USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

З нового року зарплати вчителів зростуть

28 Грудня 2017 13:58
У 2018 році зарплати вчителів збільшаться на 25%. Загалом бюджет освіти в 2018 році становить 221,9 мільярдів гривень.

Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє канал 24 з посиланням на прес-службу відомства.

Міністр наголосила, що у 2018 році стартує реформа нової української школи.

На реформу у бюджеті 2018 закладено: майже мільярд гривень на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами і мобільними меблями, 164 мільйони на придбання техніки для початкової школи, 386,5 мільйонів на підвищення кваліфікації вчителів, 272 мільйонів на підручники для 1-го класу. Також понад 48 мільйонів передбачено на закупівлю навчально-методичної літератури для початкових класів.

"Ці інвестиції ми робимо на основі співфінансування з місцевими органами влади – частина коштів дає держава, решту – місцеві органи", – пояснила Гриневич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Валентина Показати IP 28 Грудня 2017 14:25
Але ж і до вчителів треба якісь застосовувати вимоги. Бо в школах вчителів багато не кваліфікованих іноді учні розумніші. Скільки людей які вчились в школах тупі а хіба вчителю не повинні теж за це платити тоді вчитель буде намагатися більше навчити учнів а не тільки тих учити в яких батьки багаті і подарочки принесуть і ще репетитора наймай після таких вчителів. Є вчителі кваліфіковані але їх ну дууууже мало.
Лікар Показати IP 28 Грудня 2017 14:50
А коли вже почнуть думати про медицину ,а то в мед. сестри така сама зарплата, як в санітарки,і в молодих лікарів теж майже така сама!
лучанка Показати IP 28 Грудня 2017 15:30
Не зарплати потрібно їм піднімати, а платити за якісь їх роботи. Знання знають у школах дуже слабеньку, англійська взагалі на низькому рівні.24 школа, підручник з англійської в молодших класах допотопний,знань ніяких. змушені платити репетиторам.За що, скажіть таким вчителям давати вищу зарплату,вони нічого не вчать. Проводь те контрольні разом батьками, а за результати платіть зарплату.Вони оцінки ставлять тільки своїм, а знань нуль. Їм би скоріше що - небудь проляпати, а після обіду додому втекти.Вони 8 год. робочого часу.
Вчитель до лучанка Показати IP 31 Грудня 2017 16:15
Лучанко, приходь в школу частіше, посиди на уроках , погуляй по коридору на перервах. Місяць так походи - тоді поговоримо про зарплати.
Боб Показати IP 28 Грудня 2017 15:54
Атестацію провести б не завадило, а то деякі вчителі тупі як валянки.
Анонім Показати IP 28 Грудня 2017 16:08
значить гривня впаде на процентiв 20
Miss Показати IP 28 Грудня 2017 17:38
Заздрість - вона і є заздрість
Петя Показати IP 28 Грудня 2017 18:52
Скільки вже можна вчителям добавляти Гройсман ? Чому до вчителя немає більших вимог? Чому наймають репетиторів батьки ? Чому іншим не має підвищень тільки вчителям? Не влада це. Потім будуть тикати що вони вчителям платять а іншим як виживати, а ціни які знову ? А все знову подорожчало і що ще чекати з Нового року. Премє"р Міністр розказує що мінімалка зросла, а він що цін не бачить?А якість товарів яка? Для владців, депутаті ВР то нічого бо вони і собі зарплату дбавили а іншим як жити влада не скаже? А де робочі місця з гідною зарплатою?
Батько Показати IP 28 Грудня 2017 18:53
А чому вчителів -пенсіонерів не звільняють?
Анонім Показати IP 30 Грудня 2017 16:12
повилазила типова українська жаба.