USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У лісі на Волині мисливець застрелив лучанина

18 Квітня 2020 10:49
Учора в лісовому масиві поблизу села Гречища Любешівського району 52-річний місцевий житель, під час розряджання мисливського карабіна, випадково вистрелив у 32-річного лучанина. Внаслідок поранення чоловік загинув, інформує поліція Волині.

Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Мисливську зброю, зареєстровану у встановленому законом порядку, вилучили.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України. Йдеться про вбивство через необережність.

Санкція статті передбачає покарання у виді обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Досудове розслідування триває.

Як стало відомо згодом, загиблий був податківцем, мав сім'ю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 18 Квітня 2020 11:05
хто під час посту полює?
лучанин до дідо Показати IP 18 Квітня 2020 12:52
Безмозглі полішуки!
Анонім Показати IP 18 Квітня 2020 11:19
А що той "мисливець" робив в лісі з карабіном? Сезон полювання закритий.
додік Показати IP 18 Квітня 2020 11:20
Яке НХ полювання в цю пору?
Мисливець Показати IP 18 Квітня 2020 12:05
Нехай би всі браконьєри перестріляли один одного. Бажаю цілком щиро.
Ого до Мисливець Показати IP 18 Квітня 2020 14:29
То точно.як в цю пору полювання
Луч Показати IP 18 Квітня 2020 12:06
Фамілії хероїв
Всезнайко Показати IP 18 Квітня 2020 12:50
А убієнний лучанин разом з вбивцею за м'ясом пішов?
Ірина Показати IP 18 Квітня 2020 13:41
Вронський
Юрій Показати IP 18 Квітня 2020 13:49
По- перше не мисливець, а браконьєр. По-друге, лучанин з ним чому в ліс поперся? Статтю називайте вірно : "В Велику П'ятницю браконьєри поцілили один а в одного."
читач Показати IP 18 Квітня 2020 14:49
Халявне м"ясо на Великдень дорого вартує.Наїлися один і другий.
Микола Показати IP 19 Квітня 2020 00:12
Співчуття