USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Загиблою на переїзді виявилася 16-річна лучанка

18 Травня 2017 17:31
За фактом загибелі лучанки на залізничному переїзді у Луцьку поліція розпочала перевірку.

Сьогодні близько 16 год. на залізничному переїзді на вулиці Задворецькій, поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під вантажний потяг потрапила 16-річна лучанка. Дівчина загинула на місці. За цим фактом поліція розпочала перевірку. Про це повідомили у прес-службі поліції області

На місце пригоди виїхали слідчо-оперативна група, медики та керівництво Луцького відділу поліції.

Попередньо встановлено, що 16-річна лучанка йшла вулицею в навушниках і не почула попереджувального сигналу потяга, що і призвело до трагедії.

Відомості внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ВК Показати IP 18 Травня 2017 17:56
От вам і наслідки залежності від Вкантакте і Аднакласнікав!
ААААА до ВК Показати IP 18 Травня 2017 18:10
при чому соціальні мережі до смерті дівчини?вона музику слухала,а не в соцмережах сиділа
Я проти порошенка до ВК Показати IP 18 Травня 2017 18:12
До чого тут вк і однокласники? Вона була в навушниках, і слухала музику громко.
Спостерігач до ВК Показати IP 18 Травня 2017 18:26
Авжеж, це їй російські спецслужби наказали йти через перехід з гучною музикою в навушниках і не дивлячись по сторонах.
Анонім до Спостерігач Показати IP 18 Травня 2017 22:23
Циніку - на її місці повинен бути саме ТИ!
Вв Показати IP 18 Травня 2017 18:11
Якраз і не контакти, вчора Мтс і кучмостар закрили доступ до цих соцмереж
Лучанка Показати IP 18 Травня 2017 20:29
Щирі співчуття батькам та рідним. Сумна новина,- хай іншим послужить прикладом, як потрібно цінувати життя. Ніби дрібниця-музика в навушниках...
Таня Показати IP 18 Травня 2017 20:56
А може самогубство? Як вдень можна не побачити вантажний потяг в 20-40 вагонів?
Анонім до Таня Показати IP 18 Травня 2017 22:18
Там був електровоз і 2-3 вагони, який стояв за 200 метрів від переїзду. Дівчинка вже була нежива. Стояла швидка і обабіч дві машини, троє чоловіків говорили по телефону... Співчуваю невимовному горю рідних - тримайтеся! Життя тільки починалося! Нехай Бог береже наших дітей і рідних...
Ольга Показати IP 18 Травня 2017 21:15
Хто, звідки дитина? СПІВЧУТТЯ!!!
Хлоп до Ольга Показати IP 18 Травня 2017 23:30
Хто таку інформацію розголошує??? Яке це має значення? Співчуття рідним. До ВК - ти ідіот, лікуйся.
Джек Показати IP 18 Травня 2017 23:28
Я живу в 9 етажці навпроти.бачив в е на власні очі,вона тупо вийшла і стояла на колії,поїзд сігналив їй дуже довго.
Я Показати IP 19 Травня 2017 00:46
Або самогубство ,або справді не музику слухала а відволіклась на неті , щось її увагу забрало , може навіть повідомлення, картинка ....,той самий фейсбук , вк, од, вайбер!
Вася Показати IP 19 Травня 2017 01:00
Синій кит?
Торі до Вася Показати IP 19 Травня 2017 08:58
Вср*ний_ кит
Оксана Показати IP 19 Травня 2017 07:19
Яка безглузда смерть
Просто Показати IP 19 Травня 2017 09:38
Відчув себе в Японії де поїзди 400 км/год їздять. Це самогубство! Але як скажуть екстасенси тут Путін винен. Шкода дитину, дурний вчинок.
Мешканець Показати IP 19 Травня 2017 13:15
А чи було екстренне гальмування?Як він міг набрати швидкість,коли до вокзалу кілометр.Машиність повинен прораховувати такі випадки,можливо його вини і немає,але таке молоде життя обірвано.А були плани,майбутнє,а залишилось тільки горе і відчай батьків.Дуже сумно.
аліна Показати IP 19 Травня 2017 14:24
впринцпі дівчина сама відволіклась , ніхто незнає кого і за яких опставин вас зустріне смерть , від цього ніхто незастрахований . Я була вагітна на 7 місяці і йшла на перпеході разом з людьми на зелене світло і ми були майже на середині дороги , коли летить на нас машина і незупиняється , коли я закричала куди ти летиш , і показала йому на зелене світло то він тоді зупинився ,