USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Затвердили дворазове підвищення мінімальної пенсії та її розміри

11 Березня 2016 14:21
Уряд погодив бюджет Пенсійного фонду на 2016 рік. Відтак, мінімальна пенсія в Україні до кінця року збільшиться на 12%, - інформує ТСН.

Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2016-ий із доходами та видатками в сумі 257 млрд 207,6 мільйона гривень.

"Бюджет є повністю збалансований і дає змогу забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату пенсій і грошової допомоги у 2016 році. У бюджеті, зокрема, враховано планове збільшення розміру мінімальних пенсій з 1 травня та з 1 грудня", – запевнив міністр соціальної політики Павло Розенко.

Нині розмір мінімальної пенсії становить 1074 грн, із 1 травня вона зросте до 1130 грн, а з 1 грудня – до 1208 грн.

Варто зазначити, що із затвердженого бюджету Пенсійного фонду власні надходження цієї установи становитимуть менше половини від необхідної суми – 110 млрд грн. А ось ще майже 145 млрд грн компенсують із держбюджету. Нагадаємо, в Україні також зросте розмір мінімальної зарплати. Нині це – 1378 грн, із 1 травня буде 1450 грн, із 1 грудня – 1550 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ВАСЯ Показати IP 11 Березня 2016 14:40
ЩОБ Павло Розенко. *** ЖИВ НА ТАКУ ПЕНСІЮ ДОВІЧНО..
Пенсіонер Показати IP 11 Березня 2016 14:47
Оце так і багато, прожили б на ту пенсію політики, яку я маю за місяць 990 грн., не те що плакати а ридати хочеться!
Нікола Янович до Пенсіонер Показати IP 11 Березня 2016 15:32
Не скігліть! Я прийду і підніму вам пенсії в 10 раз!
Ірина Таран до Пенсіонер Показати IP 11 Березня 2016 15:39
Не може бути, мінімальна пенсія 1070, подавайте до суду
Борис Показати IP 11 Березня 2016 14:52
НЕ смішіть мої сапоги. А ціни які. Як вижити за мінімальну зарплату запитайте у Розенка і яценюка?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Як жити за такі гроші?
Боря Показати IP 11 Березня 2016 14:52
як за такі гроші жити
Zarobitchanyn до Боря Показати IP 11 Березня 2016 16:47
Стрибайте
Вікторія Показати IP 11 Березня 2016 15:11
Сміх і гріх!!!
Віка Показати IP 11 Березня 2016 15:12
на сміх курам....не держава, а посміховисько...
Тарас Чурило Показати IP 11 Березня 2016 15:38
А ціни в скільки раз за цей період збільшаться?
Анонім Показати IP 11 Березня 2016 16:03
щось у когось з арифметикою проблеми. ЗАТВЕРДИЛИ ДВОРАЗОВЕ ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ ТА ЇЇ РОЗМІРИ. тепер мінімальна пенсія 1074 грн. в грудні 2016 р .буде 1208 грн. ТО ДЕ В ДВА РАЗИ ПІДВИЩЕННЯ ?
55 до Анонім Показати IP 11 Березня 2016 21:17
Тут двозначність просто... мають на увазі підвищення не у два рази, а двічі протягом року. Журналісти вирішили, що це можна назвати "дворазове"...