USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З 1 березня в Україні подорожчає електроенергія

17 Січня 2017 11:44
1 березня в Україні підвищать тариф на електроенергію для населення з 1,29 грн до 1,68 грн за кВт·год у межах найбільш поширеної норми від 100 до 600 кВт·год, що є останнім підвищенням згідно з меморандумом з МВФ від лютого 2015 року, пише «Слово і діло».

Пільгоий тариф до 100 кВт·год включно підвищиться трохи менше, на 26%, з 0,714 до 0,9 грн за кВт·год.

Тариф у межах норми «для багатіїв» (від 600 кВт·год і більше) підвищиться найменше – лише на 3%, з 1,638 грн до 1,68 грн за кВт·год.

Відзначимо, що поки електроенергія для приватних споживачів продовжує зростати, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення знизити оптово-ринкову ціну електроенергії з 1 січня на 10% і з 1 квітня на 5,8%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Устимук К.К. Показати IP 17 Січня 2017 11:52
Це є одним із пунктів реального "досягнення" МАЙДАНУ ...??? Скажіть , що покращилося конкретно ,- можливо я недобачаю ...???
11 до Устимук К.К. Показати IP 17 Січня 2017 13:03
Мабуть всі вже не доьачають що покращилося .
АС до Устимук К.К. Показати IP 17 Січня 2017 16:52
ДАІ зникло ! Не має ментів! Точно не добачаєш!
Оптиміст до Устимук К.К. Показати IP 17 Січня 2017 18:05
Не вина нашої влади ,що так все дорожчає і рівень життя падає , - а ЗАСЛУГА ...!!!
СПАРТАК до Оптиміст Показати IP 19 Лютого 2017 18:05
ТО НЕ ВСЕ ДОРОЖЧАЄ, ТО ВЛАДА ДОРОЖЧАЄ !!! СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ, РАБАМИ НЕ БУДЬТЕ !
КУМА до Устимук К.К. Показати IP 19 Лютого 2017 17:51
ЧИТАТИ ВСІМ! Вимоги Майдану, який збирається 20 лютого + план дій. Ми збираємося 20-го лютого о 8:30 біля монументу героям "Небесної Сотні", щоб вшанувати їх пам'ять і попросити у них вибачення за те, що ми зрадили їх і погодилися "жити по-новому", а не згідно з ідеалами тієї Революції за яку вони віддали своє життя. О 9:30 ми йдемо на Майдан. О 12:00 ми йдемо на Банкову до Адміністрації Президента, де ми будемо знаходитися до пізнього вечора, нарощуючи протестну масу, яка буде підходити по мірі закінчення навчального або робочого дня. Після обіду почнуть підходити студенти, які просто не зможуть "забiть" на навчання, без всiм зрозумілих наслідків, щоб приєднатися до нас вранці. Ближче до 20:00, після закінчення робочого дня, пiд АП почнуть стікатися тисячі киян. Ввечері 20-го лютого під будівлею Адміністрації Президента нас збереться не менше, ніж зібралося протестувальників в Румунії.
сєня до Устимук К.К. Показати IP 19 Лютого 2017 18:11
План на Майдан 20-го лютого !! Весь день ми будемо збирати необхідну чисельність протестувальників, щоб нас було не менше, ніж у Румунії. Увечері, коли наша маса досягне критичної позначки, ми озвучимо простий і зрозумілий ультиматум, а точніше надамо Петру Олексійовичу вибір: або дострокові вибори Президента, або дострокові вибори депутатів Верховної Ради.
Бабаян Показати IP 17 Січня 2017 11:59
Шини і на Єршова?
Кастрюлька Показати IP 17 Січня 2017 12:29
Дякуемо, владо!
Павло Показати IP 17 Січня 2017 13:05
Що ТОй гройсман робить? тільки голослівний? Це ж ганьба говорить багато а люди стали жити наабагато гірше бідніше . Він не бачить як живуть прості люди а мови огого !!! Ну що то за влада коли вже настане якийсь порядок . Підприємців зобов"язує платити 3200 бо вони їздять на авто дорогих а те що депутати і чиновники такі як гройсман який живе у тещі -то це чесно законно?? А те що податківці живуть і жирують митники прокурори то це все чесно тільки на підприємців сів що половина закрилось? Де в нашій Україні справедливість і коли корупціонерів посадять а то вони розкрадають а прості люди що має телік -вже ти не малозабезпечений! От така філософія гройсмана
КАРМЕЛЮК до Павло Показати IP 19 Лютого 2017 18:02
ПОРОШЕНКО + ГРОЙСМАН - УДАВКА НА ШИЇ УКРАЇНИ !!! ВСТАВАЙТЕ, КАЙДАНИ ПОРВІТЕ !!!
Віка Показати IP 17 Січня 2017 13:31
Все Уряд такі тарифи собі депутаи ВР хочуть добавти з\п а людям дали 2500 і то не всім. Зараз люди з вищими освітами будуть одержувати менше прибиральниць. Такі чедеса влада зараз робить що жах схаменіться влада. Люди виживають. Пенсіонари які мали зарплату гідну тепер їм не добавляють ні копійки і скоро у них буде так як у тих хто був двірниками. Влада не знає проблем життя людей. Вони їздять у вільні хвилини за кордон тому і не знають наших проблем
Живу в країні з дурн Показати IP 17 Січня 2017 16:50
Смішно дивитись як люди постійно плачуться, хоча кожен 2й пітримував майдан і його цілі, не бачивши що саме не захотів підписувати Янукович, но 50% країні голосували за Порошенка, як і я в тому числі.
УКР до Живу в країні з дурн Показати IP 19 Лютого 2017 17:54
ОБРАЛИ ЖИДІВСЬКУ ВЛАДУ !!! "Президенти - креатура масонства. ...ми замінили правителя карикатурою уряду - президентом, узятим... з середовища наших креатур, наших рабів. У цьому була основа міни, підкладеної нами під гоєвський народ або, вірніше, під гоевські народи (гої - усі народи, окрім євреїв - Е.Х.) " (Протокол № 10). «ЄВРЕЙСЬКА РУЛЕТКА АБО БАНКЕТ У ЧАС КУЧМИ», ЕДУАРД ХОДОС
Света Показати IP 17 Січня 2017 17:21
В Європі світло дороге чому в Україні має бути дешеве . Правильно потрібно на європу рівнятися.
Енергетик Показати IP 17 Січня 2017 19:29
Ви всі хоть раз задумались яка якість нашоі електроенергіі і скільки ми за неі переплачуемо??? і скільки вони вкладають в ремонти і вдосконалення мереж, мізер!!!
333 до Енергетик Показати IP 18 Січня 2017 11:45
Тааак... електрони нині не ті... а от раніше було...
777 до Енергетик Показати IP 18 Січня 2017 22:17
На виході з РАЕС 0.24 грн
Анонім Показати IP 17 Січня 2017 23:20
Ще б якісна електроенергія була
еуромайдан Показати IP 23 Січня 2017 17:09
а,теперь дружно-слава Руине!
Миколка Показати IP 6 Лютого 2017 13:37
підвщення тарифу на електрику заохочує до економії електроенергії і використання менш енерговитратного обладнання - освітлення - світлодіодне, опалення - електроковдрами і електропростирадлами. Утіплення приміщень - теж важливо. Використання двотарифного плану споживання електроенергією для підігріву води - приготування їжи, прання в нічний час дає теж вагому економію.
Коля Показати IP 10 Лютого 2017 22:24
Средняя цена продажи в январе-2017 составила: ГК ТЭС - 1,38 грн/кВт-ч (доля рынка 32,2%) НАЭК "Энергоатом" – 0,47 грн/кВт-ч (доля рынка 52,3%) ГЭС – 0,62 грн/кВт-ч (доля рынка 4,8%) ТЭЦ и др. – 1,70 грн/кВт-ч (доля рынка примерно 5%) "зеленый тариф" (СЭС, ВЭС, малые ГЭС, биомасса) – 3,86 грн/кВт-ч (доля рынка 1%) КАК и этих цифр вывели "экономически обоснованный уровень, по состоянию на январь 2017 года 2,31 гривни за 1 кВт-ч" ? А не ох.енел ли Вовк?
ГОЛОТА до Коля Показати IP 19 Лютого 2017 21:40
ГЛИТАЯМ ВСЕ МАЛО ТА МАЛО. ДО ЧОГО ЦЯ СТАТИСТИКА ?? ВСЕ МАЄ НАЛЕЖАТИ ПОРОШЕНКУ, ЯК І ЕЛЕКТОРАТ З ЙОГО КОПІЙКАМИ !!!
ПЕНСІОНЕРИ Показати IP 17 Лютого 2017 16:36
коментар було видалено
Валерій Показати IP 1 Березня 2017 06:30
Цікаво, що в маленькій Чілі уже півроку електроенергія Безкоштовна!!! А в Німеччині плаваючий тариф, буває такий період, що електроенергія в "мінусі", тобто людям доплачують за використання електроенергії. Просто там не має корупції. А у нас електрика скоро коштуватиме місячну зарплату.
для людей Показати IP 1 Березня 2017 20:31
Сьогодні вже 01.03.17р.,електроенергія подорожчала для простих робочих на 26-30%, а для тих хто більше 600Вт використовує на 3%,справедливо це?, думаю, що ні. Народні депутати стільки років керують Україною, до керувалися до війни, йдіть хлопці помирайте, скільки добровольців і мобілізованих примусово вже не має в живих. Висновок: на передову депутатів Верховної Ради і війна закінчиться, порішають, президент -олігарх за людей думати ніколи не буде, хто згоден став плюс.
Дум Показати IP 25 Квітня 2017 15:11
Вихід тут один, якщо в будинку є немовля, то по закону не мають право від"еднувати від електромережі або газу, якщо вже ще гірше стало, значіть та людина на кого оформлений договір на електроенергію і газ, перепусуе все свое майно на брата, сестру ітд, а самі користуєтесь нашою електроенергію і природнім газом і не сплачуете, коли Вас відмикають від мережі, то самовільно приеднуетесь і далі користуетесь, стягнути з Вас то нічого бо на Вас нічого не має, іншого виходу боротьби з цим беззаконням не бачу. Недовго ще залишилось чекати, побачите зміни на краще, але треба щоб всі так робили.