USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З понеділка в Луцьку подорожчає проїзд, - ЗМІ

29 Листопада 2014 14:31
З 1 грудня ціна за проїзд на деяких маршрутах громадського транспорту зросте до трьох гривень. Так вирішили перевізники, - повідомляє "Волинський інформаційний портал".

З 1 грудня проїзд на маршрутах №№ 9, 9а, 12, 18, 19 та 22 вартуватиме 3 гривні для одного дорослого пасажира та 1 гривню - для дітей віком від 6 до 14 років.

Нагадаємо, що рішення про встановлення таких тарифів виконком Луцької міської ради прийняв ще у травні, проте з певних причин перевізники самі поставили меншу ціну за проїзд. Натомість із 1 грудня вирішили її підняти до граничного розміру.



Фото: Ольга Бузулук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
дідо Показати IP 29 Листопада 2014 14:37
Давно пора. Проїзд має коштувати 10 грн, бо за низького тарифу маршрутки перетворили в поламані бидловозки без комфорту.
Анонім до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 14:53
Правильно Нехай не їздять, кому не подобається. Є тролейбуси по 1грн 25коп.
н да до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 16:54
І це пише Голєва або Романюкові шавки,А ще Яковлєв є та Козюра...Давно машин не палили????
Іванов до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 16:01
бидловозка? видно сам часто нею користуєшся .
аско до Іванов Показати IP 29 Листопада 2014 20:31
він - еліта
Корінний лучанин до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 17:52
Ура ДІДО! Ви не вірно оцінили вартість , треба не 10грн. , а 20грн.! Хто більше? Я уявляю маршрутку не ДІДОву " бидловозку" , а ЛАЙНЕР і в цьому ЛАЙНЕРІ тілько один ДІДО їхатиме ! А в цьому ЛАЙНЕРІ ( не бидловозці по ДІДОвому визначенню ) ще й ТАХТА буде спец. для ДІДО. Колись воно може так і стане, якщо переведуться такі тролісти як ДІДО!
Анонім до дідо Показати IP 1 Грудня 2014 18:14
так можна їздити на таксі, або наняти водія з власним авто
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2014 14:38
Раз треба- значить треба! У державі скрута! Слава Україні!
дідо до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2014 14:53
Лугандонець, ти перепутав держави. Це в Московії срута, бакс вже 50 руб. і нафта 70 дол.
Анонім до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:02
Та хватить вже за москалів переживати. Можна подумати, що у нас усе в шоколаді. Яйця на "Варшавці" 15,50 грв. ( майже долар). У Німеччині десяток - 99 центів. Навіть якщо вирівняти наші зарплати у кількості, то 99 центів це не 99 копійок чи 15 грв. це не 15 євро.
дідо до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:05
Коли переїзджаєш у країну ,де яйця дешевші? Чи в африку за бананами?
Анонім до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:19
Після тебе.
батька до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:11
а в нас почому бакс, йолупе?
666 до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2014 19:38
маршрутки не державні
лучанин Показати IP 29 Листопада 2014 14:39
Правильне рішення!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 14:58
Я так зрозумів, що вищевказані коментарі написали власники маршруток. У Сумах теж провели моніторнинг і довели, щр при ціні проїзду в 1 грв. 6 коп. рентабельність становить 15%. А при 2,50 грв. майже 200%. Звичайно, Суми у порівнянні з Луцьком - село, а солярка там взагалі безплатна. Але те, що окремі наші люди менше чим за подвійний навар, наіть з ліжка не встануть, таке є.
дідо до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:02
Купити тобі квиток в один кінець Луцьк-Суми ?
йося до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:07
я більше за колю голосувати не буду
дідо до йося Показати IP 29 Листопада 2014 15:21
До чого тут Коля, якщо це рішення міськради,де більшість БЮТ та Свабода.
Міській владі до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 16:56
До чого тут Свобода та БЮТ? РОМАНЮК ВСЕ ВИРІШУЄ,ДОСИТЬ ГРАТИСЬ В ІГРАШКИ! В Романюка ост. термін, люстрація де????
Хлоп до Міській владі Показати IP 29 Листопада 2014 18:37
Свобода та БЮТ i дiйсно вже нi до кого та нi до чого. Гнати ср...ю метлою з волинських рад
ддд до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:38
открой википедию и посмотри какое сумы село!
911 до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 23:35
В Сумах проїзд в марш. таксі по 2 грн
Сашко Показати IP 29 Листопада 2014 15:00
Відтепер я не їздитиму маршрутками №№ 9, 9а, 12, 18, 19 та 22. Думаю, я не один такий.
Анонім до Сашко Показати IP 29 Листопада 2014 15:10
Саме вони зажрались, тому що на ці маршрутки багато бажаючих. Здається, живи й радій - ціна менша, зате людей більше - компенсація. Єдиний вихід - не заходити у ці номери. Хай мають більшу ціну, але не мають пасажирів. Але люди - стадо і возмущаються тільки позаочі.
Пффф Показати IP 29 Листопада 2014 15:06
вже весною таке зробили - 12 в час пік їздила порожньою
лучанка Показати IP 29 Листопада 2014 15:12
Це маршрути, які їздять у села. То хай платять 3 грн. ті, хто їде в село. Чому я маю платити таку ціну, якщо їжджу 4 зупинки??
батька до лучанка Показати IP 29 Листопада 2014 15:14
така в тебе доля, доця!
дідо до лучанка Показати IP 29 Листопада 2014 15:19
Чотири зупинки можна целюлітом потрясти і невимагати подачки.
Красапет до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:34
Ну можна взагалі і не їсти, не пити, не лікуватися, не вдягатися, тільки радіти, що в нас відбулася революція Гідності і ми щось там таке здобули таке, що зробило нас УКРАЇНЦЯМИ-Європейцями! СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА! Може завалитися , як той Діоген у бочку, вивісити прапор України і вимагати тільки, щоб москалі не затуляли сонце? Але, чомусь, більше хочеться взяти ліхтарика і шукати серед білого дня те, що ми здобули...
Анонім до Красапет Показати IP 29 Листопада 2014 18:28
Довго ж прийдеться шукати.
666 до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:57
коментар було видалено
опа до лучанка Показати IP 29 Листопада 2014 22:18
4 зупинки можна і пройтись)
українець Показати IP 29 Листопада 2014 15:14
Хвитить скиглити! Слава Україні! Хоч скільки стогнати добре вже у нас ніколи не буде! Героям слава!
123 до українець Показати IP 29 Листопада 2014 17:19
Правильно,хватит гундеть.все на лисапеты.И воздух чище,и экономия семеному бюджету.
доброзичливий Показати IP 29 Листопада 2014 16:05
яка слава ? позорище. тоді давай наново і тендер проведем. і все стане на свої місця.
235 Показати IP 29 Листопада 2014 18:09
Хотіли до Європи прийшли у ж.....пу. Я не прихильник Януковича порядків але зі всією відповідальністю скажу жити було легше і дешевшею Допоки в нас бариги (бізнесмени)в яких 5 заводів цукерок працює в РФ будуть при владі толку не буде. Дякую
Дончанин до 235 Показати IP 29 Листопада 2014 19:33
Между прочим, Безлер, находясь в Полтаве, сегодня в прямом эфире требовал с Порошенко должок, т.е. оплаченное но недопоставленное в Горловку вооружение.
ВОНО до Дончанин Показати IP 29 Листопада 2014 19:37
респект Пороху! кинул лохов по полной! и деньги взял и оружие не поставил!!!
Дончанин до ВОНО Показати IP 30 Листопада 2014 04:08
Не поставил последнюю партию. А остальные поставлял исправно. Единственное, на что Безлер "жаловался", - по поводу танков в цене не сошлись.
Анонім до ВОНО Показати IP 30 Листопада 2014 08:38
Воно, Воно, ты не обратил внимание на то, откуда Безлер скайпил.
Людмила до Дончанин Показати IP 30 Листопада 2014 10:53
А такі долбо@оби, як ти і вірять Безлеру!!! Якби це було правдою - то він би не мовчав ще перед виборами! Тому, ущербний, витри шмарки і пи@дуй в свою лугандонію, даунбасію чи ще якусь резервацію... Таким. як ти якраз там місце! До речі, захопи ще з собою тупорилих кононовичів...
Волинь Показати IP 29 Листопада 2014 18:17
коментар було видалено
Хлоп Показати IP 29 Листопада 2014 18:43
Але ж в нас залишилася ще партiя гiдних лицарiв-патрiотiв? Вони ж знайдуть нового Вову Морду i знову вiзьмуть всю вiдповiдальнiсть, разом iз новими готелями, окрiм львiвського Жоржа та киiвського Хайату!
Людям Показати IP 29 Листопада 2014 19:10
Так тьма альтернатив: ноги, велік, мопед, мотоцикл, таксі, своя машинка. Чого ви так надриваєтесь? Ви ще цін на громадський транспорт в Еуропах не бачили, рахуйте в нас їзда безкоштовна.
ВОНО до Людям Показати IP 29 Листопада 2014 19:35
і зарплата в нас не еуропейська, і хабарників у нас не садять як у еуропах, а навпаки в депутати вибирають - дикий народ ці волиняни
Оксана Показати IP 29 Листопада 2014 19:21
Якби в людей піднімалась заробітна плата, то нехай вже й ціни на проїзд і піднімали. А так компослуги, одяг, продукти подорожчали, а дохід то в людей не змінився.
ВОНО до Оксана Показати IP 29 Листопада 2014 19:25
ви здобули на майдані, вам і радіти
Альона до Оксана Показати IP 30 Листопада 2014 11:07
Чому проти підвищення цін люди не страйкують біля аптек, магазинів і базарів з продуктами????????????????....... ХТО пояснить......може,,,
Вася Показати IP 29 Листопада 2014 19:33
однозначно це є визначна перемога революції гідності на ВОЛИНІ
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:40
Перемога!!! Миздобули!!!!!
Мда Показати IP 29 Листопада 2014 20:08
Ну так мітингуйте, протестуйте, вимагайте 2.50 назад. А то лиш поср@ти в коментах і більш ні на що не годні, тьфу.
Cвідок Показати IP 29 Листопада 2014 20:50
коментар було видалено
доброзичливий Показати IP 29 Листопада 2014 21:27
краще валютчиків у центрі приберіть ... гидко на те бидло дивитись. демократія...
Дана до доброзичливий Показати IP 1 Грудня 2014 08:23
А ви не дивіться на них і вам не буде гидко і буде вам щастя Якщо вони вам заважають - напишіть заяву в прокуратуру і вимагайте належного реагування
доброзичливий до Дана Показати IP 2 Грудня 2014 08:20
коментар було видалено
я Показати IP 30 Листопада 2014 10:54
А чому тролейбусів так мало, що вже польські поздихали?!
доброзичливий Показати IP 30 Листопада 2014 11:21
мабуть вони тим маршруткам по 3 грн заважають
доця до діда Показати IP 30 Листопада 2014 21:51
а мо' дідо пузом хай трясе..?а не чужі целюліти розглядає...Може люди не один раз за день їздять, а кілька...тоді що, тратити всю зарплату на проїзд???
Джулія Показати IP 1 Грудня 2014 10:30
Перейшла на тролейбуси...
Корінний лучанин до Джулія Показати IP 1 Грудня 2014 11:24
Ну то й ДОБРЕ! Але про це не обовязково тролити. Я як користувався тролейбусами так і продовжую надалі. А кількість пасажирів у тролейбусах буде збільшуватись. Я думаю, що врешті -решт з тролейбусами в Луцьку наведуть порядок. Не все зразу. Але вже видно, що вже потроху налагоджується.
Вова Показати IP 1 Грудня 2014 16:11
Да справді піднімати проїзд це перебор, ітак народ економить на всьому, а тут ще й підприємці хочуть на кризі заробляти лаве