Жінка отруїлася випарами, сусід прийшов на допомогу: подробиці трагедії на Волині
Поліція з’ясовує обставини нещасного випадку у селі Романів Луцького району.
Попередньо встановлено, що жінка 1996 року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість. На допомогу їй прийшов сусід, 1972 року народження, однак йому також стало зле, повідомили у поліції Волині.
На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», виклик до медиків надійшов від жителя села Романів о 18:35 про те, що двоє людей провалилися у каналізацію.
Бригада терміново виїхала на виклик. По приїзду медики з'ясували, що є двоє постраждалих.
Жінка, яка провалилася у каналізаційний люк,та чоловік, який побачив це та намагався їй допомогти.
У чоловіка діагностували отруєння. Йому надали необхідну медичну допомогу та доставили на госпіталізацію.
На жаль, жінка, на момент огляду медиками, була без ознак життя.
До приїзду бригади оточуючі люди намагалися її реанімувати. Медики продовжили проводити серцево-легеневу реанімацію. На жаль, це не дало результату.
Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 (з приміткою нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини нещасного випадку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Попередньо встановлено, що жінка 1996 року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість. На допомогу їй прийшов сусід, 1972 року народження, однак йому також стало зле, повідомили у поліції Волині.
На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», виклик до медиків надійшов від жителя села Романів о 18:35 про те, що двоє людей провалилися у каналізацію.
Бригада терміново виїхала на виклик. По приїзду медики з'ясували, що є двоє постраждалих.
Жінка, яка провалилася у каналізаційний люк,та чоловік, який побачив це та намагався їй допомогти.
У чоловіка діагностували отруєння. Йому надали необхідну медичну допомогу та доставили на госпіталізацію.
На жаль, жінка, на момент огляду медиками, була без ознак життя.
До приїзду бригади оточуючі люди намагалися її реанімувати. Медики продовжили проводити серцево-легеневу реанімацію. На жаль, це не дало результату.
Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 (з приміткою нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини нещасного випадку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.