За знищену ворожу техніку українським військовим виплатили більше мільйона
Військовослужбовцям Збройних сил України виплатять 15 мільйонів гривень в якості грошової винагороди за збиту військову техніку терористів.
Про це під час брифінгу повідомив прес-офіцер Генштабу Збройних сил України Олексій Мазепа, - повідомляє Еспресо.TV.
"Згідно з документами, що надійшли до штабу АТО, за знищену військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань українським військовослужбовцям передбачено виплату винагород на суму майже 15 мільйонів гривень", - повідомив Мазепа.
За станом на 31 березня 2015 року вже виплачено більше мільйона гривень, видано наказів на виплату грошової винагороди на суму близько 4 мільйонів гривень.
"Зокрема, грошову винагороду найближчим часом отримають близько 800 українських військовослужбовців", - уточнив прес-офіцер.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, першими таку винагороду, а саме 85 тисяч 200 гривень виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини.
У Генштабі повідомили, що на розгляд до штабу АТО надійшло документів на знищену 261 одиницю ворожої техніки, 78 викрадених бойових завдань, більше 2 тисяч підтверджених фактів участі у бойових діях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час брифінгу повідомив прес-офіцер Генштабу Збройних сил України Олексій Мазепа, - повідомляє Еспресо.TV.
"Згідно з документами, що надійшли до штабу АТО, за знищену військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань українським військовослужбовцям передбачено виплату винагород на суму майже 15 мільйонів гривень", - повідомив Мазепа.
За станом на 31 березня 2015 року вже виплачено більше мільйона гривень, видано наказів на виплату грошової винагороди на суму близько 4 мільйонів гривень.
"Зокрема, грошову винагороду найближчим часом отримають близько 800 українських військовослужбовців", - уточнив прес-офіцер.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, першими таку винагороду, а саме 85 тисяч 200 гривень виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини.
У Генштабі повідомили, що на розгляд до штабу АТО надійшло документів на знищену 261 одиницю ворожої техніки, 78 викрадених бойових завдань, більше 2 тисяч підтверджених фактів участі у бойових діях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
