Залишив місце ДТП, бо було зле: як у Луцьку покарали водія, який влетів у стовп на Рівненській
Суд призначив штраф водію, який у Луцьку після скоєння ДТП залишив місце пригоди.
За матеріалами суду, аварія сталася близько 9 ранку 6 січня.
Михайло О., рухаючись за кермом Toyota вулицею Рівненською, відволікся від керування та скоїв наїзд на електроопору. В результаті зіткнення автівка зазнала механічних пошкоджень. Після цього чоловік поїхав геть, не повідомивши працівників поліції про ДТП, до якої був причетний.
На місці події працювали поліцейські, які склали на водія протокол за порушення ПДР, що спричинило ДТП, і залишення місця аварії.
Читати ще: На зустрічній влетів у Hyundai: у Луцьку суд покарав водія Skoda за п’яну ДТП
Михайло О. подав заяву до суду, в якій визнав вину, розкаявся і просив не призначати суворе адміністративне стягнення. Також пояснив, що після ДТП перебував у стресовому стані, а через погіршення самопочуття та недостатнє знання вимог законодавства залишив місце пригоди, щоб звернутися за медичною допомогою. Чоловік вказав, що після звернення до лікаря повернувся на місце та викликав працівників поліції для належної фіксації аварії. На підтвердження цього долучив до матеріалів справи виписку із карти амбулаторного хворого та консультаційний висновок.
Читати ще: Потрапив у лікарню з численними травмами: у Луцьку судили водія, який п’яним влетів у стовп
Після розгляду усіх доказів суддя оштрафував водія на 3400 гривень. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За матеріалами суду, аварія сталася близько 9 ранку 6 січня.
Михайло О., рухаючись за кермом Toyota вулицею Рівненською, відволікся від керування та скоїв наїзд на електроопору. В результаті зіткнення автівка зазнала механічних пошкоджень. Після цього чоловік поїхав геть, не повідомивши працівників поліції про ДТП, до якої був причетний.
На місці події працювали поліцейські, які склали на водія протокол за порушення ПДР, що спричинило ДТП, і залишення місця аварії.
Читати ще: На зустрічній влетів у Hyundai: у Луцьку суд покарав водія Skoda за п’яну ДТП
Михайло О. подав заяву до суду, в якій визнав вину, розкаявся і просив не призначати суворе адміністративне стягнення. Також пояснив, що після ДТП перебував у стресовому стані, а через погіршення самопочуття та недостатнє знання вимог законодавства залишив місце пригоди, щоб звернутися за медичною допомогою. Чоловік вказав, що після звернення до лікаря повернувся на місце та викликав працівників поліції для належної фіксації аварії. На підтвердження цього долучив до матеріалів справи виписку із карти амбулаторного хворого та консультаційний висновок.
Читати ще: Потрапив у лікарню з численними травмами: у Луцьку судили водія, який п’яним влетів у стовп
Після розгляду усіх доказів суддя оштрафував водія на 3400 гривень. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Костя
Показати IP
2 Лютого 2026 00:01
Назад приїхав інший, більш тверезий
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
Сьогодні 23:28
Сьогодні 23:28
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.