USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку боргують 50 мільйонів за «комуналку»

4 Лютого 2014 16:13
Борги за комунальні послуги в місті – провина декількох десятків недобросовісних платників.

Про це стало відомо під час постійної комісії з питань бюджету та фінансів міської ради сьогодні, 4 лютого.

Нагадаємо, борги з оплати за комунальні послуги в Луцьку складають більше 55 мільйонів гривень.

Як пояснила заступник міського голови Лариса Соколовська, в місті є 30-50 боржників, які протягом декількох років взагалі не сплачують за комунальні послуги. Міськвиконком, з її слів, активно співпрацює в цьому напрямку з виконавчою службою.

Під час роботи комісії частина депутатів висловила пропозицію вилучати за борги майно. Утім, як пояснюють посадовці міськради, в цих людей окрім квартир немає жодного майна. Часто такими боржниками є пенсіонери, малозабезпечені, пільговики. А в квартирах, які пропонували вилучати в боржників, зареєстровані неповнолітні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
громада Показати IP 4 Лютого 2014 16:22
Що вона ме...говорить?:) Ну це вааще - вони працюють...?! Як??? Шляхи з виходу, методи цієї праці будь ласка наведіть, а то як завжди - ля-ля-тополя і розбіглись!
Роман Показати IP 4 Лютого 2014 16:29
"ВОНА" працює!!!:)))
лучанка Показати IP 4 Лютого 2014 16:31
це що кожна сім"я - боржник боргує 1 мільйон гривень за комуналку. Ви що???? це в мене проблеми з арифметикою, чи в комунальників, чи може хтось щось напутав!!!????
знаю до лучанка Показати IP 4 Лютого 2014 17:10
Це проблеми у Соколовської і будуть постійно у жителів Луцька, поки вона "займається" ЖКГ!!!
лучанка Показати IP 4 Лютого 2014 16:31
це що кожна сім"я - боржник боргує 1 мільйон гривень за комуналку. Ви що???? це в мене проблеми з арифметикою, чи в комунальників, чи може хтось щось напутав!!!????
Андрій до лучанка Показати IP 4 Лютого 2014 17:35
Це просто крайніх знайшли, а хтось стирив 50 мільйонів.
Пенсіонер Показати IP 4 Лютого 2014 18:12
Найбільш вихованими платниками компослуг є пенсіонери.Немає чого на нас валити,Ви запитайте чи розрахувався з боргами революціонер-Банада.
жжж Показати IP 4 Лютого 2014 22:35
є 50 злістних неплатників,їх треба виселяти,я наприклад одних знаю,молоді ніде не працюють,родили дитину і тим прикриваються,щоб їх не висилили,в обох батьки в селах мають хати і їх кормлять,одягають,а вони працювати просто не хочуть.За квартиру кажуть,хай дурні платять,а ми не платили і не будем.Вєвропі про яку зараз галас,виселяють на другій місяць після несплати,от така демократія.