USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Життя у Луцьку подорожчало на 30%

23 Лютого 2015 13:55
Позитивні тенденції у розвитку Луцька нівельовані інфляцією та підвищенням цін, - визнав заступник міського голови.

Про це Тарас Яковлев розповів під час засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 23 лютого.

На запитання депутата міськради Юрія Корольчука про те, чи справді лучанам протягом минулого року «стало краще жити», він зазначив, що певні позитивні тенденції у розвитку міста є, проте вони всі нівельовані стрімким ростом інфляційних процесів та індексом споживчих цін.

З його слів, вартість життя у місті протягом останнього року збільшилася на 30%. Попри падіння національної валюти, у Луцьку торік вдалося капітально відремонтувати 17 доріг, ще 100 доріг охопили поточним ремонтом. На його думку, кошти у міському бюджеті торік були ефективно освоєні та дозволили трохи знизити негативні тенденції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Штефан, Луцьк Показати IP 23 Лютого 2015 14:01
Хіба це погано?
Коля Показати IP 23 Лютого 2015 14:12
Яковлев хай розкаже про свої доходи
Свій Показати IP 23 Лютого 2015 14:13
Покращення всюди аж пре!
Реальність Показати IP 23 Лютого 2015 14:44
Не га 30%, а на 300%. Зобули дописати один 0.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2015 14:44
І які ж це позитивні тенденції ? Назвіть хоча б декілька.
Настя Показати IP 23 Лютого 2015 14:46
Влада нас так приживае. Бо вони щось не біднішають. Тільки для простого українця зараз вижити складно
ФигВам Показати IP 23 Лютого 2015 14:47
Здобулы так здобулы!!!
Війна фінансова Показати IP 23 Лютого 2015 15:13
Треба негайно скликати засідання РНБО – і рятувати гривню! Керівнички, депутати - РОБІТЬ ЩОСЬ! Все потім спишуть на АТО, а людям ЧТО?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 23 Лютого 2015 15:24
"позитивні тенденції" - подорожчання всього - плати за житло, проїзду у транспорті, товарів і послуг, введення податку на нерухомість, відсутність реальних змін у сфері оподаткування бізнесу, запровадження недолугої системи електронної звітності. сама головна "позитивна тенденція" при цьому - заморожування зарплат і пенсій, відміна ряду соціальних гарантій. ЖИТТЯ ПО-НОВОМУ !!!!!!! c'est "pour roshen & co" (для порошенко).
Анонім Показати IP 23 Лютого 2015 17:38
москва верніть нам януковича буде життя нормально і курс доларра буде по 8
кінь до Анонім Показати IP 23 Лютого 2015 19:03
Нафуя по 8? Хай буде ввже по 10, як президент обіцяв:)
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 24 Лютого 2015 08:49
нехай поверне бабло, яке вкрав, тоді калбаса буде по 2,20
лучанка Показати IP 23 Лютого 2015 19:48
От я думаю. Приходять вони на посаду голі і чесні. Працюють чесно, а де міліони беруться в їхніх кишенях
НЕЛУЧАНИН до лучанка Показати IP 24 Лютого 2015 08:51
все нажите непосильною працею. хто шкарпетки вяже по ночах, хто буряки сапає по вихідних
Добродій Показати IP 24 Лютого 2015 21:46
Судя по харі цього веприка - у нього доходи зросли на 30% як мінімум ... Що скажеш ?