USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Журналістів не допустили на засідання суду у справі екскерівника Волинської митниці Кривіцького

24 Серпня 2019 17:01
Щоб не допустити журналістів на судове засідання до ексголови Волинської митниці Віктора Кривіцького, охоронець апеляційного суд схопив журналістку за руку і спробував силоміць вивести з приміщення суду.

Усе це відбувалося у громадській приймальні, що знаходиться в холі приміщення.

Саме там кореспондентка хотіла написати скаргу голові Волинського апеляційного суду на дії його працівників.

До речі, справа у якій проходить екскерівник Волинської митниці, є цивільною.

Спроба журналістки поскаржитись у громадській приймальні на неправомірні дії працівників суду закінчилась штовханиною.

Нагадаємо, на ексголову Волинської митниці Віктора Кривіцького заведено кримінальну справу за підозрою у корупційній діяльності.

Детальніше – у сюжеті ТРК Аверс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 24 Серпня 2019 17:31
Дітям ломаєте життя.
Леонід Показати IP 24 Серпня 2019 17:33
це є Ганьба для Волинського апеляційного суду. Петро Тедосієвич , поставте на місце своїх підлеглих.
123 Показати IP 24 Серпня 2019 17:46
А хто їх туди запрошував? Ще б вміли писати, а то пишуть хто зна про що.
сергій Іванович Показати IP 24 Серпня 2019 18:18
Волинський апеляційний суд - волинське дикунство.
Юрист Показати IP 24 Серпня 2019 19:40
Запізнилися і самі ж спровокували конфлікт.
До журналістів Показати IP 24 Серпня 2019 19:48
І знову емоційна і неправдива інформація журналістів ТРК Аверс. Шановні журналісти, ви правильно цитуєте статтю Закону, але до даного факту до чого ця цитата? У сюжеті чітко зазначено, що Ви спізнилися на судове засідання. Хіба Закон дозволяє заходити коли захочеться? Чому не прийшли вчасно? На сайті суду у рубриці "громадянам" опубліковано Правила пропуску осіб до приміщення Волинського апеляційного суду, які поширюються у тому числі і на журналістів. Чому не отримали одноразову перепустку? І з сюжету вбачається швидше перешкоджання роботи не журналісту, а журналістом.
Правдивий Показати IP 27 Серпня 2019 08:02
Ну і мордяка митна, аж вклеїти хочеться. Кожному митнику треба хоч по 10 років суворого, бо це суперхами і злодюги!!!!