Жителі Ібіци заблокували для туристів популярну інстаграмну локацію
Наразі Іспанія, можливо, найактивніше в Європі веде боротьбу з надмірним туризмом. Так, влада продовжує запроваджувати все нові й нові податки та обмеження, а місцеві жителі всіляко псують життя туристам і протестують.
Так, як пише УНІАН з посиланням на The Independent, жителі Кала-д'Орт-де-Сан-Хосеп на острові Ібіца вже пообіцяли продовжити антитуристичні протести цього літа, забарикадувавши знаменитий оглядовий майданчик Ес-Ведра та його паркувки бетонними блоками і попередженнями «Вхід заборонено» та «Приватна власність».
У такий спосіб городяни хочуть приборкати надмірний туризм і «дикі вечірки» в цьому районі.
Читати ще: У Греції можна отримати величезний штраф за туфлі на шпильках
Видання нагадує, що влітку сотні неконтрольованих відпочивальників щодня стікаються на оглядовий майданчик на південно-західному узбережжі Ібіци, використовуючи неофіційні парковки на приватній території, щоб помилуватися заходом сонця.
Ба більше, за останні кілька років у цьому місці спостерігалася незаконна комерційна діяльність: там продавали мохіто, а діджеї влаштовували незаконні вечірки.
Не маючи можливості припаркувати авто в околицях, туристам стане набагато складніше діставатися до оглядового майданчика Ес-Ведра пішки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, як пише УНІАН з посиланням на The Independent, жителі Кала-д'Орт-де-Сан-Хосеп на острові Ібіца вже пообіцяли продовжити антитуристичні протести цього літа, забарикадувавши знаменитий оглядовий майданчик Ес-Ведра та його паркувки бетонними блоками і попередженнями «Вхід заборонено» та «Приватна власність».
У такий спосіб городяни хочуть приборкати надмірний туризм і «дикі вечірки» в цьому районі.
Читати ще: У Греції можна отримати величезний штраф за туфлі на шпильках
Видання нагадує, що влітку сотні неконтрольованих відпочивальників щодня стікаються на оглядовий майданчик на південно-західному узбережжі Ібіци, використовуючи неофіційні парковки на приватній території, щоб помилуватися заходом сонця.
Ба більше, за останні кілька років у цьому місці спостерігалася незаконна комерційна діяльність: там продавали мохіто, а діджеї влаштовували незаконні вечірки.
Не маючи можливості припаркувати авто в околицях, туристам стане набагато складніше діставатися до оглядового майданчика Ес-Ведра пішки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.