USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

З луцького пляжу зникли роздягалки

7 Лютого 2015 10:10
Невідомі поцупили з нещодавно облаштованого пляжу у Луцьку металеві конструкції. Про це повідомив міський голова Микола Романюк в мережі.

"Ось дві такі світлини отримав сьогодні від користувача Turlov Volodimir. Прикро, що не вміємо цінувати того, що зробили зовсім недавно. Пляж на Теремнівських ставках обладнали "грибочками" та роздягалками (видно на одній з фотографій, зробленій раніше) і от сьогодні іх вкрали. Кому вони заважали, або для чого їх поцупили? Для мене загадка. Як і те, чому в нашому місті відбуваються такі речі", - йдеться у повідомленні.



Нагадаємо, влітку минулого року Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Теремнівські ставки розчистили. Купальний сезон планувалося відкрити уже в 2015 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 7 Лютого 2015 10:31
"або для чого їх поцупили?" - металобрухт у ціні. Кому це не зрозуміло?
Корінний лучанин Показати IP 7 Лютого 2015 10:39
" Кому вони заважали, або для чого їх поцупили? Для мене загадка. Як і те, чому в нашому місті відбуваються такі речі", - йдеться у повідомленні. " - Та тут думати довго не треба. Пояснення по житейському просте: ПОЦУПИЛИ НА МЕТАЛОБРУХТ ! В Луцьку цим ПРОМИШЛЯЮТЬ, а МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ не знає та "дивується" ! ДОЛАР ПІДСКОЧИВ до 24грн., люди стали ЖЕБРАКАМИ в переважній своїй більшості- що тут ще говорити. Таке становище і породжує такі ЯВИЩА. ЗВИЧАЙНО, що це НЕДОБРЕ, але крадіжки робляться вночі коли ніхто нічого не бачить. Міліція спить , очевидно, не патрулює вулиці , не робить обїзди. МОЛОДЬ виховується на вулиці, слухає російський ШАНСОН, батьки не виховують ,як казав КУЗЬМА СКРЯБІН ( АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО) . ОСЬ маємо цілу купу ПРОБЛЕМ.
Хлоп до Корінний лучанин Показати IP 7 Лютого 2015 10:41
Але ж патрiоти наведуть лад, правда?
Корінний лучанин до Хлоп Показати IP 7 Лютого 2015 10:54
Ну за ПАТРІОТІВ, нічого не буду казати. Тут справа у вихованні, можна сказати навіть, скоріше у МЕНТАЛЬНОСТІ людей. Не треба красти та робити зла всім людям, в тому числі і собі , бо палка має два кінці . МАЙНО ТО ГРОМАДСЬКЕ і його берегти треба.
Хлоп Показати IP 7 Лютого 2015 10:43
А що, залишки будинку також розiбрали на цеглини за нiч?))
Роман Показати IP 7 Лютого 2015 10:54
Слава Україні!!!!
віра до Роман Показати IP 7 Лютого 2015 10:57
До чого ти, дурню!!!
Роман до віра Показати IP 7 Лютого 2015 11:00
До тебе розумнице і тобі подібних
Sieger до Роман Показати IP 7 Лютого 2015 11:15
Де сало уронили?
Sieger Показати IP 7 Лютого 2015 11:09
І після такого цей народ хоче до Європи? Ні, шановні європейці, ніколи не приймайте цю країну до ЄС, бо сильно пожалкуєте. Після такого не слава Україні, а таки сало уронили. ВеГным куГсом идёте, товаГищи! :-)
Наталя Показати IP 7 Лютого 2015 12:55
Микола Ярославович як з дуба впав.Все дивується. А те ,що люди в більшості опинилися за метою бідності це його не дивує?.То хай розкаже як вижити матерям які поховали своїх дітей,як вижити пенсіонерам на 1100 гривень, взагалі як вижити без роботи ?.Це його не дивує???
Не кради Показати IP 7 Лютого 2015 12:58
Миколо Ярославовичу, все просто: хтось цупить тисячами, а хтось жердям та металом та хто більше наносить шкоди Ви розумієте?
Анонім до Не кради Показати IP 7 Лютого 2015 14:37
От, якби було неможливо красти "жерді та метал", то не крали би і тищами. А так звичайно чуєшь не те що він вкрав, а те що він вкрав біль чим я.
Петрик Показати IP 7 Лютого 2015 14:34
Мера, та всіх депутатів, поцупити і здати на металобрухт !
Тоже краду по дрібни Показати IP 7 Лютого 2015 15:00
Просто злодії діляться на великих і маленьких. Приміром пан Романюк з паном Кравчуком - це оберзлодії, а ті, хто поцупив роздягалки - дрібні злодюжки.
Марфа Показати IP 7 Лютого 2015 16:45
Все на складі зеленого господарства