Захисник «Динамо» перейшов у «Волинь»
Захисник київського "Динамо" Олег Допілка перейшов у луцьку "Волинь" на правах оренди.
Про це повідомляє ПроСпорт.
25-річний захисник проведе у Луцьку весь наступний сезон, і якщо йому вдасться проявити себе, то лучани зможуть викупити його контракт.
Олег Допілка є вихованцем київського "Динамо". У складі першої команди зіграв 9 матчів. Грав за "Кривбас" (2009 рік - 7 матчів) і "Севастополь" (2011 рік - 11 матчів).
Виступав за юнацьку збірну України до 19 років і молодіжну збірну України до 21 року. Зіграв два матчі за національну збірну України, проти збірної Кіпру і Сербії, при цьому не будучи гравцем основного складу "Динамо".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє ПроСпорт.
25-річний захисник проведе у Луцьку весь наступний сезон, і якщо йому вдасться проявити себе, то лучани зможуть викупити його контракт.
Олег Допілка є вихованцем київського "Динамо". У складі першої команди зіграв 9 матчів. Грав за "Кривбас" (2009 рік - 7 матчів) і "Севастополь" (2011 рік - 11 матчів).
Виступав за юнацьку збірну України до 19 років і молодіжну збірну України до 21 року. Зіграв два матчі за національну збірну України, проти збірної Кіпру і Сербії, при цьому не будучи гравцем основного складу "Динамо".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Майже два роки вважали зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.