За добу на Волині виявили 142 випадки коронавірусу, семеро людей померло
Станом на ранок 18.01.2022 року на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 142 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 15, медпрацівників – 4).
Також за добу:
Одужало (осіб) – 203,
Летальних випадків (осіб) – 7:
Луцький район – 6 випадків: Луцька ТГ - 4 випадки, Колківська та Ківерцівська ТГ по 1 випадку;
Ковельський район – 1 випадок у Турійській ТГ.
Здійснено тестувань за добу:
методом ПЛР (осіб) – 722,
методом ІФА (осіб) – 127.
Розподіл позитивних випадків за добу по адміністративних територіях області:
Луцький район – 90 хворих:
Луцька ТГ – 57 хворих
Боратинська ТГ – 4 хворих
Горохівська ТГ – 3 хворих
Ківерцівська ТГ – 5 хворих
Мар’янівська ТГ – 2 хворих
Олицька ТГ – 3 хворих
Підгайцівска ТГ – 8 хворих
Торчинська ТГ – 3 хворих
Цуманська ТГ – 5 хворих
Володимир-Волинський район – 15 хворих:
Володимир-Волинська ТГ – 2 хворих
Затурцівська ТГ – 1 хворий
Іваничівська ТГ – 2 хворих
Литовезька ТГ – 1 хворий
Нововолинська ТГ – 5 хворих
Павлівська ТГ – 4 хворих
Камінь-Каширський район – 16 хворих:
Камінь- Каширська ТГ – 2 хворих
Любешівська ТГ – 7 хворих
Маневицька ТГ – 5 хворих
Прилісненська ТГ – 2 хворих
Ковельський район – 21 хворий:
Велицька ТГ – 1 хворий
Вишнівська ТГ – 1 хворий
Дубечненська ТГ – 1 хворий
Дубівська ТГ – 1 хворий
Ковельська ТГ – 11 хворих
Колодяжненська ТГ – 1 хворий
Сереховичівська ТГ – 1 хворий
Старовижівська ТГ – 4 хворих
За весь час пандемії в області:
захворіло (осіб) – 105 148 (з них дітей – 7382 та медичних працівників – 4483),
одужало (осіб) – 101 361 (з них дітей – 7231 та медичних працівників – 4394),
летальних випадків (осіб) – 2224 (1 дитина та 34 медпрацівники).
Здійснено тестувань всього:
методом ПЛР (осіб) – 416 317,
методом ІФА (осіб) –211 610.
За добу 17 січня 2022 року проти COVID-19 в області проведено 1932 щеплення.
Першою дозою щеплено — 758 осіб, другою дозою – 1017 осіб, додатковою дозою – 12 осіб, бустерною дозою – 145 осіб.
Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 331 339 людей, отримали дві дози – 306 718 людей, отримали додаткову дозу – 257 людей, бустерну дозу – 1230 людей. Загалом проведено 639 544 щеплення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Також за добу:
Одужало (осіб) – 203,
Летальних випадків (осіб) – 7:
Луцький район – 6 випадків: Луцька ТГ - 4 випадки, Колківська та Ківерцівська ТГ по 1 випадку;
Ковельський район – 1 випадок у Турійській ТГ.
Здійснено тестувань за добу:
методом ПЛР (осіб) – 722,
методом ІФА (осіб) – 127.
Розподіл позитивних випадків за добу по адміністративних територіях області:
Луцький район – 90 хворих:
Луцька ТГ – 57 хворих
Боратинська ТГ – 4 хворих
Горохівська ТГ – 3 хворих
Ківерцівська ТГ – 5 хворих
Мар’янівська ТГ – 2 хворих
Олицька ТГ – 3 хворих
Підгайцівска ТГ – 8 хворих
Торчинська ТГ – 3 хворих
Цуманська ТГ – 5 хворих
Володимир-Волинський район – 15 хворих:
Володимир-Волинська ТГ – 2 хворих
Затурцівська ТГ – 1 хворий
Іваничівська ТГ – 2 хворих
Литовезька ТГ – 1 хворий
Нововолинська ТГ – 5 хворих
Павлівська ТГ – 4 хворих
Камінь-Каширський район – 16 хворих:
Камінь- Каширська ТГ – 2 хворих
Любешівська ТГ – 7 хворих
Маневицька ТГ – 5 хворих
Прилісненська ТГ – 2 хворих
Ковельський район – 21 хворий:
Велицька ТГ – 1 хворий
Вишнівська ТГ – 1 хворий
Дубечненська ТГ – 1 хворий
Дубівська ТГ – 1 хворий
Ковельська ТГ – 11 хворих
Колодяжненська ТГ – 1 хворий
Сереховичівська ТГ – 1 хворий
Старовижівська ТГ – 4 хворих
За весь час пандемії в області:
захворіло (осіб) – 105 148 (з них дітей – 7382 та медичних працівників – 4483),
одужало (осіб) – 101 361 (з них дітей – 7231 та медичних працівників – 4394),
летальних випадків (осіб) – 2224 (1 дитина та 34 медпрацівники).
Здійснено тестувань всього:
методом ПЛР (осіб) – 416 317,
методом ІФА (осіб) –211 610.
За добу 17 січня 2022 року проти COVID-19 в області проведено 1932 щеплення.
Першою дозою щеплено — 758 осіб, другою дозою – 1017 осіб, додатковою дозою – 12 осіб, бустерною дозою – 145 осіб.
Від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 331 339 людей, отримали дві дози – 306 718 людей, отримали додаткову дозу – 257 людей, бустерну дозу – 1230 людей. Загалом проведено 639 544 щеплення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.