USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Завтра у Луцьку презентують нову поліцію. ОНОВЛЕНО

27 Липня 2015 18:28
Нову поліцію презентують у Луцьку 28 липня.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

У вівторок 28 липня об 11:30 на Замковій площі міста Луцька відбудеться презентація нової патрульної поліції за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе та голови Департаменту патрульної поліції міста Києва МВС України Олександра Фацевича.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков їде в Луцьк, аби презентувати на Волині нову поліцію. Окрім Авакова, на Волинь завітають із робочим візитом міністр юстиції Павло Петренко та прем’єр Арсеній Яценюк.

До слова, сьогодні, 27 липня, розпочався набір кандидатів до майбутніх підрозділів патрульної служби Дніпропетровська, Ужгорода та Мукачевого.

Як відомо, патрульна поліція розпочала свою роботу в столиці 4 липня. Нову патрульну поліцію Києва очолив командир «Світязя» Олександр Фацевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Луцьк Показати IP 27 Липня 2015 19:10
Скоро вибори!!!!!!!!!!!
Джек Показати IP 27 Липня 2015 19:17
Готуйтесь забути про парковку машин біля старого базару і в центрі..носіть машини на голові.І доречі-забудьте про свої права-тепер у нас їх небуде!
777 до Джек Показати IP 27 Липня 2015 21:24
готуйтеся дотримуватись ПДР і відповідати за свої вчинки.
Май нейм Показати IP 27 Липня 2015 19:22
Зробіть нормальну медицину,лікарні і т.д. А то набрали непонятно кого шоб нас ше напрягали за наші гроші. Доріг нема,але в мєнтів зарплата з трьома нулями
777 до Май нейм Показати IP 27 Липня 2015 21:25
починати потрібно з себе
Анонім до васяна до Май нейм Показати IP 28 Липня 2015 00:40
Ну, вась, ну! Включи свою ржаву логіку! Нова міліція = дотримання порядку = менше випадків, які потребують медичної допомоги.
Луцький до Май нейм Показати IP 28 Липня 2015 08:50
А ДЕ "НОВА МЕДИЦИНА" В ЛУЦЬКУ? ЧИ ТАМ ВСЕ НОРМАЛЬНО? ЛІКАРІВ МІНЯТИ НЕ ТРЕБА? СТАРІ І ДАЛЬШЕ ГРЕБУТЬ ЛОПАТАМИ?
А до Луцький Показати IP 28 Липня 2015 09:19
А ви в Єремеєва спитайте, де?
Анна Показати IP 27 Липня 2015 20:49
а коли в Луцьку був набір ??
патріот до Анна Показати IP 27 Липня 2015 21:04
Не хвилюйтесь - грузинів та інших наберуть... де людям робота потрібна, а українці - воювати підуть...
Ау до Анна Показати IP 27 Липня 2015 21:26
презентація говорить про майбутній набір, приходити з паспортом
Лучанка до Анна Показати IP 27 Липня 2015 21:58
ОТ І Я ЦИМ ПИТАННЯИ ЦІКАВЛЮСЬ!ЧОМУСЬ ВСІ ОБЛАСТІ АНОНСОВАНІ, А ВОЛИНСЬКА НІ!Цирк!
лучанка Показати IP 27 Липня 2015 22:30
До нас їде ЦИРК
Анонім до лучанка Показати IP 28 Липня 2015 00:45
"шапіто"..... з програмою куля в лоб
мешкає Показати IP 28 Липня 2015 07:18
Заїзд в Старе місто взагалі заборонити.Або за велике бабло!
БИЦЬО Показати IP 28 Липня 2015 08:12
Дуже гарно підібрані коментарі. У нас все просто чудово... Молодці ВН. Підготувалися!
ТАК Показати IP 28 Липня 2015 08:52
НАЩО НАМ НОВА ПОЛІЦІЯ, НАС СТАРА МІЛІЦІЯ ВЛАШТОВУЄ.