USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З квітня українці платитимуть за газ по-новому

28 Березня 2016 12:32
З квітня щомісячний платіж за газ буде складатися з двох частин: перша частина – змінна, і її розмір буде залежати від обсягу спожитого газу; друга частина буде фіксованою – це абонентська плата "за доступ до потужності" газопроводу.

Про це пише Finance.ua.

Абонплата становитиме 17 гривень для тих, у кого тільки газова плита, і 29 гривень для тих, у кого газовий котел.

Нагадаємо, Кабмін не прийняв рішення про підвищення тарифів на газ для населення з 1 квітня через відсутність політичного рішення з цього питання.

"З підвищенням ціни поки не ясно. Для цього має бути політичне рішення", – зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Варто сказати, що з 1 квітня, за домовленістю з Міжнародним валютним фондом, пільгова ціна газу при використанні до 1200 м куб. на рік повинна бути піднята з 50% до 75%від імпортної – з 3,6 грн до 5,5 грн за кубометр.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що мешканці Волині, які не мають газових лічильників, отримали платіжки з шокуючими сумами. Цього місяця їм надійшли платіжки із перерахунком вартості спожитого газу за попередні 9 місяців.

«Був зроблений перерахунок і у споживачів утворилася певна заборгованість. Заборгованість була з травня по січень включно, тобто це дев’ять місяців. Враховуючи соціальний стан громадян ми вирішили цю заборгованість розбити на тих самих 9 місяців», – прокоментував ситуацію директор «Волиньгаз збуту» Микола Тищук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Волиньгаз Показати IP 28 Березня 2016 12:45
Чекаємо негативних коментарів у свою адресу....
Лучанка до Волиньгаз Показати IP 28 Березня 2016 13:25
ТУТ НЕ КОМЕНТУВАТИ А ТРЕБА ПОЧИНАТИ ПАЛИТИ ШИНИ!!!!!
Газ до Волиньгаз Показати IP 28 Березня 2016 14:19
За судилася держава, яка чомусь, програла. Хай держава, яка не спромоглася захистити своїх жителів і оплачуе цей борг. Нема чого грабувати людей.
Анонім до Волиньгаз Показати IP 28 Березня 2016 23:58
купуте шнурки і мило. гілляку ми вам знайдемо
Анна до Волиньгаз Показати IP 31 Березня 2016 23:49
Не знаю, как Волыньгаз", а "Запорожгаз" додумалось еще и долг за 9 месяцкв с народа взять задним числом, Слов уже нет, чтобы высказать все . Настоящий грабеж и бесправие
ФигВам Показати IP 28 Березня 2016 13:03
"по-новому" - так и писали бы "в 1,5-2 раза"! К чему эти реверансы?
Анонім Показати IP 28 Березня 2016 13:08
А ЯЦЕНЮК СКАЗАВ НЕГАЙНО ЦЕ ПЕРЕРАХУВАТИ І ЗНИЗИТИ НОРМИ НА НА ЛЮДИНУ.ВИ, ЩО ТАМ БЛЕЙКОТИ ПОНАЇДАЛИСЯ. ЦЕ Я ГАЗВОЮ ПЛИТКОЮ НАПАЛЮ 223 ГРН.Я В СЕЛІ 5 РОКІВ ПАЛЮ ТІЛЬКИ ПЛИТКОЮ І НАПАЛЮЮ 100 ГРН.О ГОСПОДИ,ДЕ ТИ ЗУПИНИ ЇХ7 МІЛЬЯРДЕРИ,КОЛИ ВИ ПОНАЇДАЄТЕСЬ НА ЦЬОМУ Ж СВІТІ НІЧОГО НЕПОТРІБНО
гість Показати IP 28 Березня 2016 13:55
Нехай почнуть спочатку із встановлення європейських зарплат, тоді ми будемо готові платити ці нереальні тарифи. Вони в уряді хворі і до того ж невиліковно... Працювати нині невигідно...краще сидіти вдома і отримати субсидію....
Робітник до гість Показати IP 28 Березня 2016 21:18
Працювати нині вигідно, тільки отримувати в конвертах...
Волинянин Показати IP 28 Березня 2016 14:05
Та до чого тут яйцегнюк-це фігташ пулить,як хоче.
ого Показати IP 28 Березня 2016 14:15
бандитський грабіж людей - ніяк не наїдяться
Дядя Руня Показати IP 28 Березня 2016 14:33
Волиньгаз, хоч вам і вигідно підвищення, але то не є ваша ідея. Тому чого вас сварити. Ви теж на роботі. а от керують нами... На**га нам така європа, якщо до неї прийде половину українців(не дай бог), остальні повиздихають від тих б****ських реформ.
волинянка Показати IP 28 Березня 2016 16:10
що таке абонплата? I як таке можна було придумати - або абонплата ,або лічильник !
Учень Показати IP 28 Березня 2016 19:35
Будучи в опозиції до уряду Азарова , пан Яценюк неодноразово на різних форумах говорив ,що ціна на газ для населення повинна бути в рази дешевшою ніж є. А що витворяє сам будучи прем'єром ???
40а до Учень Показати IP 29 Березня 2016 12:28
То він локшиною вас годував, а ви телята її їли
Мiша Показати IP 28 Березня 2016 21:20
Помилка Майдану- вiдсутнiсть шибенець..а то олiгархи нiхрена не бояться
123 Показати IP 29 Березня 2016 11:24
Тариф на газ включав доставку, а також амортизацію мереж. Якщо платити якусь абонплату, газ слід продавати по закупочній ціні.
321 до 123 Показати IP 30 Березня 2016 00:27
Пока что любой кризис — только способ для богатых сделать в итоге остальных еще беднее.
Европа Показати IP 29 Березня 2016 23:24
Яценюк зараз піде ,а другі знас будуть мзду брати.сеня свою роботу зробив,компашка аферистів)
петро Показати IP 30 Березня 2016 13:54
Якщо є гроші в таких як яценюк, хай будуть, але змусити їх жити на такі гроші ,як живуть прості Українці.
Вася до петро Показати IP 31 Березня 2016 00:03
Як при великих грошах змусити жити на такі гроші, як живуть прості Українці ?