USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

З Луцька на Схід вирушили добровольці «Азову»

6 Вересня 2014 12:32
Десятеро волинян вирушили у зону АТО, де вони поповнять лави спецбатальйону МВС «Азов».

Друзі та рідні провели добровольців на Схід 6 вересня у Луцьку.

«Якщо не я, то хто? Мені довелося колись служити за часів СРСР, у репресивних військах – стройбаті на уранових рудниках. А зараз я їду заради того, щоб відстояти волю України, щоб дітям добре жилося. Я готовий брати участь у бойових операціях на Сході», - розповів доброволець, активіст Стрілецького козацького братства Анатолій Олексюк.



Як розповів виконувач обов’язків керівника «Правого сектора» Волині Руслан Тимощук, сьогодні відправляється чергова партія добровольців. Так, у вівторок дванадцятеро волинян вирушили у Добровольчий Український Корпус, нині ще десятеро чоловіків вирушають у спецбатальйон «Азов».

«Загалом приблизно сотня наших бійців воюють у різних формуваннях – добровольчих та армійських підрозділах, говоритимемо прямо, на війні. У мене сумні прогнози – те, що зараз підписано ніби перемир’я, на жаль, нічого не означає, і складається враження, що відправка добровольців триватиме надалі. Вони забезпечені необхідними речами. Оскільки насувається зимовий період, першочергове завдання тих активістів «Правого сектора», які залишаються тут – забезпечувати добровольчі батальйони усім необхідним – одягом, технічним спорядженням, продуктами. Ми розуміємо, що від того, як будуть споряджені бійці, залежатиме те, чи повернуться вони додому», - повідомив Руслан Тимощук.



З його слів, пожертви для спорядження бійців надавали підприємці та пересічні лучани, які розуміють, що війна торкається кожного.

Доброволець з Луцька Юрій розповів, що відчуває хвилювання, але впевнений, що повернеться з перемогою. Він повідомив, що йому доводилося охороняти державний кордон, однак на Сході боєць досі не був.



Молитву перед строєм бійців прочитав ієромонах Никодим. Він зазначив, що одночасно відчуває і скорботу, і радість. Скорботу – тому що хлопці мусять йти на таке завдання, а радість – тому що бійці не бояться вирушати на Схід. Він подякував добровольцям та побажав, щоб Господь усюди їх оберігав. А завдання тих, хто залишається вдома, з його слів – забезпечити бійцям міцний молитовний тил. Він закликав усіх щодня молитися за добровольців.

«Ми виступаємо за правду, а хто за правду, - з тим Бог. Нехай скоріше Господь дарує нам перемогу, повертайтеся героями», - побажав бійцям «Азову» Никодим.

Після короткого прощання із рідними, автівки з добровольцями вирушили на Схід.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 12:37
коментар було видалено
аяяй Показати IP 6 Вересня 2014 12:45
хай береже вас Бог!!!!!
Всезнайко до аяяй Показати IP 6 Вересня 2014 19:05
А Арсенюк, свинюка жирна, не пішов? Тільки проводжає?
Всезнайко до аяяй Показати IP 6 Вересня 2014 19:05
А Арсенюк, свинюка жирна, не пішов? Тільки проводжає?
Лучанка Показати IP 6 Вересня 2014 12:45
У щасливу дорогу! Нехай Матінка Божа вас охороняє! Виженіть наглу безсоромну расєю і повертайтеся ГЕРОЯМИ! Ми вами пишаємося!!!
кент Показати IP 6 Вересня 2014 12:47
Бойови хлопци, у кедах!
мєнт до кент Показати IP 6 Вересня 2014 13:19
А це щоб тікати комфортно було!:)
правдива Показати IP 6 Вересня 2014 13:18
Щось проводи і зустріч ціх "кидачів каміння" зовсім відрізняється від того натовпу людей, що зустрічають і проводжають тих, по кому кідали каміння! Проти правди не попреш!!! Дивно тоді - чому така маса людей досі не зтерла з землі волинської той ПС???
911 до правдива Показати IP 6 Вересня 2014 14:57
Якщо ви така "правдива", то повинні знати, що натовп не завжди показник щирості. Нажаль часто ті ,що зустрічають і проводжають воїнів, а також приходять провести в останню путь не завжди роблять це з власної волі. Показуху у нас люблять. А чи відомо вам,що в батальйоні "Світязь" були не лише міліціянти,а й хлопці з ПС? Не варто зла бажати волинянам тільки тому, що вони не розділяють вашу думку.
199 до 911 Показати IP 6 Вересня 2014 16:27
Зустріч "Світязя" то показуха? Да в тебе нічого святого немає!!!
Зустріч до 199 Показати IP 6 Вересня 2014 19:06
Світязя -ПОКАЗУХА, ПОКАЗУХА, ПОКАЗУХА. Навіть дітей зі школи спеціально ПРИГНАЛИ, щоб вони там на камери поспівали пісеньки. Тільки сліпий і дурний цього не бачить і не розуміє. Добре ті світязівці розуміють. що їм організували те збіговисько під МВС.
прощання до Зустріч Показати IP 6 Вересня 2014 19:58
Язик щоб твій від...х!!! Що за люди ненависні живуть?! І ще ви миру хочете? Да ви один-одного загризете!!!
912 до 911 Показати IP 6 Вересня 2014 16:57
То чому ж вони залишили "рідний ПС" і долучились до Світязя
Fnb до правдива Показати IP 6 Вересня 2014 18:57
А ти заткнись, ментярська підстилка
лучанин Показати IP 6 Вересня 2014 13:22
А чому Тимощук відсиджується у Луцьку? Велике цабе? Добровольців всім необхідним забезпечують волонтери і аж ніяк не він. Боягуз - це побачили всі. Тільки репетувати добре вміє на публіку. На схід їхати і воювати слабо...краще піаритись в Луцьку. Але люди зрозуміли хто ти є насправді.
Боягузу до лучанин Показати IP 6 Вересня 2014 13:46
А ти чому відсиджуєшся в Луцьку? От якраз те що ти боягуз- це вже й так зрозуміло, сидіти за комп'ютером і відправляти всіх на схід воювати багато розуму не треба,а самому туди їхати слабо?
сміливий до Боягузу Показати IP 6 Вересня 2014 14:03
Тільки після вас сєррр...
до сміливого до сміливий Показати IP 6 Вересня 2014 16:11
Взагалі то я жінка, але раз у нас такі чоловіки як ви, тоді прийдеться нам жінкам брати зброю в руки і захищати свою країну
лучанин до Боягузу Показати IP 6 Вересня 2014 14:44
А ти такий впевнений що я в Луцьку сиджу? Скажу тобі більше - я на сході і дуже чекаю я і хлопці приїзду "патріота, очільника політичного крила ПС" Тимощука. Але певно ми його не доченкаємося. Приїдемо - побалакаємо з ним...
Дончанин Показати IP 6 Вересня 2014 14:50
Юристы Международной уголовной коллегии - специализирующейся на уголовном праве и ведущих дела в Международном уголовном суде заявили, что требуют немедленного расследования преступлений против человечности, совершенных Киевом и его армией карателей. Таким образом, "опора" международного уголовного трибунала присоединилась к мнению Amnesti International, Human Rights Watch и множества экспертов, правозащитников и журналистов, констатирующих - то, что устроила Украина с Новороссией, кроме как "карательной операцией", тотальным нарушением прав человека и уничтожением мирных граждан назвать нельзя. А за это, как известно, положен суд. Страшный. Но не божий, а международный - и называется он "трибунал".
Р1 до Дончанин Показати IP 7 Вересня 2014 19:11
Та ти хворий !
свідок Показати IP 6 Вересня 2014 15:01
....... нехай все буде гаразд))) До речі, а кремезний Руслан Тимощук ще й досі не набрався сміливості поїхати туди?!?!?! Ну, пивко під мирним небом пити -- це вам не в окопі лежати...
Вікторія Показати IP 6 Вересня 2014 15:22
Хлопці поїхали на війну. Вони мужні люди . Хай їм щастить! Хай повернуться живими!
Olha Показати IP 6 Вересня 2014 15:37
Я не Шєрлок Холмс,но ,а чого Парубій і той ,шо справа,мають світлі берці?Це тіпа мітка,мені в ср₴ку не стріляти?
Дончанин до Olha Показати IP 6 Вересня 2014 15:51
Оля, Семен Семенченко все равно останется непревзойденным. Ведь кто еще сможет получить от своих заряд в дупу, и кого за это президент наградит орденом?
osa до "Гандончанина Показати IP 6 Вересня 2014 16:17
Это что такое "Новороссия" ??? Я знаю Донецкую и Луганскую обл. где жили мирные и трудолюбивые граждани Украины. А "ДНР" "ЛНР" "Алькаида" ето убийцы и террористы.
Точно до osa до "Гандончанина Показати IP 6 Вересня 2014 19:01
Через цих мирних жителів по донецьку і луганську весело гуляють путіна війська.
аяяй Показати IP 6 Вересня 2014 16:28
А кто вообще придумал новороссию,что это такое.?неужели нельзя жить и построить нормальную страну Украину.?
йойо до аяяй Показати IP 6 Вересня 2014 16:33
коментар було видалено
кент Показати IP 6 Вересня 2014 16:30
А Майку чого з собою не забрали?!
Mucho Показати IP 6 Вересня 2014 17:07
Чем больше утилизируют на Востоке этих испражнений "независимой Украины" - тем чище будет воздух потом. Старый козел из "репрессивных войск", строивший "атомные рудники" - позабавил - наверное тогда вместе с потенцией оставил в шахте и мозги)))) Дороги вам печальной и земли - стекловатой! )))
Oles до Mucho Показати IP 6 Вересня 2014 22:20
коментар було видалено
роман до Mucho Показати IP 7 Вересня 2014 19:12
коментар було видалено
Віктор ІV Показати IP 6 Вересня 2014 17:53
Еть... Стоп... Стопарік.... Стояночка.... А куди це вони їдуть -- як там зараз перемир"я??? Із ким воювати?? До речі, чув, що спонсори місцевих правосєків дали Тимощуку 2 бутилкі віскаря "блЄк джЄк", щоб він через цих козаків Паші Данильчуку передав,.... Так пан Руслан віскарь взяв собі, а паші два пузиря горіляки відправив...... У волинському ПС не за горами розкол.....
віктор до Віктор ІV Показати IP 6 Вересня 2014 18:18
та який ти віктор IV - ти віктор посланий
765 до Віктор ІV Показати IP 6 Вересня 2014 18:59
100% згідний. Розкол буде. Одні воюють - інші сидять в Луцьку. Якщо не помиляюсь, Данильчук говорив що приїхав займатись забезпеченням бійців (саме в той час, коли почались активні бойові дії "Азову"). Думав пересидіть - але не вдалось "терміново відізвали". Тимощук тепер сидить як пень, якого на схід не посунеш і теревенить те саме що і "очільник ПС". Почекаємо. Саме цікаве попереду. У вас є нормальні хлопці, які вже все побачили. Будете ви ще бігати від своїх.
Віктор ІІХ до 765 Показати IP 6 Вересня 2014 22:54
Всеодно більшість волинян, які загинули на сході -- потрапили туди через військомати... Батальйони -- то таке діло -- там БЕЗПЕРЕЧНО є професіонали (афганці, колишні військові і т.д.), але більшість там ряжених -- таких, наприклад, як Паша Данильчук -- за нього взагалі треба взятися СБУ, адже із Майдану повернувся -- там почали масово розстрілювати людей, повернувся із під Маріуполя, -- "Азов" поніс надзвичайні втрати. Так, ось до військоматів -- ну, не буду мусолити питання, що вони туди відправляли людей непіготовлених як фізично, так і морально.... Хочу одне запитати -- ЧОМУ ПОВІСТКА не ПРИЙШЛА П.Данильчуку, адже на вигляд здоровий ХЛОПАКА?!?!?!? Чому облвійськомат не мобілізував місцевих горе активістів майдану????
ввп Показати IP 6 Вересня 2014 23:39
але й ви всі пр*дурки народ, що ви с*рите один одного, зараз кожен все вирішує сам для себе чи він пє пиво чи воює, це момент істини, і ніякою повісткою нікого не затягнеш, поїхав в Киів чи Польщу і шукай вітра в полі, чи той Данильчук по вашому на курорт поїхав, та там по дорозі за куща можуть завалити, я знаю таких які після армії наколки понабивали ВДВ, девок ципляли, а зараз футболкі з рукавом подовше вдягають, щоб не було видно бо не хочуть світити, а знаю й інших худих роботяг які бухали через день, та протрезвіли й пішли добровольцями
роботяга-бухарь до ввп Показати IP 7 Вересня 2014 01:22
коментар було видалено
москіт Показати IP 8 Вересня 2014 11:06
Нашо сперечатися з тролями?) Вони навмисно пишуть "лайно", бо виконують брудну роботу кремля. Не звертайте на них уваги.