2009 рік народження (бп).



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Мама Показати IP 7 Березня 2016 13:47
Молодці!Так тримати!успіхів!
Лучанка Показати IP 7 Березня 2016 14:18
Вітаємо гімнасток і найкращих тренерів!!! Так тримати!!!
Бебик Показати IP 7 Березня 2016 18:17
Сколько был стартовый взнос?
Ірина Показати IP 7 Березня 2016 23:31
Гордість нашої Волині!!!!!
Анонім Показати IP 8 Березня 2016 11:51
Мы вами гордимсяЛітклуб | Вітання дівчатам до 8 березня, Ігор Стожар ( stogar )
Гімнастка Показати IP 8 Березня 2016 22:03
Да, в слабих категоріях - молодці. Ну, впринципі, як завжди
лучанка до Гімнастка Показати IP 8 Березня 2016 23:37
так, згодна: з 4-ьох категорій вибрати найслабші - і зайняти 4, 5 місця - це досягнення!
мама Показати IP 8 Березня 2016 23:31
коли спорт-естетівці виступали в Києві, 3 інші команди захищали честь Волині за кордоном: ДЮСШ №2 і Грація в Польщі, а ДЮСШ Спартак - в Будапешті. Тому, я вважаю, що не коректно говорити, що тільки такий "сміливий" спорт-естет, бо прийняли участь в "найсильніших" змаганнях України
Алла Показати IP 9 Березня 2016 09:30
Прочитала статтю, коментарі)) я немаю ніякого відношення до художньої гімнастики, але рахую, що перемога не дається просто так))) і це не змагання обласного значення! І рівень дітей був відповідним!!! І згадала фразу: удача посміхається сильнішим! Не можуть заробляти всі тільки призові місця, хтось радіє і 4 і 5 і 6. Бути на такому турнірі - це вже перемога!!! Я вітаю Спорт Естет!!! І думаю, що інші команди Луцька гідно представили Волинь на своїх турнірах! Вітаю тренерів і діток!!!
Ірина Показати IP 9 Березня 2016 09:43
Не маючи ніякого відношення до гімнастики, прочитала коментарі, а тут: відкрита заздрість!!! Люди, мами, тренера - ви ж спортсмени! І кому, як не вам відома "ціна" перемоги!!!! А це діти!!! Молодці! Вітаю!!! Прославляйте нашу Україну у всіх містах і куточках світу!!! Удачі всім!
Ірина Показати IP 9 Березня 2016 09:46
Удача - посміхається сильнішим!!!
до мами Показати IP 9 Березня 2016 21:43
дивітся протоколи на чемпіонатах 'спеіалисти все зрозуміють
1111 Показати IP 10 Березня 2016 08:21
Їздила на ці змагання дитина моєї знайомої з Рівного. Розказували, що все було дуже круто і організовано, хоча місця в них набагато скромніші... А тут наш Луцьк і три призових! Цим все сказано і коментарі тут просто зайві.
2222 до 1111 Показати IP 13 Березня 2016 23:06
Порівняли! Завжди луцькі гімнастки обганяли рівненських. Дивіться протоколи чемпіонатів України: де Волинь, а де Луцьк (і без спорт-естета). А що змагання високого рівня - я згодна!
мама Показати IP 11 Березня 2016 22:21
якщо хтось може повторити хоча б щось те що роблять ці діти тоді можна і прислухатись до ''коментарів'' а так -заздрість погана риса!!!Молодці дівчата !так тримати! УДАЧІ!
Лучанка до мама Показати IP 13 Березня 2016 22:21
Нічого особливого вони не роблять, чого б не робили гімнастки інших команд. Напевно, ви не буваєте на офіційних змаганнях області, що так говорите.