Здавав в оренду неіснуюче житло: на Рівненщині судитимуть афериста з Волині
Засуджений за скоєні шахрайства на три роки позбавлення волі, перебуваючи у виправному центрі, 39-річний уродженець Волині і там продовжив свою протиправну діяльність. Поліцейські встановили 4️4 потерпілих. Сума завданих їм збитків становить майже 90 тисяч гривень.
Про це інформує поліція Рівненської області.
Слідчі ВП № 1 (м. Рівне) Рівненського РУП під час досудового розслідування встановили, що зловмисник розміщував оголошення про здачу в найм квартири у соціальних мережах та на сайті безкоштовних оголошень.
При спілкуванні з «орендарями» підтверджував наявність квартири, казав перерахувати йому завдаток, а наступного дня домовлявся з ними про зустріч. Утім, отримуючи кошти, на зв’язок із клієнтами вже не виходив.
Читати ще: Виманив у жінки 1000 доларів і 2 тис. гривень: у Луцьку затримали афериста
Загалом з червня по жовтень 2023 року він ошукав 44 людини з різних регіонів України. Сума завданих їм збитків становить від 300 до 5500 гривень.
За фактом шахрайства, вчиненого повторно, слідчі повідомили про підозру засудженому за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України.
За результатами зібраної доказової бази, за погодження прокуратури, матеріали справи із обвинувальним актом скеровані до суду.
У скоєному обвинувачений зізнається та щиро розкаюється.
Тепер у його біографії додасться іще один черговий строк. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років за ґратами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує поліція Рівненської області.
Слідчі ВП № 1 (м. Рівне) Рівненського РУП під час досудового розслідування встановили, що зловмисник розміщував оголошення про здачу в найм квартири у соціальних мережах та на сайті безкоштовних оголошень.
При спілкуванні з «орендарями» підтверджував наявність квартири, казав перерахувати йому завдаток, а наступного дня домовлявся з ними про зустріч. Утім, отримуючи кошти, на зв’язок із клієнтами вже не виходив.
Читати ще: Виманив у жінки 1000 доларів і 2 тис. гривень: у Луцьку затримали афериста
Загалом з червня по жовтень 2023 року він ошукав 44 людини з різних регіонів України. Сума завданих їм збитків становить від 300 до 5500 гривень.
За фактом шахрайства, вчиненого повторно, слідчі повідомили про підозру засудженому за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України.
За результатами зібраної доказової бази, за погодження прокуратури, матеріали справи із обвинувальним актом скеровані до суду.
У скоєному обвинувачений зізнається та щиро розкаюється.
Тепер у його біографії додасться іще один черговий строк. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років за ґратами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.