USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За кермом був п'яний водій: подробиці ДТП, у якій загинув 20-річний волинянин

10 Січня 2022 11:03
У селі Холоневичі Луцького району близько першої ночі 9 січня автомобіль ВАЗ 111830 здійснив наїзд на пішохода, який знаходився на проїжджій частині дороги. За кермом транспортного засобу перебував нетверезий 21-річний місцевий мешканець.

Внаслідок аварії пішохід загинув на місці події. Його особу встановили – це 20-річний житель цього населеного пункту.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, постраждалий отримав важку політравму. Проводилися реанімаційні заходи, проте безрезультатно.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 10 Січня 2022 12:14
Одне пяне совається в першій ночі по дорозі і робить проблему другому пяному.
Лучанка Т до Анонім Показати IP 12 Січня 2022 20:12
Нічого сідати за кермо п‘яним! Я що, Америку відкрила? Збив - значить винний! І не важливо: йшов, лежав... Виходячи з вашої логіки, п‘яне на узбіччі зробило проблему п‘яному за кермом? Тому він його збив на смерть?
Анонім Показати IP 10 Січня 2022 13:48
Загиблий спав на дорозі п'яний в ноль
Лучанка Т до Анонім Показати IP 12 Січня 2022 20:15
Я правильно вас зрозуміла? Якщо спить п‘яний на дорозі, то це не людина, а колода? Розкажіть це його батькам!
Петро Показати IP 10 Січня 2022 20:13
Як бачив(ла) що спить на дорозі, то чого не підняв, а пройшов мимо?
Анонім до Петро Показати IP 11 Січня 2022 03:07
Не було часу і сили
Piddubna Показати IP 10 Січня 2022 21:58
Жахливо! Це- криваві гроші! Винні не ці бідні діти, а люди, які знали, до яких наслідків може призвести їх безпринципне бажання наживи!!!!
Анонім Показати IP 11 Січня 2022 14:18
Ніхто не знає що було насправді там і як,тому не нам судити,загиблий лежав у снігу і його видно не було