USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волиняни, які не мають газових лічильників, отримали «шокуючі платіжки»

26 Березня 2016 21:00
За помилки уряду щодо визначених норм газу платитимуть лучани. Волиняни, які не мають газових лічильників, отримали квитанції з шокуючими сумами. Цього місяця їм надійшли платіжки із перерахунком вартості спожитого газу за попередні 9 місяців, – йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

Нагадаємо, у травні 2015 року Кабмін затвердив місячну норму споживання газу за відсутності лічильника в 3 кубометри на особу при користуванні виключно газовою плитою. Наприкінці січня 2016 року суд скасував це рішення, відтак норма споживання блакитного палива знову зросла вдвічі, а споживачі тепер повинні повернути кошти за надані їм регіональними газовими компаніями послуги.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ: З 1 КВІТНЯ ЦІНА ГАЗ МОЖЕ ЗЛЕТІТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ ЗА КУБОМЕТР

Детальніше про нововведення розповів директор «Волиньгаз збуту» Микола Тищук.

«Був зроблений перерахунок і у споживачів утворилася певна заборгованість. Заборгованість була з травня по січень включно, тобто це дев’ять місяців. Враховуючи соціальний стан громадян ми вирішили цю заборгованість розбити на тих самих 9 місяців», – розповів Тищук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анатоль_ Показати IP 26 Березня 2016 21:24
Треба терпіти і не скиглити, бо іде війна з окупантом!
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 21:43
БАНДА !!!!!!!!!!
Zarobitchanyn Показати IP 26 Березня 2016 22:23
Peremoga!!
Пєтя Показати IP 26 Березня 2016 22:34
Живу в Боратині і мені і моїм сусідам чхати на ціни на газ!!!!!!:)
Роботяга до Пєтя Показати IP 27 Березня 2016 09:26
А що в Боратині безкоштовний газ?
Анонім до Роботяга Показати IP 27 Березня 2016 11:49
ні, там палять кізяками
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 23:36
Пропоную флешмоб - перекривати газові крани на весь стояк чи будинок, нам їхній вонючий газ по такій ціні не потрібен!!
лучанка до Анонім Показати IP 27 Березня 2016 08:12
Газ не їх. Вони тільки деруть за нього!
А до Анонім Показати IP 27 Березня 2016 09:34
А тим більше москальський. Вірною дорогою ідете товариші. P.S. Продається машина дров, березових, порубаних, телефон в редакції.
Голі босі Показати IP 27 Березня 2016 00:48
Люди! Це жах! І так ледве кінці з кінцями зводимо. А тут нове "покращення". Наші діди на своіх мозолях після 1945 року все збудували а ці кровопивці за 25 років усе зруйнували. У народу нема європейських зарплат і пенсій. Проте є "європейські" ціни і тарифи. Те що відбувається інакше як спланованим економічним зашморгом та геноцидом не назвеш. Владо де ви? Що це за "турбота" про народ? Ви гірші за контрабандистів і бурштинокопачів. Бо вимиваєте з людей останнє ... Скільки ще людей накладуть на себе руки після вручення рахунків за газ? На чиій совісті це буде? Добрі господарі навіть до скотини краще ставляться-дають, доглядають і отримують. А ви нічого не вклавши-берете, грабуєте, забираєте! Не подивуюсь якщо люди візьмуть із собою бруківку і доплатять нею у волиньгазі! Скільки можна знущатися? Ви вже з людей, як вовну з овець зістригли разом зі шкірою а тепер ще м'ясо від кісток заберете. Таке ставлення до людей прокляте. Лише арійські гітлерівські ідеі так допускали ставитись до людей... Та ще деякі, які називали тільки себе людьми а інших людиноподібними тваринами- гоями. Ой збудите окраденую Украіну і Бога!
555 Показати IP 27 Березня 2016 07:12
ціни на газ встановлює не Кабмін, а НКРЕ
ххх до 555 Показати IP 27 Березня 2016 10:20
і романюк, за відсутності гарячої води збільшив норму споживання газу
Анонім до 555 Показати IP 27 Березня 2016 11:51
а це не одне і те ж ? БАНДА ОДНА
До Анатоль Показати IP 27 Березня 2016 11:37
Такі Анатолі та інші Швондєри розв'язали війну з власним народом що не захотів жити по правилах нацизму і тепер всі негаразди списуєте на війну. Україну розвалили і шукаєте винних.
тітка до До Анатоль Показати IP 27 Березня 2016 13:21
Якого нацизму? ти ідіот, який розмахував ррсійським прапором і кричав: "Путін, памагі!"?
Зоя Показати IP 27 Березня 2016 13:11
Правильно у мене лічильник я плачу за 4 людей 60 кубів за газ,,а в кого не має 12.тоді де справедливість .
Лучанка до Зоя Показати IP 27 Березня 2016 16:51
Скільки використовуєте - за стільки і платите! жабу викиньте з грудей. щоб не душила і справедливість тут ні до чого! Я по лічильнику(2 члени сімї) плачу за 4- 6 м. куб - і не більше(маю лише газову поверхню плити. а духовка - електрична). Якщо ви платите за 60 м.куб, то ви, мабуть, женете ще й самогон на всю округу. мої сусіди - сімя з трьох дітей і трьох дорослих платить за 20-24 кубометри! тому не меліть херні і не вводьте людей в оману, марнотратна і заздрісна ви наша...
Зоя до лучанки до Лучанка Показати IP 28 Березня 2016 09:04
Забула написати у мене своє опалення.
просто так Показати IP 28 Березня 2016 10:27
потім ще такі самі перерахунки за субсидії зроблять.І нараділи новою владою.Все для людей!!!!