USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Задля вторгнення в Україну Росія мала збити не Боїнг

7 Серпня 2014 15:49
Під час розслідування катастрофи авіалайнера "Боїнг-777" Малазійських авіаліній встановили, що в день і під час катастрофи бойовики планували здійснити теракт проти літака "Аерофлоту", що стало би приводом для вторгнення Росії в Україну, заявляє глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко, - інформує Газета.

"Правоохоронні і розвідувальні органи України встановили під час розслідування теракту проти "Боїнга"... що в цей день і в той час військові найманці... планували здійснити теракт проти літака "Аерофлоту"... як привід для подальшого вторгнення Росії", - заявив Наливайченко під час брифінгу в четвер у Києві.

Нагадаємо, на Донбасі терористи збили "Боїнг-777" Малазійських авіаліній. Загинули майже 300 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
я Показати IP 7 Серпня 2014 15:54
Чого ви тільки не придумаєте! Мертве море знаєте? - Путін застрелив
растофф всігда до я Показати IP 7 Серпня 2014 16:15
https://www.youtube.com/watch?v=_Iu9IU2PiQQ
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 15:55
Уже доказано, что "Нагадаємо, на Донбасі терористи збили "Боїнг-777" Малазійських авіаліній. Загинули майже 300 осіб."?
Микола Показати IP 7 Серпня 2014 18:21
коментар було видалено
ти до Микола Показати IP 7 Серпня 2014 18:31
ніколай уж унтер офіцер навєрно..
нахрєна так до Микола Показати IP 7 Серпня 2014 18:32
довго текстом грузиш.вашому брату ватніку дві строчкі.путєн-кормілєц і бог живий.і все.
Дончанин до нахрєна так Показати IP 7 Серпня 2014 19:20
Имеется сегодняшнее видео провоза днем по центру Киева танков. Не знаешь, зачем это делается? Ведь танки можно было бы либо перевезти по объездной либо, в крайнем случае, ночью.
а шо до Дончанин Показати IP 7 Серпня 2014 20:01
ше є?огласі весь список до 2015 года
Дончанин до а шо Показати IP 7 Серпня 2014 20:34
коментар було видалено
пиплнехаває Показати IP 7 Серпня 2014 20:54
Це таку версію Расмуссен сьогодні у Києві порадив?:) Вже час Наливайченку писати заяву... як Парубій!:)
Анонім до пиплнехаває Показати IP 7 Серпня 2014 21:19
Если сам не напишет, то весьма похоже на то, что Ляшко поможет.
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 22:20
Хтось вірить у цю маячню ? Я ні Одних нападів з боку Росії мало вже бути 3 чи 4 . Богу дякувати не збулося. А от долар за 12,8 - це точно. А в нас, якщо долар росте, зростає усе інше. Оце правда 100%.
Церковна миша Показати IP 8 Серпня 2014 01:55
Мені б такої трави як курить пан Наливайченко.