USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Загиблий на полюванні лучанин працював податківцем

18 Квітня 2020 13:41
Стали відомі деталі вбивства лучанина на полюванні у Любешівському районі.

Як повідомляє Під Прицілом, 32-річний Богдан Ш., який загинув − працівник державної податкової служби у Волинській області. Одружений, має дитину.

Нагадаємо, 17 квітня, в лісовому масиві поблизу села Гречища Любешівського району 52-річний місцевий житель випадково вистрелив у 32-річного лучанина. Внаслідок поранення чоловік загинув.

Також відомо, що трагедія сталась близько 18 години 17 квітня. Молодий чоловік приїхав у село до батьків декілька днів тому.

Як повідомило джерело, чоловіки приїхали на полювання до лісу, розклали зброю біля автомобіля. 52-річний місцевий житель намагався спіймати рушницю, котра падала, випадково натиснув на курок. Внаслідок чого, куля з рушниці, потрапила у голову потерпілому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ого Показати IP 18 Квітня 2020 14:06
Яке зараз може бути полювання???
Петро до Ого Показати IP 18 Квітня 2020 15:42
"підатківцям" можна полювати будь коли, але йолуп сплутав державне полювання з власним, за що і поплатився
" до Ого Показати IP 18 Квітня 2020 15:51
А никто не ,,полював,,-просто собирал податки
НеВірю Показати IP 18 Квітня 2020 14:18
Оце фантазер.
українець Показати IP 18 Квітня 2020 14:20
Буде наукою для тих,хто порушує Заповіді Божі.Страстна П"ятниця_найтрагічніший день в році!Тепер в тюрмі буде достатньо часу обдумати свій поступок.Може появиться смалець в голові і покається.
АС до українець Показати IP 18 Квітня 2020 15:18
Для мусульман не трагічний...В тюрьмі сидіти не буде, каятись не буде, і смалець не появиться
читач Показати IP 18 Квітня 2020 15:00
Казка.У випадковість пострілу при ловлі падаючої рушниці не вірю, так і у "версію" про постріл при розряджанні зброї.Казка.
Qwerty Показати IP 18 Квітня 2020 15:27
Чорти вели
Юрій Показати IP 18 Квітня 2020 15:28
Яке полювання у квітні? Хіба що податковій дозволено.
Степан (Крымчанин) м Показати IP 18 Квітня 2020 15:39
Ты идиот. Через прокси сервер обойти "бан" элементарно
? до Степан (Крымчанин) м Показати IP 18 Квітня 2020 18:59
А чого ж ти перелогінилось тоді, як так елементарно? І що ти тут взагалі робиш крисянин, рускія сязони так і не почались ? То тепер до полішуків вирішив почіплятись, вялічіє підлатати, да?
Дідо до Степан (Крымчанин) м Показати IP 18 Квітня 2020 19:30
Та вони ідіоти, блокують, про проксі певно не чули
Євгеній Показати IP 20 Квітня 2020 08:18
А чому досі немає кометару від користувача мисливських угідь і обласного управління лісового та мисливського господарства з при цього "полювання"? Чи, схоже, вони теж там були? Агов, скажіть щось!
Оксана Показати IP 20 Квітня 2020 13:34
А полювання вже відкрите?
Олух старий Показати IP 20 Квітня 2020 23:08
Треба було ще й ліс підпалити. І сказати що тушили прикладами. От рушниця і вистрелила в РУКАХ ПОДАТКІВЦЯ.