USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали вандала, який вчинив наругу на могилі Героя. ОНОВЛЕНО

14 Серпня 2015 09:11
Затримали вандала, який вчинив наругу на могилі Героя Небесної сотні Василя Мойсея. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Нагадаємо, у ніч з 11 на 12 серпня невідомі позбиткувалися над могилою Героя Небесної Сотні Василя Мойсея. Вандали повалили хрест та розкидали вінки на могилі.

Як повідомив начальник міського відділу УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз, ввечері 13 серпня вже затримано 32-річного жителя міста Луцька Віталія Т. Його доставили у слідчий відділ міської міліції.

Чоловік приїхав у Луцьк із Горлівки, без постійного місця проживання. Перед цим був активним учасником Революції гідності, - повідомляє прес-служба УМВС у Волинській області.

За вказаним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або тілом померлого) Кримінального кодексу України. Слідство здійснює луцький міський відділ міліції. У підозрюваного вилучили речові докази. Свою вину він визнає повністю, – повідомив Петро Шпига.

Зараз із зловмисником проводять необхідні слідчі дії. За те, що поглумився над пам’яттю Героя Небесної сотні, йому загрожує покарання - від штрафу до трьох років позбавлення волі.

Сам чоловік розповів, що прибирав на меморіалі:



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
поха Показати IP 14 Серпня 2015 09:28
дані (*ероя) в студію!!!
справеливість до поха Показати IP 15 Серпня 2015 09:32
Цікаво встигне у горлівку втікти поки не накажуть люди. Чому суд Лінча відмінили?
Луцьк Показати IP 14 Серпня 2015 09:28
Може вистачить лише поливати брудом міліцію.там теж люди які працюють.
іра Показати IP 14 Серпня 2015 09:59
Зараз модно піаритись гучними гаслами,шо міліція нічого неробить!
Кот Показати IP 14 Серпня 2015 10:18
Міліція молодці ,браво!!! Тільки будь ласка посадіть затриманого №удака в камеру з геть відмороженими щоб воно прокляло той день коли народилось.
Дамус Ностра до Кот Показати IP 14 Серпня 2015 11:06
Воно й так прокляне, бо дістане по повній, такі речі безслідно не минають, тут вже вищі сили не чекають пасивно справедливості людської а обов"язково "вступають в гру".
И.Сталин Показати IP 14 Серпня 2015 11:04
Отправить правонарушителя в АТО НА ПЕРЕДОВУЮ!!! Там пусть проявит себя!
Кот до И.Сталин Показати IP 14 Серпня 2015 13:00
На передовій воюють герої ,там такого г*вна нетреба.
Небайдужий Показати IP 14 Серпня 2015 11:13
Найгршим покаранням для нього буде показати по телебаченню його обличчя та озвучити прізвище та ім'я, а далі небайдужі знають що з ним робити!
ррр до Небайдужий Показати IP 14 Серпня 2015 11:44
ще ніхто добром не закінчив -хто хреста збив.....Бог знає що з ним зробити
Кріс до ррр Показати IP 14 Серпня 2015 14:18
бог не знає
Штефан, Луцьк Показати IP 14 Серпня 2015 11:23
Це Кононовичі зруйнували могилу? Хіба вони іще не у тюрмі??
суддя Показати IP 14 Серпня 2015 11:38
Муковоза представити до Героя!
стас Показати IP 14 Серпня 2015 12:36
А чому Муковоза а рядових міліціянтів
коля Показати IP 14 Серпня 2015 12:49
ЩОСЬ НЕ ТИПОВО ДЛЯ ВОЛИНСЬКИХ НОВИН БЕЗ КРИТИКИ ДІЙ МІЛІЦІЇ????А ДЕ ЙОГО ПРИМУСИЛИ ЗІЗНАТИСЬ?????????ЙОГО ПОБИЛИ??КАТУВАЛИ??????
1 Показати IP 14 Серпня 2015 12:58
коментар було видалено
б Показати IP 14 Серпня 2015 13:54
та вын сам пришов здався
Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 14:26
У всіх виданнях пишуть, що житель Горлівки і вів бродячий спосіб життя, лише волинські журналісти стверджують, що з Луцька.
Greta до Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 15:01
Жив у Луцьку, але приїхав з Горлівки
Анонім до Greta Показати IP 14 Серпня 2015 16:32
І що? З якого часу проживає в Луцьку? Має реєстрацію лучанина, тут працює, платить податки? Бо особисто в мене враження складається, що це "біженець" з своєрідними духовними "скрепами" спасається від "хунти".
Допитливий Показати IP 14 Серпня 2015 15:33
32 річний Віталій Т. з Горлівки Де зараз знаходиться?Уточніть місце утримання підозрюваного.В якому ізоляторі чекає суду.Хто слідчий.Як дорогоцінне здоров"ячко підслідного.Чи дачку на кічу можна передати?
Орест Показати IP 14 Серпня 2015 19:49
А по який бік барикад була ця скотина? Копам ++ ! На майдан Луцький його!!! І відпустіть попередньо оголосивши день , час . Один х.. відпустять за хуліганку , а і з ким приіхав " рєволюционєр" ???? На Всю Украіну потвору показати!!!
хантер Показати IP 19 Серпня 2015 14:53
дайте мені його в руки