USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Збив жінку і втік: у Луцьку розшукують свідків ДТП

10 Серпня 2018 12:51
9 серпня у Луцьку невстановлений автомобіль здійснив наїзд на пішохода. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

Пригода сталася приблизно о 20 годині на вулиці Ковельській. Невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем здійснив наїзд на пішохода, 29-річну жительку Луцького району, яка рухалась по нерегульованому пішохідному переході. У результаті автопригоди жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували.

З метою встановлення особи водія автомобіля, всебічного та об’єктивного розслідування кримінального провадження поліція просить очевидців автопригоди невідкладно повідомити за наступними номерами телефонів: (0322) 24-23-80, 050-25-78-918, 099-51-96-339 або на лінію «102».

Як зазначила у Фейбуці на сторінці «Теревені про Луцьк» Людмила Плюта, у ДТП постраждала її сестра. Ймовірно, авто, що спричинило ДТП, марки «БМВ», чорного кольору та на польській реєстрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
До поліції та влада Показати IP 10 Серпня 2018 13:06
На тому одному пішохідному за рік більше 10-ти !!! пішоходів збивають. Скільки це ще має продовжуватися ???
ВАСЯ Показати IP 10 Серпня 2018 13:23
див. відеокамери!! дожились що люди самі шукають свідків, а що робить поліція? фізкультуру показують на площадці?
Вадим Показати IP 10 Серпня 2018 14:02
Переставте світлофор що трохи далі по ковельській до пако ,він тут буде корисніший! Скільки ще треба людей збити щоб вам (владі)дійшло!!!!!
Че Показати IP 10 Серпня 2018 14:21
Камери Ощадбанку, Пакко дивилися?
777 Показати IP 10 Серпня 2018 14:54
На польских номерах? На шроте уже давно тачка.
369 до 777 Показати IP 10 Серпня 2018 16:20
Не сімй, падлю*о! Бляхарі вони ж святі почті, ТО всьо злочинна влада, а бляхарям все можна, А ВИ НЕ ЗАВИДУЙТЕ!
Анонім Показати IP 10 Серпня 2018 19:37
Скоро люди самі будуть з бляхарями розбиратися....тут надіятися немає на кого.
User Показати IP 11 Серпня 2018 02:54
Чоткій паца на БМВ на бляхах - класика жанру. Краще постояти лишню хвилину на тротуарі і пропустити такого дебіла (сам так завжди роблю). В БМВістів же мізки просто відсутні, вони ж купили тачілу шоби зажигати, а не на переходах стояти як лохи. А дівчину шкода, нехай одужує. А та гнида ще своє отримає, земля кругла.
123 Показати IP 12 Серпня 2018 07:46
Бляхар-це вже діагноз, який можна охарактеризувати, як хтось безвідповідальне, часто схильне до зловживання алкоголем та наркотиками, не знаюче суспільних норм та правил поведінки. Тому будьте обережні, коли іх зустрінете! Одужуй, Аня!
Аноним Показати IP 14 Серпня 2018 11:38
Боже скажіть ви ід*оти????????яка різниця бляха не бляха..........бляхі це машини по доступним цінам.Навіщо переплачувати за машину.Ми в Європі значить і ціни повинні бути європейські
Аноним до Аноним Показати IP 14 Серпня 2018 15:50
Якщо людина так навчена як цей не відповідати за свої вчинки,то це не проблема бляхи,а проблема людини.Так само міг втікти кожен навіть і на ростаможених.