USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський пояснив, чому влада не попередила українців про вторгнення Росії

16 Серпня 2022 18:57
Президент Володимир Зеленський заявив, що якби влада попередила українців про вторгнення Росії завчасно, то окупанти захопили б Україну за три дні.

Про це йдеться в інтерв’ю WP, пише Українська правда.

Зеленський розповів, що від початку масштабного вторгнення Росії, Україна почала втрачати від 5 до 7 мільярдів доларів на місяць.

«Якби ми це повідомили (що Росія готує вторгнення – ред.)– а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, – тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і в той момент, коли росіяни справді атакували, вони б нас захопили за три дні.

Я не кажу, чия це була ідея, але загалом наше внутрішнє відчуття було правильним: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають з країни.

І ось що сталося, коли почалося вторгнення – ми були настільки сильними, наскільки могли бути. Частина наших людей виїхала, але більшість залишилася тут, воювали за свої домівки. І як би цинічно це не звучало, але це люди, які все зупинили.

Одна справа, коли хаос контрольований і це воєнний час – ти керуєш державою по-іншому. Ви можете відкрити кордон, закрити кордон, атакувати, відступати, захищатися. Ви можете взяти під контроль свою інфраструктуру.

І зовсім інша ситуація, коли у вас немає воєнної ситуації чи надзвичайного режиму, а у вас є держава, якою керує величезна кількість різних чиновників та інституцій. А мінус 7 мільярдів доларів на місяць навіть без зброї – це вже велика війна для нашої країни».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ору Показати IP 16 Серпня 2022 19:07
тобто збереженні життя нічого в порівннні з ймовірними втратами 6-7 млрд????
Скрябін... до Ору Показати IP 16 Серпня 2022 23:32
...співав "бабки, бабки, бабки пожерають людей"!!! І наскільки Кузьма був правий!!!
А раз так - то ... Показати IP 16 Серпня 2022 20:51
Ага, і про президентські вибори тоже просто оголосиш виборцям у день виборів !
Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 21:11
якби попередили, було б набагато гірше, а от чому так погано готувалися до 'зустрічі' ворога, особливо на півдні на Херсонщині і на Київщині, та й у нас на Волині
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 10:21
гірше точно не тим людям що загинули бо гірше вже нема куди
1+1 Показати IP 16 Серпня 2022 21:30
Ха ха ха, смішно дуже
Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 21:56
2,5к гарнізон Маріуполя де???
Луцьк Показати IP 16 Серпня 2022 22:18
То ж тепер треба щось казати людям. От і каже щось.
Нарід Показати IP 16 Серпня 2022 22:55
сидіти, воно, ще сподіваюся, буде
Масоні Показати IP 16 Серпня 2022 23:14
Скільки людей загинули за те, щоб президент не втрачав 7 млрд доларів з жовтня... А це багато( Ага, а до 100 тис. Людей за 5 місяців то це норм? Дешевше?
Волинянин Показати IP 17 Серпня 2022 02:30
Тому, що не влада!
Правда Показати IP 17 Серпня 2022 06:27
Хороші українські приказки-він що, з дуба впав,чи белени обївся.
Правда Показати IP 17 Серпня 2022 06:53
Що тут ще коментувати,нехай коментують маріупольці,херсонці,чернігівці,харківчани,а особливо мешканці Бучі,Ірпеня,Бородянки...ми вже проснулись,чи спимо далі.
Анонім до Правда Показати IP 17 Серпня 2022 09:41
людям які поховали своїх діток. Господи. а він про гроші лепече.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 09:16
а нащо дороги клав до останнього? щобз вітерцем їхали чи як? а чому коли знав не збільшили зброї виробництво? і зараз співає головне люди для нас.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 09:42
знав і не сказав.
Правда Показати IP 17 Серпня 2022 10:03
Хтось же радить йому,що говорити,а що ні.Хто радить,то ми догадуємось,а ось для чого?Що буде слідуючими промовами?Дуже багато здогадок і занепокоєння.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 10:23
нащо зараз взагалі це коментувати. ? вже мовчав би. та й усе..
Анонім Показати IP 17 Серпня 2022 10:23
нехай би прокоментував підвищення в два рази зарплати депутатам. що б співав?
Правда Показати IP 17 Серпня 2022 10:53
Є вже стаття в Вашингтон Пост,все зрозуміло.ОП на випередження.
Анонім Показати IP 18 Серпня 2022 09:38
американці говорили про вторгнення а наші казали не нагнітайте.все буде добре.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Серпня 2022 10:10
І вивозили майно літаками подивіться на флайрадар записи тиждень два перед нападом скільки приватних джетів курсувало туди і назад по колу з Київських аеропортів в Швейцарію та Іспанію і Німеччину.