USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Завтра у Луцьку будуть добиватися заборони концертів

21 Березня 2016 15:32
Громадські організації Луцька завтра зберуться на прес-конференцію, щоб обговорити питання заборони концертів українських артистів, які заробляють у Росії.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив Михайло Бабенчук.

Так, серед присутніх буде близько 10 місцевих громадських організацій, серед яких: ГО «Спілка власників зброї Волині», ГО «Бойкот», ГО «Автомайдан України», ГО «Спілка ветеранів Афганістану», ГО «Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху», ГО «Спілка ветеранів добровольців» , «Цивільний корпус «Азов» Волинь», «ВОО Ветеранів АТО», «Волинська спілка ветеранів АТО» та ін.

Крім того, до обговорення будуть залучені луцькі музиканти та митці.

Нагадаємо, в мережі декілька луцьких громадських організацій оприлюднили звернення до Миколи Романюка з тим, що вони вважають неприпустимим виступи деяких виконавців на території міста. Це звернення вони активно поширили у соціальних мережах, яке набрало чималої підтримки серед користувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
луцьк Показати IP 21 Березня 2016 15:47
нетреба нічого вирішувати люди в праві сами вибирати на кого їм іти а на кого ні,хто за?
Луцьк Показати IP 21 Березня 2016 16:05
це питання особистого характеру...допоки люди купують білети-даний концетр буде актуальним
Дядько Показати IP 21 Березня 2016 16:05
Судячи по реакції читачів "ВН", відповідь на піар тих активістів доморощених була тут радше негативною. Повторюся, що потрібно починати вам, крикуни-нероби, висувати ваші вимоги до президента, який в Росії має бізнес і платить податки, з яких в т.ч. іде фінасування конфлікту на Донбасі. Я рік був мобілізований, йду на концерт, бо не бачу в цьому нічого поганого. Чого не можу сказати про вас, так званих активістів, які всі в купі про...али країну. От вам би якраз треба було б позатикати роти, щоб не риг@ли своєю жовчю на кожному кроці за невідомо ким проплачені гроші.
давид Показати IP 21 Березня 2016 16:06
я -за! правильна думка!! ще б у барах теж заборонили шансони и руские песни! а то волають на все на весіллях мальвіна що аж у вухах гупає, за містом будь ласка проводьте а то на пів міста весілля
Zarobitchanyn до давид Показати IP 21 Березня 2016 17:54
Починайте палити книги теж. Країна д*рнів.
11 Показати IP 21 Березня 2016 16:12
шо нібудь......називається.......ви б ярі активісти краще б поприбирали біля стиря...
111 до 11 Показати IP 21 Березня 2016 17:09
Стиру
назар до 11 Показати IP 21 Березня 2016 17:21
і на стирю ) бо нема де з псом погуляти лапи ріже
задовбали Показати IP 21 Березня 2016 16:19
вже чесне слово, я хочу щоб був концерт і 99% волинян хочуть, яка різниця де звробляють. в нас пів україни працює з росією, то що всі заводи і фабрики позакривати?? дибіл,,,,и, неподабаються артисти не йди на концерт клоуни!!! чи бабла по легкому з потапа збрити вирішили??? У волинян спитайте хочуть концерт чи ні а не приймає купка наляканих педи,,,,ів рішення бути чи не бути концерту, хто вам таке право дав???
Подорожуючий Показати IP 21 Березня 2016 16:20
А може краще попрацюємо? Вийдемо на роботу, зробимо щось корисне?
Простий громадянин Показати IP 21 Березня 2016 16:24
Господи, ну що за бред? майдануті в масках будуть біля театру стояти? Дайте спокійно провести конценрт, міліони украінців заробляють в Росіі на заробітках і нікого не 1бе?! Запротестували проти концерту і тут Ураіна з колін встала! Не туди дивитесь.
Нарід Показати IP 21 Березня 2016 16:39
А є кому бачити? Так звані *активісти* нероби, які паразитують на плечах суспільства.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2016 16:40
Вибачте дорогі активісти!це право кожної людини, навіть , якщо це Вам не подобається.
Лучанка Показати IP 21 Березня 2016 16:54
Цих активістів, по-моєму, вже забагато і свою активність проявляють не в тих місцях де потрібно. Кожен бездара зараз може стати активістом і вимагати казна-що, краще ідіть працювати або робіть щось корисне, якщо вже "активність" пре....
нарід України Показати IP 21 Березня 2016 16:58
Молодці, громадські діячі! Які антиукраїнці запрошують цю гн*ль?
Катя Показати IP 21 Березня 2016 17:23
В стране война какие концерты??
Правильний Показати IP 21 Березня 2016 17:25
Як тато з мамою з Росії баблосіки шлють- то нормуль, а як артіст там заробляє - то він бєка...
маєстро Показати IP 21 Березня 2016 17:35
Так ось ця купка недо... хоче все вирішувати за сотні людей, а самих з десяток! Все як і на Майдані, а результати всі побачили і відчули... :(
До ГО (не називаю, б Показати IP 21 Березня 2016 17:39
Не маєте жодного права за мене рішати, кого любити, кого - ні; кого слухати, кого - ні; кого поважати, кого - ні!!! Занадто багато псевдопатріотів розвелося..... Горлопани, часто нероби, окремі з кримінальним минулим (або не встигли ними стати), революція врятувала. НАРОД, без Вас, Ваших дебільних акцій розбереться, як йому жити....
Вова до До ГО (не називаю, б Показати IP 22 Березня 2016 20:01
До воєнкомату би тебе.
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 17:48
А вам концерту треба?( люди на сході вмирають..........с...нь ви, а не люди!
Анонім до Анонім Показати IP 21 Березня 2016 19:47
то треба з міста почати і заборонити дискотеки і бари. де активісти.щоб припинити роботу Карабаса до пів ночі??де активісти коли злочинці,які збивають людей ходять по дискотеках?? коли в магазинах продається повно російського товару???
Побратим Показати IP 21 Березня 2016 18:10
Это же настоящий патриотизм!!! Всех чмырить, ломать, хамить, не за не отвечать и кричать Слава Украине! Алилуя! Идите в Верховную Раду
макс Показати IP 21 Березня 2016 18:15
Треба концерт, чи не треба - це питання інше. Але не можна заганяти людей в лещата заборон, диктувати, що можна читати, слухати, а що - ні. Такі дурні заборони, ініційовані купкою зазомбованих людей, провокують тільки спротив. Чому багато людей, які реально працюють, платять податки, служили на Сході, повинні бути заручниками заборон кількох членів (які, можливо, "Буквар" за шкільним туалетом на самокрутки з коноплею скурили), якихось доморощених "ГО"?
Анна Показати IP 21 Березня 2016 20:18
Всіх членів даних організацій на прибирання міста і підготовку до Пасхи ! А питання концертів має вирішувати кожна людина самостійно! Що ця банда робить корисного для міста, для людей? Нероби, ідіть працювати!
Ілля Показати IP 21 Березня 2016 22:24
Все вони вирішують..робили для молоді б краще щоб все добре було! Такі самі старікі і за Крим російський кричали, бо заскучали за СССР, а молоді він до дупи. І взагалі, нічого проти Росії немаю, винен в стражданні лише Путін, як це було у фашистській Німеччині, Гітлер(але ж ми зараз нічого проти Німеччини не маєм).
Джузеппе Показати IP 22 Березня 2016 00:58
коментар було видалено
До Ілля Показати IP 22 Березня 2016 16:17
Повністю погоджуюсь,вже настільки патріотизм зашкалює!!!
Олександр Гонсьор Показати IP 22 Березня 2016 17:21
Артисти підіймають авторитет України та збривають гроші у росіян і привозять в Україну, що ж тут поганого. А як на рахунок ГАЗУ!!! Споживаємо Російське?!?!?! Реверс не реверс, а всеодно збагачуємо Росію!!! Чи-ні ??? Може спробуйте краще доїба..ся до ЧИНОВНИКІВ за їх бізнес в Росії. А може розберіться в собі та й почніть з себе ???
Тетяна Показати IP 23 Березня 2016 00:30
Суспільство хворе! Забули, як плакали над гробами з загиблими хлопцями, яких виносили з під театру, тепер туди приїде Потап який дякує, що "приймають" -Росії від зброї якої гинули і гинуть наші хлопці З нас сміється світ! Америка, Канада не приймають Лорак з концертами, та навіть в Тернопіль і Львів вони не сунуться. Чому Луцьк, як та "помийна яма"???!!! Звичайно ніхто не може їм заборонити , але ЛЮДИ?! Наша байдужість привела нас до війни в країні. Невже "хтось" а не ми повинні вирішувати як нам далі жити?!