USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

За кермом була поліцейська: подробиці зіткнення легковика і мотоцикла у Луцьку

4 Червня 2020 16:05
У Луцьку поблизу міськвідділу поліції мотоцикл влетів у легковик. Відомо, що за кермом легковика перебувала працівниця Луцького міськвідділу поліції, яка не доїхала до нього декілька метрів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, жінка, яка перебувала за кермом «Шкоди Октавії», завершувала маневр повороту з проспекту на вулицю Грибоєдова. В цей час від кільця зі сторони стадіону «Аванагард» головною дорогою рухався мотоцикліст і влетів в легковик, який повертав.

Юнак отримав значні травми, його госпіталізували. За попередньою інформацією, за кермом «Шкоди» перебувала працівниця міськвідділу. З автомобіля зняли номерні знаки.

Подробиці згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Свідок Показати IP 4 Червня 2020 16:31
Звідки ви це берете? Я за червоне світло! Де тоді взялась машина в повороті на червоне світло?
Alex Показати IP 4 Червня 2020 16:33
Ще б ця "дворова, вело команда" уважніша була і не ганяла по загруженим вулицям, взагалі було б добре... Скільки їзджу на байку, завжди автомобілісти тебе сприймають за ніщо, тому уважність уважність і ще раз уважність!!!
Цікаво.. Показати IP 4 Червня 2020 16:35
Тут походу працівниця поліції не дала закінчити маневр мотоциклісту, чим і спровокувала аварійню ситуацію... По світлофору є реальні докази, що засвідчують рух мотоцикліста на червоне?
Москаль до Цікаво.. Показати IP 5 Червня 2020 06:08
Какой маневр мотоциклиста? Опережение машин с перестроением из полосы в полосу? Легкие мотоциклы практически никогда не идут в потоке, только всех обгоняя. Поэтому их заметить тяжело. Кто считает, что это неправда, ставьте минус.
Анонім Показати IP 4 Червня 2020 17:36
Там є камери. Нехай оприлюднюють відео як докази. Щось мало віриться, що працівниця поліції, яка зняла номер з автомобіля не винна.
777 Показати IP 4 Червня 2020 17:44
А номера снимать это что за фишка?
Алекс Показати IP 4 Червня 2020 17:53
А там, випадково, "кірпіч" не вісить на рух з тієї сторони по Грибоєдова?
Мітя до Алекс Показати IP 4 Червня 2020 19:38
Знака там вже немає
555 Показати IP 4 Червня 2020 17:56
на цьому перехресті,раніше рух праворуч був заборонений.
Пецька Показати IP 4 Червня 2020 18:30
Поліцаї день в день все гавнішають і гавнішають
Vasja Показати IP 4 Червня 2020 18:42
Світлофор сьогодні там не працював. Ні цей, ні наступний в сторону мосту. Мусорша винувата!!! Не пропустила!!!
Ірина до Vasja Показати IP 5 Червня 2020 23:36
Авакяна у відставку! Комісію з дбр і розігнати те кодло. Номери зняли - погони з них усіх зняти і край. Блатота просто робить що хоче.
житель Показати IP 4 Червня 2020 21:47
винна вона буде коли мотоциклісти їздитимуть з дозволеною швидкістю. давно треба наказувати тих хто попадає в дтп на недозволеній швидкості.
Коп Показати IP 4 Червня 2020 22:56
В Шкоди пошкоджена ліва сторона автомобіля. Мотоцикліст міг влетіти лише а праву. Це якщо їхав на червоний колір. В цій ситуації - мотоцикліста збили. І або обоє їхали на червоне, або обоє на зелене.
S Показати IP 5 Червня 2020 01:51
Якщо вона їхала на червоне світло то як міг мотоцикліст також їхати на червоне.Чому перестала працювати відеокамера,і де поділось відео?А машина повинна стояти на місці дтп.Номер машини всім міняють після дтп чи виборочно? Давайте по правді поступати!
Asaa Показати IP 5 Червня 2020 10:12
А номера з машини для чого знімати!!!?Напевно номера від москвича,а машина євробляха з липовим техпаспортом!!!Наші поліцаї люблять такі афери!!!
Лучанин Показати IP 6 Червня 2020 16:11
Мусо...поліцейша 100% винувата, оскільки не пропустила мотоцикліста. Хай родичі хлопця віддячать за це поліцію.
Правдоруб Показати IP 9 Червня 2020 18:06
А тепер запитання, от ви написали що мотоцикл "влетів"... яка у нього була швидкість? Оприлюдніть відеодоказ там де він "летів", і чому ви не взяли інтерв'ю у двох свідків даного дтп? Фактів 0, а пил в очі людям пустили, щоб хлопчину виставити як винуватця пригоди...