USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Журналісти Волині просять, щоб Башкаленко публічно вибачився

7 Лютого 2014 11:11
Волинська незалежна медіа-профспілка обурена фактом недопуску багатьох журналістів на інавгурацію Олександра Башкаленка.

Журналісти, які не акредитувалися на інавгурацію, а відтак їх не пустили на захід, стверджують, що недопуск на публічний захід у стінах держустанови, порушеє їхнє право на забезпечення рівних можливостей щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації, а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності суб'єктів владних повноважень. Адже, відповідно до частини 1 статті 7 цього ж Закону, держава гарантує всім суб'єктам інформаційних відносин рівні права і можливості доступу до інформації.

Журналісти звернулися до голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка із тим, щоб він «дав публічну оцінку ситуації, що склалася, попросив вибачення за порушення прав журналістів та оприлюднив свою позицію щодо співпраці з медіа Волині».

Текст заяви без змін подано нижче:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
lutchanka Показати IP 7 Лютого 2014 11:18
А як звучить назва "журналісти просять, щоб вибачився"! Вибачення вимагають, а не просять
НЕЛУЧАНИН до lutchanka Показати IP 8 Лютого 2014 00:21
журналісти звернулись З ВИМОГОЮ вибачитись. це вулєнські новини запопадливо в низькому поклоні просять
ЗМІюкам Показати IP 7 Лютого 2014 11:38
Це ж треба до чогось вибачте "доколупатись" називається! Хто хотів інформацію отримати, той ще за пів-години прийшов і якби були проблеми, то за той час, що залишався до початку заходу, можна було всі питання вирішіти! А так - одні проспали і за 5-ть хвилин прийшли, у інших взагалі посвідчень немає, треті замість себе інших прислали... то хто кому дохтор?! Але ж треба пообурюватись, данина майдану :) А як взагалі з приводу бойкоту владі, за який всі так гучно розпинались, а тут - гонорар треба заробляти!:)))
Толян Показати IP 7 Лютого 2014 11:41
Хай би свистки взяли і посвистіли!:) Одні з 11.30 почали "свистунів" знімати біля ОДА, а на представлення спізнились, то як це назвати?:)
Толяну Показати IP 7 Лютого 2014 12:07
Попроси Сашу, щоб він не відмовлявся
очевидець Показати IP 7 Лютого 2014 13:49
В жалюгідному словниковому запасі салдафона башкаленка слово "вибачте" відсутнє.
Алла до очевидець Показати IP 7 Лютого 2014 20:50
Шановний, якби ви спілкувалися з новим губернатором, то знали б про словниковий запас людини, про яку говорите.
НЕЛУЧАНИН до Алла Показати IP 8 Лютого 2014 00:29
ТА ЧУЛИ, ЧУЛИ. РІВЕНЬ БАТАЛЬЙОННОГО ПОЛІТРУКА
Аня Показати IP 7 Лютого 2014 14:33
А за що він має вибачатись. На події такого характеру ходять тільки акредитовані журналісти, а не всяка шушваль
НЕЛУЧАНИН до Аня Показати IP 8 Лютого 2014 00:24
шушваль стала головою АД-міні-СРАЦІЇ
очевидцю Показати IP 7 Лютого 2014 15:27
А де прізвища "недопущених"? Можливо, вони і не мали права там перебувати?
Анонім до очевидцю Показати IP 7 Лютого 2014 21:20
більше всіх блінова гавкала- стара шавка
НЕЛУЧАНИН до очевидцю Показати IP 8 Лютого 2014 00:26
ПЕВНО, ЩО ТАК. НА ЗОНІ НЕ ВСІ МАЮТЬ ПРАВО ПЕРЕБУВАТИ. ТІЛЬКИ ЗЕКИ І ЇХ ШІСТКИ
НОНА Показати IP 7 Лютого 2014 15:54
Журналісти вважають, що законом їм дозволено все без будь-яких обовязків. Вони можуть без наслідків опублікувати любий бруд на людину, вони можуть пхати в лице мікрофон задаючи любі питання і це вважається нормою. В любій роботі є елемент професійної етики яка на жаль відсутня в українських журналістів. А відносно права на інформацію є ще певна процедура допуску журналістів на офіційні заходи. Тому треба не плакатися, що вас таких незамінимих не допустили на представлення, а чому ви сіоєчасно не вирішили питання на можливість бути присутнім на проводимих заходах.
НЕЛУЧАНИН до НОНА Показати IP 8 Лютого 2014 00:28
І ЯКИМ ЗАКОНОМ ВИЗНАЧЕНО ПРОЦЕДУРУ ДОПУСКУ ЖУРНАЛІСТІВ НА ТАКІ ЗАХОДИ ?