USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Збірна Волині посіла перше місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби у Луцьку

22 Березня 2021 20:25
20 березня 2021 року у Луцьку відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У чемпіонаті взяли участь спортсмени з 14 областей України та з Казахстану.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту ОДА.

Змагання пройшли у категоріях серед чоловіків та жінок на дистанціях 35 км, 20 км; серед юніорів U20 – 10 км, серед юнаків U18 – 10 км, серед дівчат – 5 км, серед юнаків U16 – 3 км, серед дівчат – 2 км.

Вкотре волинські легкоатлети показали чудові результати та поповнили скарбничку Волині медалями різного ґатунку.

Зокрема, Яна Фарина на чемпіонаті встановила рекорд України серед молоді U23 на дистанції 35 км, подолавши дистанцію за час 3:07.26. Також спортсменка стала срібною призеркою серед жінок.
Валерія Шоломіцька встановила рекорд України серед юнаків U18 на дистанції 10 км с/х-46:09 і посіла золоту сходинку п’єдесталу.

Золото також вибороли Медведюк Дмитро серед чоловіків на дистанції 20 км за час 1:30.01, Вовк Ірина на дистанції 20 км з результатом 1:56.47 та Корецький Тарас серед юніорів на дистанції 10 км – 43.28, Толстушко Катерина серед дівчат U18 на дистанції 5 км – 24.36, Лук’янович Оксана серед дівчат на дистанції 2 км з результатом 9:15.

Срібними призерами стали: Собчук Дмитро серед чоловіків на дистанції 35 км – 2:37:01, Лукашик Ярослав серед чоловіків на дистанції 20 км з результатом 1:42,54 та Муравський Едуард на дистанції 3 км з результатом 13:47.

Бронзові місця посіли: Собчук (Мізернюк) Олена серед жінок на дистанції 20 км – 1:30.01 та Матрунчик Анна серед дівчат на дистанції 2 км з результатом 10:07.

Також зазначимо, що Волинська область посіла 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби. За підсумками змагань, спортсмени відібрались у склад національної збірної команди України на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться у Чехії 16 травня 2021 року.
Вітаємо волинських спортсменів та тренерів і бажаємо нових спортивних здобутків і перемог!