USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Зі спільною молитвою у серці: луцькими вулицями пройшла традиційна Хресна хода. Фоторепортаж

11 Серпня 2019 20:26
Волинська єпархія УПЦ провела традиційний щорічний Хресний хід.

Сотні вірян 11 серпня зібралися біля кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської для того, щоб зі спільною молитвою пройти вулицями Луцька до Свято-Покровського храму. Під час руху до колони постійно приєднувалися люди, тож наприкінці ходи кількість їх надзвичайно зросла.

Люди спільно виконували церковні пісні та молилися.

Хода пройшла таким маршрутом: проспект Соборності, проспект Перемоги, проспект Василя Мойсея, вулиця Винниченка, Театральний майданом, вулиця Лесі Українки, площа Злуки, вулиця Данила Галицького.

Віряни зробили дві зупинки – навпроти Меморіалу Вічної Слави та біля Стели Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО для того, щоб у молитві згадати душі загиблих.

Фото Олександра Дурманенка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
православний Показати IP 11 Серпня 2019 21:18
Дуже гарні фото і розповідь. Дякую)
хохо Показати IP 11 Серпня 2019 21:25
Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм. Біблія. книга вихід. 10 Божих заповідей.
! Показати IP 11 Серпня 2019 22:02
XXI століття !!!
232 до ! Показати IP 12 Серпня 2019 12:36
Нє - вісімнадцяте
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2019 22:19
Чому не написали, що хода була від московського патріархату?
Орест до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 00:51
"випадково"
Їван до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 06:09
А яка різниця?
Іванка до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 19:40
Я лише глянула на першу картинку і зрозуміла))) Ікони головні здалеку нагадали російський прапор... кольори спеціально підібрали???)))
петро до Іванка Показати IP 12 Серпня 2019 23:02
Треба заборонити в Украіні три кольори прапору рф)) а Вам ще Росія з путіном не сниться щоночі?)
Іванка до петро Показати IP 13 Серпня 2019 03:02
Ха-ха .. Мені ні, а от тим що ходою йшли багатьом тільки і сниться коли царем їх "святий" вова кремлівський буде, особисто знаю таких людей. Хода ця політизована і дуже
Лучанин до Іванка Показати IP 13 Серпня 2019 11:24
В православній традиції люблять червоний і білий кольори - це, до речі, як прапор Волині і Польщі. І це склалось давно...
Житель Показати IP 11 Серпня 2019 22:22
Дякую автору статті та фотографу Олександру, многі Вам літа!
Орест Показати IP 11 Серпня 2019 23:08
московського п-ту
Реаліст Показати IP 11 Серпня 2019 23:29
Дай, Боже, здоров'я, добра і щастя усім учасникам ходи.
Іванка до Реаліст Показати IP 12 Серпня 2019 19:43
Дай Боже всім розуму та сил вийти з рабства московського
мама до Іванка Показати IP 13 Серпня 2019 11:34
Условия получения "томоса" так сказать украинской независимой церковью вам подходят?
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 11:09
Фарисеї.
Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 11:28
Масова обробка мізків з культивацією психології раба...
Свідок до Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 12:28
Бачила це "дійство" зблизька. І смішно, і страшно. Зазомбований натовп, релігійні фанатики ... Нема слів. Найстрашніше, що втягують у це діток. Що з них після цього виросте тільки одному Богу відомо(
Лучанин до Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 12:47
Масова обробка мізків проходить завжди і не тільки в релігії. Хто дивиться телебачення, той автоматично стає учасником акції "Безкоштовне рихтування мізків або Як правильно мислити".
Слава до Лучанин Показати IP 14 Серпня 2019 09:49
Підтримую на 100% !!!
123 до Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 15:01
Так змалку і все життя на колінах
Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 13:48
Нормальна людина, з непромитим мозком, НЕ стане прилюдно на коліна (і під дулом автомата), хіба, висловлюючи пошану загиблим захисникам своєї країни, чи освідчуючись в коханні, і то - на одне. Тим більше - перед слугою ворожої держави. Тут ми бачим затюканих рабів, які готові в XXI столітті ходити в спеку зав'язані платками, і цілувати руку москальського попа, стоячи перед ним на колінах. Доводилося спілкуватися з людьми, охмуреними сектою РПЦ колись давно, на попередній роботі - це, даруйте, п*здєцЬ - середньовіччя вживу, і, мало того, дика нетерпимість до всіх, хто таких поглядів не підтримує. До прикладу: Комп'ютер - гріх (взагалі, а як на ньому фільм подивитися - то "ващє")! Музика - гріх! Всі хто щовихідних не ходить в церкву - безбожники! Ідентифікаційний код не можна отримувати, бо то Сатана мітку на тобі ставить!
Лучанин до Луцьк Показати IP 12 Серпня 2019 15:22
Розкажіть це мусульманам... Чи слабо? Тоді вам самим на коліна доведеться стати...
Луцьк до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 22:37
Боюся, аж трясуся!
До лучанина чи моска до Лучанин Показати IP 13 Серпня 2019 16:36
Перед ким це на коліна доведеться стати?
мдя Показати IP 12 Серпня 2019 15:00
а по тротуарам їм релігія не дозволяє ходити?
Водій до мдя Показати IP 12 Серпня 2019 15:16
Все продумано: створюють незручності іншим людям, щоб привернути до себе додаткову увагу.
Сергій Показати IP 12 Серпня 2019 16:32
Нехай Господь збереже і благословить всіх хрестоходців!
мдя до Сергій Показати IP 12 Серпня 2019 23:58
Просто цікаво. Вашому богу важливі ходи, золоті ряси на десятках крепких мужиків. які займаються, увага - абсолютно нічим :) ну і інші регалії, обряди, церкви куди не плюнь попадеш, ну і далі по списку індустрії збагачення окремих осіб. Ви, християни реально вважаєте, що хтось там вас буде із-за цього всього благословляти і берегти? Реально? Ви і вправду в це вірите?
Лучанин до мдя Показати IP 13 Серпня 2019 11:20
На жаль люди в це вірять, і, на жаль, за 1700 років християнство обросло обрядами, непотрібними регаліями і т.д. Якщо глянути в Євангелію, то раніше християни таким не займались...
MK Показати IP 12 Серпня 2019 16:35
Resident evil і біля "теплиці" і в кінцевому пункті шабашу. А якщо по-суті, то на жаль багато зомбі саме в цих двох обителях. Чому саме так - не зовсім ясно, адже нічому такому їх не вчать, принаймні не доводилось чути закликів відкритої ненависті, але маємо те, що маємо.
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2019 18:09
Ходять ходять , а томоса так і не мають.
Петро Показати IP 12 Серпня 2019 19:25
Редакціє, чому ви не вказали у статті що це мп?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2019 19:57
Хресний хід - це соборна молитва вірян Господу. Нічого поганого в цьому немає. Навпаки, добре, що в наш час стільки людей збирається пройти з молитвою, гарним настроєм, разом.
Реаліст Показати IP 12 Серпня 2019 21:39
Судячи з коментарів, в Луцьку багатенько зомбованих, яким тільки в прайдах участь брати, які так вороже настроєні проти людей, громадян України, які просто ходять молитися в інший храм. Путін тут ні до чого - віра і церква була і до нього і буде після нього. А єдності в Україні з такими людиноненависниками ще довго не буде. І взагалі, чи буде вона колись......
мдя до Реаліст Показати IP 12 Серпня 2019 23:42
Шановний, у вас переплітаються фрази "прайд" в негативному ключі і тут же через декілька слів ви звинувачуєте коментаторів в людиноненависництві.. Тобто ви такий хороший, но учасники прайду (люди з іншою орієнтацією, поглядами). для вас таки 2-й сорт.
мдя до мдя Показати IP 12 Серпня 2019 23:50
Додам. Так як ви всіх коментаторів незадоволених цим "дійством" загребли одним гребінцем, зазначу - мені байдуже до парафії і патріархату, я атеїст. Але. я на відміну від багатьох вірян, не тримаю ненависті до "нетаких". Кожний має право мати право, це стосується і учасників прайду і всіляких ход. Але, якщо прайд відбувається раз на рік, і то не всюди, то заради чуваків в рясах дорогу перекривають чуть не кожний місяць. Це дістає. Буддистам, наприклад, співати хвалу Рамі і Крішні тротуари не заважають, невже християнський бог такий особливий?
Лучанин до мдя Показати IP 13 Серпня 2019 12:32
"Буддистам, наприклад, співати хвалу Рамі і Крішні тротуари не заважають". А будисти мають відношення до Рами і Крішни?
мдя до Лучанин Показати IP 13 Серпня 2019 13:57
Та таки да - індуїсти. Но буддисти, думаю теж тротуарами рухались :)
Ось вам Показати IP 13 Серпня 2019 08:56
Багато коментарів, чорти когось добре крутять)... попийте святої води, допоможе. Терпимі і толєрантні ви наші....Це хресний хід, де християни моляться за наше місто Луцьк і це триває вже другий десяток років, і не треба нічого додавати і віднімати. За комуністів їм це забороняли, толєрантні також заборонити хочуть... боїтеся ви просто християн... і страх цей переростає в агрессію....це зовсімне нове явище, Христа також боялися і заздрили Йому, але Він після розіпяття Воскрес. От і Церква Його буде завжди. Для всіх патріотично настроїних скажу словами Шухевича..."собаки гавкають, а ми йдемо".
Лучанин до Ось вам Показати IP 13 Серпня 2019 12:29
Я думаю тут причина не в терпимості, а в тому, що в церкві багато різних обрядів і, я б сказав би, забобонів і марновірства, і людям це здається диким і неправильним. Якщо взяти православних не важливо яких конфесії, то там стільки тих звичаїв і обрядів, що не можна зрозуміти, а де ж той Бог. Якщо все це так важливо: отой одяг дорогий, розписи у храмах, дорогі двзони, величезні храми, то чому про це не говорив Христос? Чому він не сказав, що от зараз є один храм в Єрусалимі, а потрібно будувати в кожному селі такий самий? Чому він не казав своїм учням одягати якийсь спеціальний одяг?
Ви явно не християни до Ось вам Показати IP 13 Серпня 2019 16:39
Ви здорова?)))
Да Показати IP 13 Серпня 2019 12:49
А скільки нероб у жовтому!!!!!, І живуть непогано....
Луцьк Показати IP 13 Серпня 2019 14:16
Слава БОГУ! що є такі хресні ходи, Слава БОГУ ! що лунають молитви. Дуже добре що люди єднаються в спільній молитві до Бога. Дай Боже всім миру і любові!
Християнин Показати IP 13 Серпня 2019 14:22
Дай Боже щоб у людей які нас не розуміють теж був мир і жила любов у серці. Щоб всі люди були щасливі, щоб жили у взаємоповазі і взаєморозумінні. Бажаю всім щоб Благодать Божа торкнулась кожного, і бажаю її так багато щоб у людських серцях не було місця злу.
Правда Показати IP 13 Серпня 2019 14:53
Коли Господь входив у Єрусалим, люди кричали: “Осанна!”. Його хвалили й возвеличували, знаючи, що перед тим Він воскресив Лазара і робив багато чудес. Майже через тиждень ті ж самі люди кричали: “Розіпни Його!”
Коментаторам Показати IP 13 Серпня 2019 15:25
Я всіх людей люблю і поважаю, Без виключення всіх людей, усіх. Бо кожен — особистість, я вважаю, Бо всім нам притаманні сум і сміх. У кожного є сокровенна мрія І задуми, надія і мета. Своя любов, що серце й душу гріє, У всіх в житті дорога непроста. У кожного є радощі й удачі, І успіхи, і щастя на путі. Свої розчарування і невдачі, І біль, і сум, безвихідь у житті. І кожен у житті переживає, Щоб все збулося й радість принесло. В душі якусь живу надію має, Несе комусь любов свою й тепло. Лиш заздрощів у серці не тримайте, І підлості та злості не носіть. То ж Заповіді завжди пам’ятайте… Правдиво й чесно на Землі живіть. Тоді й до вас любов’ю світ засяє, Назустріч вийде щастя неземне. І доброта людей всіх об’єднає, Зігріє людство сонечко ясне.
Коментатору? до Коментаторам Показати IP 13 Серпня 2019 16:42
Хто воює на Сході України?Хто ворог для України?