USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку продали першу квартиру боржників за «комуналку»

21 Квітня 2016 20:52
У виконкомі Луцької міської ради затвердили персональний склад та положення про комісію з питань стягнення заборгованості з плати за спожиті комунальні послуги та енергоносії.

Про це повідомляють на сайті «Вісник+К».

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що до боржників застосовуватимуть жорсткі заходи, зокрема, обмеження водопостачання і водовідведення, теплопостачання. Крім того, у злісних неплатників за комунальні послуги, які боргують більше 10 тисяч гривень, арештовуватимуть квартири і виставлятимуть їх на аукціон.

Він повідомив, що виконавча служба вже успішно провела торги і першу та, поки що, єдину квартиру продали. Після узгодження усіх юридичних моментів громадян з помешкання виселять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
прохожий Показати IP 21 Квітня 2016 21:36
А чи все комісія Яковлева буде враховувати, коли будуть подавати в суд на боржників. Я маю на увазі, чи мали боржникі змогу своїм грошовим забезпеченням оплачувати борги. Чи нуждались вони в субсидіях, або в іншій державній допомозі. А то я згадую біблейську мудрість. Не судіть і не судими будете.Буває так, що з часом все перевертається і колишні судимі можуть стати суддями і міцно взяти за божий дар колишніх суддів.
Вітаємо до прохожий Показати IP 21 Квітня 2016 23:16
це европа без реклами
Тарас Як до прохожий Показати IP 23 Квітня 2016 10:43
Все нормально ту квартиру за копійки купив Григоренко.
НеГригоренко до Тарас Як Показати IP 30 Квітня 2016 15:21
Хто такий Григоренко?
Zarobitchanyn Показати IP 21 Квітня 2016 21:46
Готуйтесь бомжувати лучани, ви наступні
Анонім до Zarobitchanyn Показати IP 22 Квітня 2016 14:43
Працівникине міськради не мають право цим займатися і надрочувати на виборців каральні органи. Ми штатних працівників тримаемо на свої податки. Романюк і його заступники повинні захищати нас. А вони, з затвердженням Романюком Яковлева у заступники почали рейдерські навали на виборців міста.
Юра Показати IP 21 Квітня 2016 22:08
Страх що робить наша влада. А чому б тих хто побрав собі квартири і дома живуть розкішно ті хто на державних службах митники сбу прокурори податківці депутати і інші чиновники. Подивіться як вони живуть, то в НИХ НЕ ТРЕБА ЗАБИРАТИ ТЕ ЩО ВОНИ НЕЗАКОННО побудували або побудували? ТО ДЕ Ж ВАША СОВІСТЬ ВЛАДЦІ?? Втікати вам після цього треба на край світу.
Неля Показати IP 21 Квітня 2016 22:10
Ні совісті ні жалю. Якби у вас такі ули доходи пан Яковлєв хотіли б ми вас побачити як би ви оплачували. Влада багато платить? Забирати на комунальні вони мастак
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2016 22:16
А в декого борги в сумі більше 500000грн і жодної квартири не забрали,а в декого єдину забрали і продали..виняткове правосуддя лишається й надалі
Наталя Показати IP 21 Квітня 2016 22:34
За які послуги має бути заборгованість?
пф Показати IP 21 Квітня 2016 22:41
ні ну! ви не обнагліли?? 10 тисяч?? чому саме такий ліміт?? шоб поховати людину потрібна така сума, може справді немає в когось грошей за ту камуну платити ті декілька місяців. То що, зразу бомжувати? поставте хоч 20 тисяч. Придумали вони. Не могли з самого початку ходити і відключати послуги?? то тепер вирішили собі квартири повідмивати!
gpz28 до пф Показати IP 21 Квітня 2016 23:20
евростандарти
Так так Показати IP 21 Квітня 2016 23:54
Ці сексоти і люмпени, пристрасно прислужуючи своїм господарям, ладні останнє в самих знедолених забрати останнє, декілька квадратних метрів і виперти на двір помирати, наче нікчемній істоті. Вони не усвідомлюють того, що їхні діти в кінці їхнього життя, поведуть себе аналогічно. Коли людина втрачає страх не тільки перед людьми, а й перед Богом, не має морального права ні на свою думку, а тим більше думку в соціумі. Жадоба до влади і грошей затьмарюють людям очі,честь і совість. Але найстрашніше те, що вони в своїх нащадках відроджують самих себе, це найстрашніше, що після себе лишають. В сучасній Україні їм залишилось не довго, тому кара може настигнути ще на землі, а вона буде страшною...
ьля до Так так Показати IP 22 Квітня 2016 00:22
так цеж активiсти ,героiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic***a
алла Показати IP 22 Квітня 2016 01:23
Просто страхіття. Люди добрі треба щось реально уже робити, об'єднуватися , а то далі нема вже сил. Бензин - 20 грн, хліб- 10!!! Зарплата - 1800??? Як вижити? Квартири вони відбирають. А через рік знову всі як на свято підуть на вибори. Коли вони балатуються на виборах, то в своїх програмах не згадують, що будуть за 10 тис боргу квартири забирати? В нашій рідній Україні стає страшно жити.
Zarobitchanyn до алла Показати IP 22 Квітня 2016 10:43
На майдан? Треба були зміни? Тримайте!
Вітя Показати IP 22 Квітня 2016 05:23
До так так-Ви все вірно кажете,їм ще мало тих своїх будинків і квартир,то вже до людських бідних добрались, але не розуміють, що вони вже прокляті із своїм потомством, від кари Божої ще ніхто не втік, горлянка задавиться по любому, все ж не пролізе.
Анонім Показати IP 22 Квітня 2016 05:24
С*ки
митяй Показати IP 22 Квітня 2016 07:20
должники - не евреи, стопроцентно.
андрій до митяй Показати IP 22 Квітня 2016 12:02
Не ж*ди це точно!!!!!
я Показати IP 22 Квітня 2016 07:38
у нас в соседнем подьезде должны 20000 и никто не продает, тут что-то не то..
лучанка до я до я Показати IP 22 Квітня 2016 09:46
перемоги 17 в одному під"ізді 4 квартири з великими боргами. І нікому вони непотрібні ці боржники і іхні квартири. П"ють, живуть і мають газ,воду і тепло.
комунальник Показати IP 22 Квітня 2016 09:10
от який с.ач тут розвели. А що роками не платити за комуналку то нормально? працівники комунальних підприємств теж хочуть зарплату отримувати, бо теж мають платити за компослуги як і всі. Із-за таких боржників також страждають добросовісні споживачі, які не мають боргів, але не можуть користуватися послугами напр. гарячою водою, бо боржників є меншість, а вони мають значні борги, що не дають змоги луцьктеплу розрахуватися за газ. За все треба платити, а як ви думали, шановні? немає грошей, то йди працювати, а не строчи в інтернеті про "зраду"...
Сама до комунальник Показати IP 22 Квітня 2016 09:42
Або пенсіонери. що отримували великі квартири на родину, а тепер живуть самі і не в змозі оплатити ці квадратні метри, та переїхати в 1-кімнатну теж не хочуть, бо вже тут звикли. Ходять по субсидії або взагалі не платять. А за субсидії платять ті, хто чесно працює (зп не в конверті), платить податки у бюджет та оплачує свою квартиру. А ті розумники, що мають зп в конверті, ще й біжать за субсидіями, бо на папері вони бідні. Але ж у бюджет якщо не покласти, то й нема що звідти взяти. В моїх сусідів 2 дітей, 40000 боргу (це при субсидіях), на роботу не ходимо, живемо у 3-кімнатній на дитячі виплати, маємо за що випити і нема на них ради.
тобі до комунальник Показати IP 22 Квітня 2016 09:46
Самі ж розумієте що дурниці пишете.Наші депутати взагалі ні за що неплатять і нічого їм не роблять,а бідноті де роботу зараз знайти(дуже важко) та й якщо і найдеш то з такими зарплатами незавжди і на комуналку вистачає,та й і ту затримують.
666 до комунальник Показати IP 9 Травня 2016 19:52
Комунальникам нехай держава зарплату платить, а не в кишенi кладе!
Лана Показати IP 22 Квітня 2016 09:34
Звичайно, у всьому повинна бути межа. Якщо великий борг, то потрібно зробити комісію з сусідів і працівників ЖЕКу , ОСББ і інших представників. Вияснити чому сталася така ситуація і вирішити, як з неї вийти. Можливо продати більшу площу і купити їм меншу, якщо не в змозі оплатити велику. ДОПОМОГТИ людям, а не виганяти на вулицю бомжувати. Безхатьків у нас вистачає. Люди, будьте людьми, адже ніхто не знає, яке і чиє завтра. Все можна вирішити,як захотіти.
11111 Показати IP 22 Квітня 2016 10:07
Тут мабуть пишуть ті в кого є борги за квартиру
my_gift Показати IP 22 Квітня 2016 11:21
А куди ті люди подінуться-міську владу не цікавить??
катька Показати IP 22 Квітня 2016 18:21
Это проверка. А что скажут люди, если мы будем отбирать хаты и выселять других? Каждому сейчас кажется что это его не коснется. Но! Какое право они имеют выселять людей? Я живу на съемной, все уплачиваю и мне тоже не нравится жить без горячей воды. Но задумайтесь, люди! Кому и как была продана квартира? Возместят ли должникам хоть какое то жилье за это? И не будут ли наши власти под шумок освобождать себе удобное жилье за бесценок?
українець Показати IP 22 Квітня 2016 19:57
пора люди брати зброю в руки ! І гнати цю падаль на землю обитовану.
Я Показати IP 23 Квітня 2016 03:51
Ну що патріоти, чого добилися майданом? Доллар зріс утричі, бензин - удвічі, комуналка і все інше, порахуйте? Які ціни стали? А тепер згадайте ціни при Януковичі?
алла до Я Показати IP 23 Квітня 2016 09:00
А на що ви розраховували коли обирали тих самих крадунів. Поки не прийде до влади ЧЕСНА людина ,нічого з України не буде. І чим раніше ти м краще, бо гине морально нація
ВОВК до алла Показати IP 23 Квітня 2016 17:53
то майдауни . Ех шо взяти з УБОГИХ.
Олена до Я Показати IP 4 Травня 2016 12:36
А ти досі віриш, що Яник бог? Цирк... Знищив країну, виробництво, армію, продав все, що можна і не тільки, підім"яв під себе всю банківську систему - бюджет працював на нього і його браточків... багато чого можно ще наговорити - але тобі це явно не зрозуміло. Фе, блювати хочеться від того, коли люди стверджують як же то було хАрАшо при Янике.
Кабан до Я Показати IP 6 Травня 2016 23:06
Поїдь до москальщини і поцілуй свого янека в *упу...
алла Показати IP 23 Квітня 2016 10:31
А приватбанк - це окрема тема:жесть
якийсь дядько Показати IP 23 Квітня 2016 11:51
очередная афера ур*дов при власти
Віталій Показати IP 25 Квітня 2016 11:33
Це якийсь капець. Комуналка дорожчає, їжа дорожчає, гривня знецінюється, пенсії не піднімають, зарплата в більшості мізерна. Ще й квартири забирати. На скільки знаю, немають права виселити людей, якщо ті немають більше де проживати. Фактично держава робить рабів і бомжів. Коли на мітинг?
Александр Показати IP 6 Травня 2016 23:06
Бред сивоволынского коня. Что такое ОСББ и с каких пор постановления какой то жилконторы сталы выше законов Украины?))
Вася Показати IP 7 Травня 2016 08:06
Вся луцька вата в коменти повилазила)))
СЕРГІЙ Показати IP 7 Травня 2016 16:40
26 ТРАВНЯ В ЗАЛІЗНИЧНОМУ СУДІ М ЛЬВОВА О 10 ГОДИНІ СЛУХАЕТЬСЯ МОЯ СПРАВА ПРО ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЖКП СУДДЯ РУМІЛОВА.ІНВАЛІДАМ НЕ ДОПЛАЧУЮТЬ ПЕНСІІ ДО ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ.ПРОЖИТКОВИМ МІНІМУМОМ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ЛІКІВ НА ЯКІ НАШ ПІДОРАСТИЧНИЙ УРЯД ПІДНЯВ АКЦИЗ.ПРОЖИТКОВИМ МІНІМУМОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ВАТА БІНТ АНАЛЬГІН КІЛЬКА ПАЧЕЧОК НА РІК. ХАРЧУВАННЯ ОДЯГ В КІЛЬКОСТЯХ РЕАЛЬНИХ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ. МОЯ МАМА ТА ЩЕ 3 ПОКОЛІННЯ НАРОДИЛИСЯ В ГРОЗНОМУ.ЯКЩО БУДУТЬ ЗАБИРАТИ КВАРТИРУ Я ІМ ВЛАШТУЮ 2 ОДЕССУ.
валентин Показати IP 7 Травня 2016 18:18
Веду складні судові процеси , якщо у вас кредитна угода , іпотека, можна визнати їх недійсними з відповідними наслідками (реституція) і навіть повернути сплачені банку відсотки і комісії. Від вас на безкоштовний аудит кредитна угода , іпотечна угода, угода поручительство копії , якщо є на мою електронну пошту. Консультація безкоштовнаі аудит безкоштовні. Тільки угоди валютні і від 20 000 долларів чи євро. Гонорар 10% сплачуєте лише після рішення першої інстанції на вашу користь.
Просто в шоці Показати IP 10 Травня 2016 22:19
сам отримую пенсію по інвалідності - 1240 грн. Проста математика: скупитись продуктами на 1-2 дні з молочкою і точно без м'яса - 100грн = (100*15) 1500 грн. Гігієна (по мінімуму) - 100 грн. Я вже не говорю про мобільний зв'язок, ліки, одяг (навіть на гумі) та інше. Скажу лише 2 речі: 1. Якщо доведеться вибирати між голодною смертю і оплатою к.п., я виберу краще собі; 2. З такою математикою нашому панству треба пподумати як врегулювати цифри до реалій, інакше не комуналку платити перестануть, будуть вбивати, і з позором... Привселюдно.
луцьк Показати IP 16 Травня 2016 15:54
а як же приватна власність ,яка священна та недоторкана у цивілізованих країнах- у злодіїв забрати не можуть, а у беззахисних пенсіонерів на раз-два ,щось мені підказує що добром це не закінчиться