USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський грається з вогнем, – Гузь про погодження «формули Штайнмаєра»

1 Жовтня 2019 22:10
Українські політики уже реагують на заяву про підписання «формули Штайнмайєра». Ігор Гузь зауважив про те, що президент грається з вогнем. Народний депутат наполягає на поясненнях від президента, які саме домовленості Україна підписала в Мінську.

Про це він дописує на своїй сторінці у фейсбуці.

Ігор Гузь вважає, що підписаний документ викликає чимало питань у кожного українця.

«Де текст документу, про який має знати країна? Хто вповноважував убивцю Гонгадзе Кучму підписувати від імені країни цей документ? Яка роль парламенту в цій ситуації? У парламентсько-президентській країні! На задвірках?

Питання без відповідей...

А там, де немає відповідей, буде «вулиця». З усіма наслідками. Ми ж все вже проходили у 2014 році.

p.s. Вже завтра зранку о 10:00 Зеленський повинен бути в парламенті і давати відповіді на питання, які ставить кожен українець!» – підсумовує нардеп.

Як повідомлялося раніше, українська сторона у Тристоронній контактній групі погодила «формулу Штайнмаєра» щодо урегулювання ситуації на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2019 22:20
А що, в когось ще залишились ілюзії відносно Зеленського?
мама до Лучанин Показати IP 2 Жовтня 2019 09:42
А тебе не нравится движение к миру? Ты за войну, которая только забирает жизни и ничего хорошего не принесла простым украинцам. Война выгодна только тем, кто наживается на ней. Что вы все со своими тупыми лозунгами и независимостью носитесь, конкретно что то делайте. А то только критиковать умеете и улицой пугаете. Простые люди хотят мира, нормальной работы, социальной защиты. Уже довели страну и народ до нищеты своими "майданами".....
Лучанин до мама Показати IP 2 Жовтня 2019 15:36
Вивчи мову "міратворка"
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Жовтня 2019 19:10
Тобі її мова не допоможе,ти не зрозумів людину і підсміхуєш її,головне не мова,а розуміння.Ти можеш десять вишиванок вдіти на себе і говорити мовою,але ти не станеш людиною.Розумієш?
123 Показати IP 1 Жовтня 2019 22:22
"А там, де немає відповідей, буде «вулиця». З усіма наслідками. Ми ж все вже проходили у 2014 році" Ага, и без Крыма остались. Так и продолжайте. З усіма наслідками.
lutsk до 123 Показати IP 2 Жовтня 2019 14:32
Досить вулиць,що ведуть до обвалу економіки краіни. На часі думати про МИР і добробут украінців
я Показати IP 1 Жовтня 2019 22:24
Они не работают. От слова " Совсем". Как-то спросила одну циганку, почему так? На ее лице отразилось неподдельное удивление! Она ответила: " Я работаю! Смотри." И тут же подошла к первому попавшемуся прохожему, и принялась клянчить у него деньги. Они попрошайничество РАБОТОЙ считают ....так и депутаты
Анатоль_ Показати IP 1 Жовтня 2019 22:49
Шошто робиться, брати мої? Деш та перемога?
Микола Показати IP 1 Жовтня 2019 23:07
Хто, хто , а батьки загиблих повинні знати ЩО підписала там Україна.
моска львов до Микола Показати IP 1 Жовтня 2019 23:41
За що, та за кого вони загинули - за інтереси та страхи олігархів втратити вкрадене ...
123 Показати IP 1 Жовтня 2019 23:38
Пророссийска часть Украины отделится, всем будет мир и щастье
До 123 Показати IP 2 Жовтня 2019 00:05
Чи знаєш ти скільки лучан голосувало за опоблок? Де межу в Луцьку проведем?
Прр Показати IP 2 Жовтня 2019 06:52
Знову владу хочуть поміняти на смерті людей Чому ви тільки за війну а може час для миру Досить молодих хлопців і дівчат вбивати. Хай молодь живе і нас і так з кожним роком все менше і менше стає.
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 2 Жовтня 2019 08:50
Ми ж такі розумні,талановиті,працьовиті...-це міф.Ми просто "хохли".
Небайдужий до УКРАїНЕЦЬ Показати IP 2 Жовтня 2019 15:39
Ти виборець зе і його молодої команди?