USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Загинув 18-річний хлопець: поліція розслідує смертельну ДТП біля Луцька

19 Листопада 2021 09:53
ДТП сталася 18 листопада близько 20 години на автодорозі у селі Струмівка Луцького району.

Як інформує пресслужба поліції області, Ford Fusion на смерть збив 18-річного хлопця.

За кермом легковика перебував 26-річний житель обласного центру. Водій допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину на нерегульованому пішохідному переході.

Внаслідок аварії постраждалий загинув на місці.
Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого.

Поліція з’ясовує усі обставини трагедії. Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Степан (Крымчанин) Показати IP 19 Листопада 2021 11:44
А будут ли судить мажорку Катю Алферову? Убила человека, и тишина... Отец ее очень не простой пацан. Родом из Сибири "А он пролез, он сибиряк-настырные они..." (В.Высоцкий) В своё время Таня Кривицкая (дочка мэра) утверждала, что именно Алферов "заказал" её мужа Дениса. Мажоры во все времена отмазывались.
Євробидло до Степан (Крымчанин) Показати IP 19 Листопада 2021 12:13
Звідки у кримчанина такі знання відносин Луцького бомонду???
Степан (Крымчанин) до Євробидло Показати IP 19 Листопада 2021 13:31
Я уже отвечал на этот и подобные вопросы. Ещё раз отвечаю. В 70-х учился в 9 школе. Потом военное училище в Ленинграде. Женился на девушке из Луцка. В вашем городе живёт моя тёща. Ещё куча родни. В армии служил по радиоэлектронной специальности. В Луцке были и есть объекты которые входили и входят в сферу профессиональной деятельности в информационной сфере. За один из луцких проектов досрочно получил звание подполковника. До 2012 года в вашем городе я бывал практически каждый месяц. Без знаний особенностей, как Вы выразились, "бомонда", решать какие-то "вопросы" невозможно.
Анонім Показати IP 19 Листопада 2021 12:06
Боже, як шкода, що люди помирають так рано ((: Хай земля йому буде пухом.
Олег до Анонім Показати IP 19 Листопада 2021 12:26
Йому уже всеодно, яка та земля
Всезнайко Показати IP 19 Листопада 2021 12:10
Проведіть журналістське розслідування по Аліьоровій.
Олег до Всезнайко Показати IP 19 Листопада 2021 12:27
Всеодно не допоможе