USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

За добу сили АТО знищили 1000 бойовиків

12 Липня 2014 14:44
Тисячу бойовиків знищили сили АТО за добу. Українська військова авіація перебуває в повній бойовій готовності, здійснили 16 вильотів, - інформують Факти.

Про це заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"З метою скорочення часу для реагування на можливі загрози, наприклад, застосування систем залпового вогню БМ-21 "Град" з боку російського кордону, літаки Збройних сил України перебувають у повній бойовій готовності для їх знешкодження", - сказав О.Лисенко на брифінгу в суботу.

З його слів, це також дозволяє прикрити від ударів засобів повітряного нападу важливі державні, військові об'єкти і підрозділи сил АТО. Загалом за останню добу українські пілоти здійснили 16 вильотів, повідомив речник інформцентру РНБО.

Задіяли бомбардувальну, штурмову, винищувальну і транспортну авіації. "Комплексне застосування засобів повітряного ураження і висока майстерність українських льотчиків створює передумови якнайшвидшого звільнення від терористів території України", - впевнені в РНБО.

Зокрема, згідно з даними Лисенка, протягом учорашнього дня на території Донецької та Луганської областей авіація Збройних сил України завдала 5 потужних авіаударів по опорних пунктах бойовиків, оснащених мінометними та вогневими позиціями, таборах бойовиків. НВФ зазнали значних втрат - військова авіація знищила дві мінометні батареї, два танки, три БТР, чимало автомобільної техніки і боєприпасів.

В районі населеного пункту Гольмовський знищено базовий табір бойовиків, поблизу міста Перевальськ - ще один опорний пункт і два танки, 10 броньованих машин, 15 одиниць автомобільної техніки і приблизно півтисячі бойовиків. Неподалік міста Дзержинськ також ліквідовано потужну базу бойовиків, які сконцентрувалися і не очікували швидких дій з боку АТО.

"За попередніми оцінками, українські льотчики внаслідок удару з повітря знищили близько півтисячі бойовиків і пошкодили 2 бронетранспортери", - також повідомив Лисенко.

Джерело:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
АТОтото Показати IP 12 Липня 2014 14:52
А фото-відео докази де, це ж не мала кількість?
БОГОЛЮБИ до АТОтото Показати IP 12 Липня 2014 17:11
Какая ответственность нинешней власти за ложь народу?
брехня Показати IP 12 Липня 2014 14:54
какую тысячу, до миллиона... террористы так бежали от украинской армии, что не заметили и растоптали колонну львовских десантников...
Причем до брехня Показати IP 12 Липня 2014 15:05
Причем, растоптали вместе с танками....
Самооборона до брехня Показати IP 12 Липня 2014 15:19
мусорам всім треба у луганськ і донецьк. а тут люди відслужать за них за мінімалку.
Дончанин до брехня Показати IP 12 Липня 2014 15:35
коментар було видалено
эх Показати IP 12 Липня 2014 14:58
рвет уже пукан у свидомых...
нужно до эх Показати IP 12 Липня 2014 18:23
нужно признать Россию агрессором и напасть на неё. Если победить армию РФ, то справиться с террористами будет не сложно, они сами разбегутся. Как только 24 бригада, вернее ее остатки, возьмет Ростов. Дело трех-четырех дней.
Дончанин до нужно Показати IP 12 Липня 2014 18:45
Специалисты журнала Business Insider составили точный рейтинг армий 35 сильнейших стран мира. На первом месте находится США. Россия на втором месте, лидируя по количеству танков и ядерных боеголовок. Украина на 21 месте, а замыкает рейтинг КНДР — эта страна опережает всех по числу субмарин.
рк Показати IP 12 Липня 2014 15:19
вполне возможно. наших погибло 10. а за одного убитого 100 боевиков. так же сказал През.
Дончанин до рк Показати IP 13 Липня 2014 06:59
"за одного убитого 100 боевиков" - любопытно, но ты угадал, статистика за позавчера: за одного погибшего ополченца - 100 карателей. Погибшие мирные жители при этом не учитываются.
Нечувана перемога Показати IP 12 Липня 2014 15:22
Нечувана перемога !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БРЕХУНАМ Показати IP 12 Липня 2014 15:24
Чому 1000,бери бІльше і вище-10.000! Можливо скоріше повірять =гебелівській = пропаганді.
правдива Показати IP 12 Липня 2014 15:44
Ну так прес-секретар у Президента з самого "чесного" кАналу, так що ще не таке казати будуть!:)))
123 Показати IP 12 Липня 2014 15:51
Те що 23 наших солдатів загинуло і 100 поранені то по новинах говорили, ну що 1000 бойовиків за добу, то щось загнули ви хлопці. То ж брешете то вже не такими масштабами....
Брехлива владо! Показати IP 12 Липня 2014 15:57
Своїм цинізмом і брехнею, влада перейшла всі закони моралі,писані і не писані.Совісті--нуль! Невже ви думаєте,що народ настільки дурний і не розуміючий вашої брехні? Запам'ятайте! Перед народом ви є ДУРНІ! НАРОД зробить свій вибір осінню на виборах,якщо такі відбудуться.Кожне рило від влади,яке появляється на екрані телевізора не то що плюнути в нього хочеться,завалив би цеглою,якби стояв передімною.Піар влади і хвальби,нам до ДУПИ,ми на протязі 23-ох років ситі цинічною брехнею,зомбуванням,обіцянками-цяцянками і т.д.Скільки мільярдів дол.,вже прийшло за прем'єрства Яценюка і ДЕ вони? Україна,як африканська країна.РУЇНА!
ВОНО до Брехлива владо! Показати IP 12 Липня 2014 16:18
навіщо заморочуватись? йододефіцитні волиняни і не таке зжують ще й похвалять
Так так до Брехлива владо! Показати IP 13 Липня 2014 12:55
+1000500 %
Донецьким дибілам Показати IP 12 Липня 2014 16:03
Звідки на вн стільки даунбасівців і всякої московської нечисті??? Чи це штатні путінососи відпрацьовують?? Даунєцкі і рашинські тварюки, ми вас будемо знищувати сотнями і тисячами, поки не задушимо останнього, так шо не радійте тут, .. Ваш ху**о вам не поможе, мразі
спрыгни до Донецьким дибілам Показати IP 12 Липня 2014 16:14
коментар було видалено
Для спригни до спрыгни Показати IP 12 Липня 2014 16:24
Я тебе тврюку задушу і зроблю світ чистіше
Дауненку до Донецьким дибілам Показати IP 13 Липня 2014 12:58
Мурчик придурчик. Не верещи подавишься.
ВОНО Показати IP 12 Липня 2014 16:17
а якби ще й с цик ливий ГАІшник поїхав то вже стотищ мільйонів сепаратистів знищили б
лучанин до ВОНО Показати IP 12 Липня 2014 16:54
ага.. вони б отруїлися запахом страху наших ДАІвців ))
До Донецьким дебілам Показати IP 12 Липня 2014 17:37
Я в захваті від вашої нечуваної грамотності та високоінтелектуальної мови. Більше б у нашій державі таких культурних громадян.
пу Показати IP 12 Липня 2014 18:25
Кроме того, в районе Иловайска в ночь на 12 июля ополченцы уничтожили заставу украинских силовиков, на которой находились иностранные наемники. «На убитых и бойцах противника была форма с польскими знаками различиями. Вероятно, они принадлежали к одной из частных воинских компаний. Их застава опрокинута, противник отброшен к Амвросиевке», — рассказал министр обороны ДНР.
1234 Показати IP 12 Липня 2014 21:02
Скільки можна брехати, хоть один доказ є ? Якщо вчора розстріляли градом наших бійців то є докази, а то все брешуть то 300 терористів знищено то 1000.
гiсть Показати IP 12 Липня 2014 21:33
Пресвята Богородице,захисти нас вiд ненавистi.
Овва Показати IP 13 Липня 2014 00:15
Є така українська народна казка про сто вовків...
Анонім Показати IP 13 Липня 2014 09:09
Все те що ми сьогодні маємо породила ненависть і поки ми не наберемося мужності пробачати один одного, поважати один одного ми щасливі не будемо.
Дончанин Показати IP 13 Липня 2014 09:56
Не фейк, а абсолютная реальность: У одной женщины под Донецком имеется дачный участок. Сейчас уже начался сезон закатки огурцов. Вот она и поехала на дачу, загрузила багажник укропом для себя и соседок. Останавливают ее на блокпосту и спрашивают6 "Что у тебя в багажнике?" В ответ: "укроп". Естественно, мгновенно на нее и машину уставилось куча автоматов и последовало требование: "Открывай багажник!" Несмотря на кучу возмущений, ей пришлось вылезти из машины и открыть багажник, чем уложила всех на землю (от хохота). И только дома до нее дошло, что укроп бывает разный.
Лучанин Показати IP 13 Липня 2014 15:40
Не віриться в такі масштабні жертви сепаратистів, якби це була б правда, вже їх на Донбасі не було б жодного.