USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

З 1 березня здорожчає не лише світло. ІНФОГРАФІКА

1 Березня 2016 18:44
З 1 березня 2016 року на українців чекає чергове підвищення тарифів на електроенергію, а також подорожчає і акцизний збір на алкоголь. Електроенергія подорожчає втретє за два роки, але не востаннє. Новий березневий тариф буде вищим за попередній на 25%. Зокрема, 1 кВт/год. обійдеться у 57 копійок при загальному споживанні до 100 кВт/год. на місяць, а при споживанні понад 100 кВт/год. - у 99 копійок. Як і на що зміняться ціни – дивіться в інфографіці ТСН.

На українців з 1 березня також очікує підняття цін на алкоголь – подорожчання було перенесене з 1 січня 2016 року. Українська влада запевняє, що завдяки такому підвищенню державна скарбниця зможе відчутно поповнитися. А експерти переконані, що стрімке подорожчання лише зажене алкоголь у тінь.



Крім того, 1 березня стало відомо, що з 1 квітня 2016 року в Україні зростуть тарифи на газ для населення та теплопостачальних підприємств. Водночас із 1 березня набувають чинності нові акцизні ставки на пальне. Середня вартість бензину А-95 сьогодні, 1 березня, становить 19,25 грн. Залежно від заправок найнижча ціна на це пальне – 17,60 грн, а найвища – 21 грн.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Тарас Чурило Показати IP 1 Березня 2016 18:49
Думаю що до кінця року середньостатистична родина не в змозі буде оплачувати комуналку
Ірина Таран Показати IP 1 Березня 2016 18:50
Що вони собі там думають, як Януковичу не вдасться втікти
Zarobitchanyn до Ірина Таран Показати IP 1 Березня 2016 19:57
ha ha ha durachky maidanshchyky
Zarobitchanyn до Zarobitchanyn Показати IP 3 Березня 2016 11:22
Durachky Durachky I kulachky klichte Yanukocycha nazad a to z golimi popami budete
Волинянин Показати IP 1 Березня 2016 19:03
Коли буде вже підвищення пенсії та зарплати ? ЦЕ У НАС ТАКІ ОПИТИ ПРОВОДЯТЬ ВИЖЕВУТЬ ЧІ НЕ ВИЖЕВУТЬ .
Василь до Волинянин Показати IP 1 Березня 2016 21:50
Ні, досліди проводили раніше. Тепер це вже офіційно затверджено і поставлено на потік!
Петро Показати IP 1 Березня 2016 19:39
А де профспілки? Чому не відстоюють наші інтереси як в інших державах? Навіщо тоді вони потрібні якщо не стоять за нами та не кличуть нас на зібрання?
Юлія Парій Показати IP 1 Березня 2016 19:42
Просто бракує слів, кого ми тільки привели до влади
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 20:52
Це ще не все.Кажуть соціальна ціна газу у 3.60 грв. теж зміниться у вищу сторону до 5.50 грв.з квітня місяця.. А тепло має здорожчати на 80%. От і рахуйте.
13 Показати IP 1 Березня 2016 20:55
ТРА*АТИ ПЕТЮ І КУЛЮ ВЛОБ,СО ВСЄЙ РЄВОЛЮЦІОННОЙ НЕНАВЕСТЮ НА ВСЮ ОСТАВШУЮСЯ ЖІЗНЬ . ТО ХТО Х..ЛО?
13 Показати IP 1 Березня 2016 20:55
ЛА ЛА ЛА ТО ХТО ?
Цвинтар А.А. Показати IP 2 Березня 2016 09:09
"Виживуть" герої / херої /... Це геноцид проти народу України ... Зарплат, пенсій скотиняки не підвищують.... Давайте і далі стійко " переносити" всі тяготи нашого житія битія на славу "народній " владі ...!!!
Анонім до Цвинтар А.А. Показати IP 2 Березня 2016 12:58