USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

Збірна легкоатлетів Волині взяла сім медалей

19 Травня 2017 09:24
Збірна Волинської області з легкої атлетики вкотре успішно виступила на чемпіонаті України. Цього разу порадували юнаки, які у Кропивницькому змагалися на Командному чемпіонаті України серед юнаків 2000 р.н. і молодші. Він був головним етапом відбору атлетів 2001 року народження для участі в Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, який 22-30 липня прийматиме Дьйор (Угорщина).

Про це повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики у Волинській області.

Загалом наші спортсмени завоювали сім медалей, серед яких - два золота, чотири срібла і одна бронза. В загальнокомандному заліку збірна Волинської області посіла високе 7 місце із 23 команд.

Майже бенефісом став чемпіонат для спринтера Еріка Костриці. В обох фіналах на 100 та 200 метрів Ерік встановив свій особистий рекорд. Щоправда, на стометрівці 11.19 с вистачило тільки для 2 місця, а от 22.55 с на 200 метрах дозволили стати чемпіоном країни.

Ще одне перше місце везе додому Вікторія Шоломіцька, яка перемогла у заході на 5 000 метрів в спортивній ходьбі. Тут увесь п`єдестал був традиційно волинським – другою стала Юля Петрик, а третьою – Дарина Касян.

Іванна Кух привезе додому у Любешів срібло на дистанції 2 000 з перешкодами. Таку ж медаль завоював у спортивніх ходьбі на 10 000 метрів Дмитро Медведюк.