USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Проїзд у маршрутках Луцька подорожчає

8 Квітня 2014 10:39
Перевізники просять підняти ціну на проїзд у місті. На нараду до заступника голови міськради Тараса Яковлева прийшли близько двох десятків представників перевізників. Варто відзначити, що в місті всього 9 суб’єктів господарювання – 6 юридичних осіб і 3 приватні підприємці.

Лише троє перевізників не надали економічного обґрунтування підняття ціни. А ще двоє – не надали економічного підтвердження.

Перевізники наголошують, що підставою на підвищення тарифів на перевезення – підняття ціни на пальне на 10%. Нині ж пальне подорожчало на 40% з 2009 року, коли проїзд в Луцьку став коштувати 2 гривні.

Вони підрахували, що собівартість перевезення коштує 3,13 гривні. Тому вони просять підняти тариф за проїзд хоча б до 3 гривень, а на маршрутах, які виїжджають за місто (приміром, 9а) – до 3,5 гривні.

Тарас Яковлев погодився, що тариф потрібно переглядати. Він повідомив, що вже у міськраді підготували проект рішення про підвищення ціни до 2,5 гривні. Після регуляторних процедур, громадських слухань, цей проект буде подаватися до прийняття.

А підняти тариф до 3 гривень, або ж 3,5 гривні, на думку посадовця, підстав мало.

15 квітня з цього питання проведуть круглий стіл. Якщо до 20 квітня буде позитивний висновок АМКУ, питання про підвищення тарифів винесуть на розгляд виконкому.

«Якщо далі буде підніматися ціна на пальне до 14 гривень – підніматимемо питання про підвищення тарифів до 3 гривень. Щоб не лякати людей 3 гривнями, - піднімемо поступово. Інакше сідати не будуть в маршрутки», - зауважив Тарас Яковлев.

Перевізники зауважують: «Хай не сідають». Мовляв, їм необхідно підтримувати техніку в належному стані. Бо ремонтувати не буде за що, не кажучи про оновлення парку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
хех Показати IP 8 Квітня 2014 10:43
бойкот їм! всі на тролейбуси
йося моргенштерн до хех Показати IP 8 Квітня 2014 11:15
А Данильчук перевізник??? Чого??? Чи відробляє москальські гроші за дестабілізацію ситуації в УКРАЇНІ!!!
Пасажирка Показати IP 8 Квітня 2014 10:53
Бойкот!!!! Ходити пішком і їздити тролейбусами
луцьк Показати IP 8 Квітня 2014 10:55
А чому в Рівному не піднімають, це вже ненаситна Луцька буржуазія воду мутить, оголосити конкурс. Хіба не знайдуться перевізники, які будуть їздити по 2 грн.?
НЕЛУЧАНИН до луцьк Показати IP 8 Квітня 2014 11:27
КРІМ ТОГО, У РІВНОМУ БЕЗКОШТОВНО ВОЗЯТЬ ПЕНСІОНЕРІВ
Пушок Показати IP 8 Квітня 2014 11:01
Нехай приведуть мар.таксі до ладу....бритко їздити((((((((....Грязно , смердить...... а миючі засоби виходить коштів теж не вистачає.....
Пушок до Пушок Показати IP 8 Квітня 2014 11:02
Бо в Рівному працюють і проживають адекватні люди..Там усе набагато дешевше..
Філософ Показати IP 8 Квітня 2014 11:12
У Луцьку не маршрутні таксі, а звичайні міські автобуси. Тому ціна дві гривні і так висока. Міщани теж мають право на захист своїх інтересів і прав. У разі підвищення тарифів, пропоную пікетувати міську раду і вимагати, щоб Романюк і вся його братія теж пересіла на автобуси. А службові авто продати. На автобусах мають бути кондуктори. Досить ризикувати нашим життям! І всіх перевізників на загальне оподаткування! Перевізники - війну пасажирам, ми - їм.
хех до Філософ Показати IP 8 Квітня 2014 11:30
цілком за
лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 11:33
романюка і яковлева і кравчука пересадити на маршрутки, а то їздять машинами, бензин купляють за рахунок людей. Головний бухгалтер міської ради видає їм гроші на бензин і не малі.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 11:35
ГЕТЬ ПЕРЕВІЗНИЦЬКУ МАФІЮ У ЛУЦЬКУ І В УКРАЇНІ В ЦІЛОМУ !!!!!!!!!! ЧАСТИНА ПЕРЕВІЗНИКІВ ЇЗДИТЬ ВЗАГАЛІ БЕЗ ВСІЛЯКИХ ДОКУМЕТІВ, КВИТКИ ВИДАЮТЬ НЕ ВСІ ПЕРЕВІЗНИКИ, ПАСАЖИРОПОТІК ЯВНО ЗАНИЖУЮТЬ. ЗАТЕ НА ТАК ЗВАНИХ ТЕНДЕРАХ ЗАНОСЯТЬ У МІСЬКВИКОНКОМ ПЕВНІ СУМИ. ТАК ЗВАНІ ДАЛЬНОБІЙНИКИ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ЗА ЧОРНУ ГОТІВКУ, ЗАРОБЛЯЮЧИ НЕ ГІРШЕ, ЯК У ШТАТАХ. ТРЕБА ЗОБОВЯЗАТИ ПЕРЕВІЗНИКІВ ВСТАНОВИТИ КАСОВІ АПАРАТИ, ВСТАНОВИТИ ШТРАФ ЗА НЕВИДАЧУ ЧЕКА В РОЗМІРІ 1700 ГРН., ЗОБОВЯЗАТИ ВСІХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПЕРЕЙТИ НА ЗАГАЛЬНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ., А МІСЬКВИКОНКОМУ - РОЗРОБИТИ СХЕМИ РУХУ ТРАНСПОРТУ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПЕРЕВІЗНИК БУВ РЕНТАБЕЛЬНИЙ, А НЕ ВЛАШТОВУВАВ ГОНКИ ЗА ПАСАЖИРОМ
Лучанка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Квітня 2014 10:41
А, чи багато касових апаратів стоїть на ринках? Покупець за товар платить не 2гривні, коли щось купує. Чому ніхто не вимагає там касових апаратів? Нехай на ринку підприємці покажуть трудові договори, перейдуть на загальну систему оподаткування, покажуть всі свої доходи і сплатять податки. Який прибуток залишиться?
Лісництво до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Квітня 2014 12:51
Повністю згідний із нелучанином до слів( А МІСЬКВИКОНКОМУ - РОЗРОБИТИ СХЕМИ РУХУ ТРАНСПОРТУ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПЕРЕВІЗНИК БУВ РЕНТАБЕЛЬНИЙ, А НЕ ВЛАШТОВУВАВ ГОНКИ ЗА ПАСАЖИРОМ). Часто доводиться їздити ДПЗ-Лісництво-МКС-Львівська.Постійні пересадки.Необхідно враховувати довжину проїзду.КАСОВІ АПАРАТИ із зазначеням на квитку місця посадки та висадки.
Гость Показати IP 8 Квітня 2014 11:40
Правильно всіх підтримую. Робити бойкот,хватить купці здирників, долбаних бізнесменів нас тероризувати.нам ніхто не піднімає зарплати і пенсії. Встановити касові апарати і чіткий облік пасажирів і грошей. І загальне оподаткування.А то сидять на податкуванні 300 грн в квартал це абсурд.Податків не платять тільки гроші дирають.Хватить.Крапка. Давайте хоч тут будемо разом, разом щось доб"ємося. Будуть возити повітря злодюги,ми не маємоч им платити
ххх Показати IP 8 Квітня 2014 11:40
а умови тендеру які були, яка вартість проїзду вказана? можливо провести новий тендер,можливо інші будуть згідні за 2гр перевозити.
контра Показати IP 8 Квітня 2014 12:07
Немає ніяких підстав ,бо у ціну включається не лише бензин ,а й інші складові. Даєш новий тендер пасажирських перевезень. Якщо Романюк буде тримати руку за перевізниками - на вихід разом з Клімчуком.
віталій Показати IP 8 Квітня 2014 12:10
с*ки!!!!!!!!!!!!!! то це ми стаємо краще жити? ЛУЧАНИ закликаю на мітинг під міську раду! таких треба гнати вже давно
Оля Показати IP 8 Квітня 2014 12:36
Чому міські перевезення належать приватним підприємцям? В Польщі міські автобуси належать місту, воно, а не приватники заробляють гроші. Там обовязково слід купувати квитки в кіосках чи спеціальних автоматах (у водія в автобусі квиток на чверть дорощий). Все чітко і прозоро. Міська рада, хай купить автобуси (лізинг, кредит). Контролюють водіїв (в якому стані виїхав, як довго працює, в якому стані автобус і т.д.) ну і звісно фінансову сторону відразу буде видно. А то в маршрутку не впхатися, а вона збиткова виявляється!!!!!
руль до Оля Показати IP 8 Квітня 2014 16:01
Попробуйте займіться цим бізнесом і я впевнений,що через місяць ви пожалкуете. Кожен 2 перевізник готовий продати автобус,тільки тепер немае охочих купити і влазити в боргову яму!
oля до руль Показати IP 9 Квітня 2014 10:54
Чому я чи хтось? Це має бути власністю міста, таке державне підприємство.
Лучанка до Оля Показати IP 9 Квітня 2014 11:04
Богдан коштує більше 500 000 гривень + % за кредит на 3-5 років 100 000 або 160 000 гривень.Тендер на 5 років. Сплатити податки, заробітну . Чи взялися б ви вложити таку суму коштів і через який час можна отримати прибутки?
Таня! до Оля Показати IP 28 Квітня 2014 15:34
Оля! В нас в Луцьку є перевізник державний - це ЛПЕ і він в такій борговій ямі вже багато років , що неможе вибратись і директорів міняли як шкарпетки і кондуктори є а толку немає,бо задавили податками ,пільговиками ,кредитами ,запчастини догрогі от Вам і державний перевізник. А автобуси такі нещасні їздять -15маршрут з тріснутими стьоклами попереду ,заклеєні скотчами .
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 12:44
НАВЕСТИ ПОРЯДОК З ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ !!!!!!! ЗРОБИТИ ЇХ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОЗОРОЮ
руль Показати IP 8 Квітня 2014 13:45
Наведіть порядок з АЗС і цінами на запчастини! Слабо! Чому мовчите на ціни підвищені в магазинах,аптеках і т.д.
оля до руль Показати IP 8 Квітня 2014 15:10
В аптеці і магазині мені дають чек. Є надія на сплачені податки і не приховування прибутків. І фармацевти мають відповідну освіту і люди вони підконтрольні. А по Луцьку половина водіїв досить дивний вигляд має. І ніякого котролю.
Вася Показати IP 8 Квітня 2014 15:36
У маршрутчиків мала зарплата, всього 6 000 грн. ...... треба піднімати бо це мало ???? Піз*******ц !!!
))) до Вася Показати IP 8 Квітня 2014 15:55
де ти такі казки чув.... ?
Вася до Вася Показати IP 8 Квітня 2014 16:24
Знаю і кажу ! А ти напевно рафіком ще їздиш ?
Лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 18:33
Новий тендер потрібний і перевізники, які будуть брати за квиток 2,00 грн., знайдуться. Мікроавтобуси в них є, от тільки тендер чомусь не вигравали.
крук Показати IP 8 Квітня 2014 19:29
В нашій державі всі послуги( торгівля, перукарні, ательє, кафе, бари, ресторації і.т.д.) в приватних руках. хто підкаже, де в даних закладах існує пільгове обслуговування, просто найшли козлів перевізників, на яких держава скинула власні клопоти.
до крука Показати IP 8 Квітня 2014 23:18
БУДЕШ ТАЛОНИ ВИДАВАТИ ЗА ПОСЛУГУ
до крука Показати IP 8 Квітня 2014 23:18
коментар було видалено
Валентин Показати IP 13 Квітня 2014 08:36
Бойкот всім маршруткам!Пересідайте на велосипеди!Луцьк не велике місто,доїхати можна в любу точку міста
Саня. Показати IP 28 Квітня 2014 16:34
Ти напиши скІльки зара нормальний велосипед коштуЄ. Нормальний вІд 3 тис.
просто Показати IP 30 Травня 2014 19:59
так зробили б вже по 3 грн хоча б. бо ті копійки вже надоїли
vlafi до просто Показати IP 26 Жовтня 2014 10:35
надоїли--не бери.