USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За скільки продали «з молотка» луцьку квартиру за борги за комуналку

16 Травня 2016 15:40
Двокімнатну квартиру в Луцьку, мешканці якої заборгували за комунальні послуги, продали на організованому виконавчою службою аукціоні більше, ніж за 400 тисяч гривень.

Про це розповів начальник Першого відділу ДВС Луцького міського управління юстиції Сергій Харченко, - пише "Конкурент".

Так, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку продали першу квартиру за борги. Нині у Луцьку є ще декілька квартир-боржників, які можуть потрапити на аукціон, якщо їхні мешканці не сплатять борги. Згідно з матеріалами виконавчого провадження мешканці оселі не платили за комунальні послуги з 2012 року.

Сергій Харченко розповів, що виконавча служба з 2014 року працює з ДП "СЕТАМ". Державний виконавець передає матеріали на "СЕТАМ", вони дають оголошення, і кожен охочий може взяти участь в торгах.

В аукціоні на луцьку двокімнатну квартиру, яку виставили за борги, взяло участь 5 учасників. Відповідно виграв той учасник, який запропонував за це житло найбільшу суму – понад 400 тисяч гривень.

"В квартирі проживає двоє людей, неповнолітніх там не було. Та й взагалі закон обмежує реалізацію майна, де є неповнолітні діти. Коли державний виконавець встановлює, що в об'єкті є неповнолітні діти, то звертається в орган опіки та піклування і тільки після їхнього дозволу проводиться реалізація цього майна", – сказав Сергій Харченко.

Він також зазначив, що жителі цієї оселі мали великі борги перед ДКП "Луцьктепло", ЖКП № 3, КП "Луцькводоканал". Загалом за комунальні послуги "злісні" неплатники боргували понад 40 тисяч гривень.

"Ми встановили, що ця квартира мала чималі борги. Для того, щоб переконатись чи боржник зацікавлений у погашенні заборгованості, ми попередньо звертались у департамент соціальної політики, щоб дізнатись чи не мають вони субсидії. Виявилось, що вони за нею не звертались. Так само, як і не звертались у ДКП "Луцьктепло" за реструктуризацією боргу", – зазначив Харченко.

Зі слів начальника першого відділу ДВС, стало відомо, що один з жителів цієї квартири – пенсіонерка, якій належить ½ частина житлової площі. Поки що боржники живуть в уже проданій квартирі. Однак, якщо нові власники попросять їх виселитись, і вони цього добровільно не зроблять, то перші мають законне право звернутися до суду. Тоді нинішні мешканці змушені будуть покинути оселю згідно з рішенням суду.

Частину коштів, які надійшли від торгів, виконавча служба спрямувала на погашення заборгованості за комунальними послугами. 10 % від суми пішло на виконавчий збір, решту грошей колишні власники квартири повинні забрати собі. За ці гроші, до речі, вони можуть придбати дешевше житло.

До слова, на сьогодні в Луцьку є чимало квартир, у яких значна заборгованість перед "Луцьктеплом", "Луцькводоканалом" та іншими комунальними підприємствами.

У виконавчій службі кажуть, аби вберегти свою оселю від схожої "долі", варто гасити заборгованість за комунальну плату, поки не пізно. Ще один варіант – влаштуватись на роботу, щоб виконавча служба могла стягувати борг із зарплати, або ж звернутися до "Луцьктепла" за реструктуризацією заборгованості.

Як розповів Сергій Харченко, нині у Луцьку є декілька квартир-боржників, які можуть потрапити на аукціон, якщо їхні мешканці не повернуть боргів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Дима Показати IP 16 Травня 2016 16:05
Цікаве правосуддя в нашій країні. Грішно знущатись над старими людьми, ще й без опіки. Люди не винні в тому, що не мають можливості оплатити ці "чудовищні" комунальні послуги. Хто винен в цьому бардаку, той хай і відповідає за все. Суд повинен бути на стороні людини, а не права.
Ковель до Дима Показати IP 16 Травня 2016 16:56
Якщо пенсіонери не можуть платити то хто мішає продати квартиру. Купити хатинку в селі і нормально жити. В мене сусіди продали трьошку за 35 тисяч американських тугриків і купили хату за 8. 25 тисяч поклали в банк і зараз щомісяця на відсотки мають в районі 5 тисяч грн. Додати дві пенсіі і іхній бюджет десь 8 тисяч в місяць. Живуть в своє задоволення і кажуть що дурні бо не зробили такого раніше
Берія до Дима Показати IP 17 Травня 2016 10:54
А божника треба було показово розстріляти на Театральній площі, зігнавши усіх лучан, студентів, школярів.... Смерть усім хто не платить за газ!!!!!!!
Лучанин до Берія Показати IP 16 Жовтня 2016 16:42
Не тільки за газ а за всі комунальні послуги-світло,воду і т.д.
555 Показати IP 16 Травня 2016 16:27
а чому людям не допомогли оформити субсидію? значить виконавці планомірно стирили квартиру у пенсіонерів
Анонім до 555 Показати IP 16 Травня 2016 18:53
тут вон відома підприємець Кушнірук на СОБОРHОСТI 24 кв.40 винна за одне тепло 28257,26грн. і про неї ніхто не згадує - связі рішають...
555 Показати IP 16 Травня 2016 16:31
за кордоном держава роблять все щоб людина мала житло, а у нас одні знущанння. шо не було інших способів, крім суду?
Олег Показати IP 16 Травня 2016 17:11
А цікаво скількі дали на лапу горе начальникам Клехо і Кухарику
Света Показати IP 16 Травня 2016 17:12
Коли ці собакі наїдяться тих грошей ? Ганьба юстиції , ганьба Кухарику , Клехо .
Юра Показати IP 16 Травня 2016 17:13
Гнати в шию всіх
Ірина Показати IP 16 Травня 2016 17:15
Ще збирає , не спішіть все в процесі
Саша Показати IP 16 Травня 2016 17:16
За кордоном хабарі за вирішення питання в виконавчій службі на дають
Коля Показати IP 16 Травня 2016 17:18
Або Кухарик звільниться сам , або я бачу ми йому допоможемо переїхати знову в Київ . Задовбав зі своїми розцінками у**д за****аний .
Zarobitchanyn Показати IP 16 Травня 2016 17:42
На черзі кожен лучанин... Роботи немає і не буде.
Олександр Показати IP 16 Травня 2016 17:47
нормально люди прикупилися за 16 тисяч долярів
Олександр2 Показати IP 17 Травня 2016 09:22
Пора чинушам по шапці дати.А ці пусті розмови нічого не зроблять.
123 Показати IP 17 Травня 2016 09:27
комусь дуже вже впала в око та квартирка - іншого пояснення нема ,є квартири утричі більшим боргом - але там живуть не такі беззахисні люди ,тому їх ніхто не буде чіпати . виродки коли нажретеся
Бандерівець Микола Показати IP 17 Травня 2016 10:56
Я б живим не здався відстрілювався б до останнього патрона а потім підірвав би увесь будинок.
істина- що то грішно Показати IP 17 Травня 2016 12:20
гарно хтось поярмаркував ,дуже вдало скупився,але вилізе то боком ,Господь не б"є палкою
Микола (історія пове Показати IP 17 Травня 2016 12:31
Може, чванитесь, що братство Віру заступило. Що Синопом, Трапезондом Галушки варило. Правда!.. правда, наїдались. А вам тепер вадить. І на Січі мудрий німець Картопельку садить, А ви її купуєте, Їсте на здоров’я Та славите Запорожжя. А чиєю кров’ю Ота земля напоєна, Що картопля родить, – Вам байдуже. Аби добра Була для городу! А чванитесь, що ми Польщу Колись завалили!.. Правда ваша: Польща впала, Та й вас роздавила! Так от як кров свою лили Батьки за Москву і Варшаву, І вам, синам, передали Свої кайдани, свою славу! Доборолась Україна До самого краю. Гірше ляха свої діти Її розпинають. Заміс[т]ь пива праведную Кров із ребер точать. Просвітити, кажуть, хочуть Материні очі Современними огнями. (Т.Г. Шевченко 1845 рік)
Ярик Показати IP 17 Травня 2016 22:32
Читайте Шевченка. Провидець українського народу. БАГАТО ЦІКАВОГО... Читайте а не дивитися тв
Петро Показати IP 18 Травня 2016 10:12
400000грн - це хіба ринкова ціна??? В любому смт , стільки коштує, но не в луцьку!!!
Наталія Показати IP 18 Травня 2016 11:49
Все рознюхали,що живе пенсіонерка,нікому не поскаржиться!Помогли б краще субсидію оформити!!!!Нелюди!!!!!
100 Показати IP 20 Травня 2016 00:53
за законом при заборгованості 10 тис грн можуть продати квартиру,а такий борг з цими цінами на газ,електроенергію,воду можна зробити за опалювальний сезон.це перша спроба віджати квартиру і якщо пройде все тихо,то почнуть так робити по всій Україні!!! хто живе в Луцьку - допоможіть цій сім'ї,вийдіть на їх захист.не будьте байдужими,бо наступними можете стати ви!якщо є адвокати,юристи,які можуть допомогти - не залишайтесь байдужими.
Василь Показати IP 20 Травня 2016 22:19
Вже не раз приходив до думки, що бути "власником" приватизованої квартири не так вже й вигідно. У мене 3-кім у Львові - коштує напевно понад 1 млн грн. Якщо її продати і гроші поставити на депозит, то навіть при 15% ЦЕ БУДЕ 12 тисяч грн/місяць. за 3-4 тисячі грн можна взяти в оренду квартиру ще й мати 8 тисяч на ЖИТТЯ. В Німеччині "власників" менше 50% - більшість ОРЕНДУЄ Ризики з депозитом є але можна розкласти "яйця" в різні корзини ...
надія Показати IP 24 Травня 2016 14:39
Микола Ярославович, Вам не соромно? А мені дуже соромно за Ваше "керівництво! Кого Ви лишили житла, який Ви взяли ГРІХ! БОГ все бачить, а ВИ???? Хто осмілиться жити у цій квартирі. Та проплатіть послуги цій сім"і із своєї кишені, ось тоді ВАМ стане краще жити, все буде згадане. Але є каяття, та нема вороття. СОРОМ, СТИД. ГАНЬБА.
Анонім Показати IP 3 Червня 2016 19:35
Ви чули як виступа Григоренко в говорить Україна? Ганьба йому. Нічого незробивши для захисту людей - ту саму ж субсудію- такі люди не повинні управляти країною.
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Жовтня 2016 18:51
Ви що з неба впали?Ви що не знаєте як оформлюється субсидія?Щоб її оформити потрібно власнику квартири написати заяву і декларацію в соцбез і тоді буде вироблятися субсидія!А якщо нема заяви значить нема субсидії!Міська влада самовільно без згоди власника немає права писати і подавати заяву в соцбез.А власник на субсидію не подавав!От і виросла така велика заборгованість!Так що не пишіть що у даній ситуації винуватий Григоренко.Між іншим він країною не управляє і Луцьком також!Луцьком-Романюк!Він лише замісник міського голови.Такщо потрібно хоча б трошки розбиратися в цьому!
Ірина Показати IP 6 Червня 2016 12:49
Забрали в тих, хто не може себе захистити. Не має чим дати хабаря і не має чим оплатити послуги адвоката. А в "Стосується кожного" новий власник Іван говорив дуже впевненим тоном. Я так розумію, він нікого і нічого не боїться і знає що робить. Він твердо налаштований заволодіти цією квартирою і не відступить. По-моєму, місцева влада не вказує йому, а сама його боїться.
Путин Показати IP 4 Жовтня 2016 01:33
Это я виноват, что у вас низкие пенсии и огромная коммуналка