USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Діти війни» в Луцьку досі платять за проїзд, попри обіцянки

22 Лютого 2014 09:00
Угоди з перевізниками про пільговий проїзд «дітей війни» у луцькому громадському транспорті досі не підписані.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому вчора, 21 лютого.

Начльник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк повідомив, що поки що триває підписання угод.

Нагадаємо, ще минулого року «дітям війни» пообіцяли безкоштовний проїзд в Луцьку. Та обіцянки не виконали досі. Міська влада виправдовувалась, що спочатку необхідно прийняти бюджет міста на 2014 рік. Потім, з’ясувалося, що не підписані угоди з перевізниками. І хоч бюджет міста прийнятий вже 2 тижні тому, та «діти війни» досі не мають пільгового проїзду.

Анатолій Миронюк пообіцяв, що всі угоди з перевізниками підпишуть до кінця місяця і вже з 1 березня ця категорія лучан їздитиме в маршрутках міста безкоштовно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ау Показати IP 22 Лютого 2014 09:14
діти війни просто не зрозуміли що зараз всі питання вирішуються демократично з допомогою дубин та шин.....
ага Показати IP 22 Лютого 2014 09:22
ага. придут ультрас к власти и детей войны вообще в транспорт не пустят...
Майдан Показати IP 22 Лютого 2014 09:31
Безплатний проїзд учасникам Євромайдану!!!
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 10:04
:))))))) дякую вам журналісти ПОРЖАВ :) я так розумію що ""діти війни" а також ветерани та учасники ВВ ще незрозуміли що прийшла "демократична влада" :) прозріння певно прийде у числах коли мала бути пенсія.... :)
хехе Показати IP 22 Лютого 2014 10:41
Нехай депутати знімуть з себе пільги і уріжуть зарплати у такий скрутний час! Вони он як р'яно взялись за роботу у ВР!:) А то потім ще собі за інтенсивність накинуть і за роботу у вихідні дні!:) Якщо за народ - то за народ! Ау "Правий сектор" - проконтролюйте!!!
Anonymous Показати IP 22 Лютого 2014 15:22
наивные пенсионеры ... *ля .. всё закончилась халява так что скоро платить будут все ... если честно то подза*бали эти пеньки ... так что всё всем платить за всё хехе
Гость Показати IP 19 Травня 2014 14:14
Якщо чесно,то вже задрали ці діти війни. Що вони ще хочуть? Пільги на комунальні послуги, доплата до пенсії, проїзд у тролейбусах.Ні ще давай маршрутки, а може ще літаки їм давай і так вештаються треба і не треба.Може хватить. Нам ветеранам праці ніяких пільг, а то більшість таких цих дітей,що стажу не мають ні дня не працювали ,а одержують більше ніж ми по 40 років пропрацювали.
765 до Гость Показати IP 17 Грудня 2014 13:39
Зразу видно, що твої батьки були поліцаями, які вішали та вбивали мирних волинян