USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

Запальні танці під dj-сет Арахамії: з'явилося відео з вечірки «слуг» у Трускавці

11 Жовтня 2021 15:41
З’явилося відео із закритої вечірки «слуг народу» під час їхнього з’їзду в Трускавці, пише УНІАН.

Ведуча Катерина Осадча, яку єдину серед журналістів запросили на цю вечірку, поділилася відео звідти в ефірі програми «Світське життя».

На відео показано запальні танці нардепів та інших політиків під діджейський сет глави фракції «Слуга народу» Давида Арахамії, який виступав під псевдонімом DJ David Braun.

Під час відігрування сету Арахамія активно махав руками та стрибав за діджейським пультом.

Він також розповів, що дуже хвилювався перед власним виступом і спеціально не підбирав треки. Він запевнив, що відіграв сет безкоштовно.

«Трохи взяв сет, з яким я працював із «Зе. Молоддю», потім його адаптував і додав треки з 80-их і 90-их. Багато було Red Hot Chili Peppers, Queen, Boney M», – розповів Арахамія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вони не укурені Показати IP 11 Жовтня 2021 15:46
Ні краплі в рот, ні сантиметра в зат.
тетя Соня Показати IP 11 Жовтня 2021 15:56
ой вей.ну шо я имею вам сказать! таки наши умеют отдихать тем более на шару! и шо 7-40 тоже таки танцевали?
Танці Показати IP 11 Жовтня 2021 16:00
На костях пенсіонерів і інвалідів.
бидLо до Танці Показати IP 11 Жовтня 2021 16:13
Клятий Порошенко!!!
Дідо Показати IP 11 Жовтня 2021 16:12
Да шо ви такі зависливі? Ну вітдихають люди, ну заслужили ж. А вам всім не завідувати треба, а більше працювати і помалкувати.
Витиран Показати IP 11 Жовтня 2021 16:14
А герои- защитники защищайте это кубло дармоедов
Maха Показати IP 11 Жовтня 2021 16:29
і стоїть наш преЗЕдент як дідуган ручки склав. Що він буде робити після закінчення своїх повноважень ?
Клава Показати IP 11 Жовтня 2021 17:43
а перелом руки не звідти ? - чи збирав голоси за відставку Разумкова ?..
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2021 18:10
кокос він такий...
Ара хам и я Показати IP 11 Жовтня 2021 19:05
А нам всё равно - 73 раза! Мы волшебную курим трын-траву!
Богдан Сташинський Показати IP 11 Жовтня 2021 20:51
Млять !!! Куди ми котимося ???
Правда Показати IP 12 Жовтня 2021 06:58
Так ви ж вибрали цей би**остан,насолоджуйтесь арахімією і веселіться...все чудово.
Джон Показати IP 12 Жовтня 2021 08:50
мерзость !